İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Yavuztürk Nakliyat

İnsanların yaşamalarını etkileyen faktörler zaman zaman farklı şehirlere taşınmalarına yol açabilmektedir. Bunun için Yavuztürk evden eve nakliyat firması olarak her türlü şartlarda nakliye hizmetlerini sunulmaktadır.

En uygun fiyat garantisi ile müşteri memnuniyetine önem veren yapımız en iyi referanslarımız olmaktadır. Güler yüzlü personeller ile kaliteli çalışmalar, müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek niteliklerde gerçekleştirilmektedir. Özel ambalajlama teknikleri ile eşyaların tek tek ambalajlanması ve hiçbir şekilde kırılma veya hasarın gerçekleşmemesi sağlanmaktadır.

MEMNUN KALACAĞINIZ HİZMET GARANTİSİ

İşinin sorumluluğunu kavramış uzman ekip kadroları ile eşyalarınız güven altına alınmaktadır. Sigortalı çalışma ile bu teminat resmileştirilmektedir. Müşteri ilişkileri ve eşyaların güvenli ambalajlama ile taşınması sistemi ile Yavuztürk ofis taşıma liderinin öncüsü olmayı hak etmektedir.

Bu başarıyı ve hak ettiği değeri çalışmaları ve müşteri referansları ile taçlandırmaktadır. Yeniliklerin öncüsü olarak son model pratik ambalajlama ve rahat araçları ile sürekli revize olmaktadır. Bu yeniliklerin rahatlığını müşterine hissettirmektedir.

Üsküdar evden eve nakliyat çalışmaları, ofis taşıma okul taşıma, piyano taşıma, ağır yük eşyaları taşıma ve benzeri nakliye çalışmaları ile müşteri taleplerine alternatifler sunmaktadır. Sadece taşıma alanına odaklanmayarak

Yavuztürk eşya depolama alternatifine de sahip olmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda eşyalarınızın üst düzey korumaya alınması ve tamamen hijyenik alanlarda muhafaza edilmesine imkan tanımaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcileri ile detaylı görüşmeler yapılmakta ve hizmetler hakkında bilgi almanız sağlanmaktadır.

Top