İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Zeynep Kamil Nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetleri denildiğinde stresli ve gergin taşınma süreci akılları kurcalamaktadır. Firmamız bu sürecin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi ve bu algının yok edilmesi adına çalışmaları ile Zeynep Kamil evden eve nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Piyasada var olan markaların, firmaların veya kurumların ileriye dönük kazançlı yatırımlar yapabilmesi için müşteriye yatırım yapması önemle vurgulanmaktadır. Bu çizgiden hareketle gerçekçi müşteri referanslarımız kalitemizin vurgusunu en iyi şekilde yapmaktadır. Son derece memnun kalacağınız nakliye hizmetleri bu doğrultuda sunulmaktadır.

NAKLİYE HİZMETLERİNDE ÖNCÜ

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kapsamında detaylı bilgi aktarımı yapılmaktadır. Önem verdiğiniz konulara hassasiyet gösterilerek, en iyi nakliye hizmeti en uygun fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Eşyaların hacmi ve fazlalığı analiz edilerek Zeynep Kamil ofis taşıma ve diğer nakliye hizmetleri için uygun ambalajlama metodu uygulanmaktadır.

Öncelikle eşyaların hijyen koşullarda taşınması açısından bir ambalajlama gerçekleştirilmektedir. Sonrasında diğer malzemeler ile sürtünmesi veya çarpmalar ile hasar oluşmaması için kalın bir ambalajlama yapılmaktadır.

Tek tek ambalajlanarak zarar görmesine meydan bırakılmayan eşyalar araca yüklenmektedir. Eşya taşıma konusunda eşyaların şekil ve hacmine göre araç tercihi yapılmakta ve gerektiğinde asansörlü taşımacılık devreye girmektedir. Taşınan eşyaların henüz taşınacak bir alana sahip olmaması durumlarında Zeynep Kamil eşya depolama hizmeti mevcut olmaktadır. Uygun koşullara sahip farklı illerde mevcut depo şubelerinde istediğiniz sürelerde eşyalarınızın muhafaza edilmesi mümkün kılınmaktadır.

Top