Iphone görüşme kaydı indir


DEĞERLENDİRME

Kayıtlı Telefon Görüşmeleri

Yukarıda sıraladığımız uygulamalar görüşme kaydedici uygulamalar içinde en çok kullanılan programlardır. Şimdi sırası ile bu programların bütün özelliklerini sırasıyla inceleyelim. Büyük kurumsal şirketlerin tamamı telefon görüşmelerini kayıt altına almakta ve bunu görüşmenin başında karşı tarafa ifade etmektedir:"Görüşmelerimiz kayıt altına alınmaktadır.. Söz konusu bu uygulamanın sebebi hukuksal açıdan zorunluluktur.

iOS: En İyi Üç Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

Dolayısı ile sizlerde aşağıda bahsedeceğimiz uygulamalardan herhangi bir tanesi ile yapacağınız telefon görüşmesini kaydederken bunu karşı tarafa bildirmekle mükellefsiniz. Aksi taktirde karşı tarafa dava hakkı doğacaktır. Tabi son karar mahkemenin kararı olacaktır. Ancak biz habersiz telefon görüşmesini kaydetmenin yasak olduğunu ve suç teşkil ettiğini düşünüyoruz. Bir üst başlıkta ifade etmiştik.


 1. arama geçmişini görüntüleme.
 2. telefonu casus yazilim varmi?
 3. iPhone’da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?.

Kurumsal şirketler telefon görüşmeleri öncesi görüşmelerin kayıt altına alındığını belirtmektedir. Bana göre sizlerde bu şirketlerle yapacağınız görüşmeleri karşı tarafa haber vermek suretiyle kayıt altına alabilirsiniz. Ancak bu durumun ne kadar hukuka uygun olduğunu bizde bilmiyoruz. Bu şekilde işlem yapmadan evvel muhakkak avukata danışabilirsiniz.

Haber - Telefon görüşmesi kaydeden 5 uygulama - Teknoloji Haberleri

Açıkçası şuan piyasada olan uygulamalar içinde en kullanışlı olanıdır. Hem sizin karşı tarafı aradığınız aramaları hem de size gelen aramaları kaydedebilirsiniz.


 • charles casuscelli facebook.
 • iPhone için 12 İyi Çağrı Kayıt Cihazları Bilmeniz Gerekenler.
 • iphone X casus telefon.
 • iOS: En İyi Üç Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları!
 • imei den telefon takip.
 • Telefon Kaydı App Aramalar;
 • En İyi Görüşme Kaydedici Uygulamalar : ACR, Call Recordar Download;
 • Ayrıca herhangi bir süre yada boyut kısıtlaması yok. Sadece telefonunuzun hafıza durumuna bağlı. Kaydettiğiniz konuşmalar. Google Voice'i kullanarak istenmeyen aramaları da filtreleyebilirsiniz. Bu uygulama, sizin yaptığınız aramaları değil karşı taraftan gelen aramaları kaydetmeye başlar.

  Iphone görüşme kaydı indir

  Uygulama birden fazla dil paketine sahiptir. Google Voice'i buraya tıklayarak iOS cihazınıza indirebilirsiniz. Forum sayfamıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

  Telefon Konuşması Kaydetme

  Sağlıcakla kalın! Bunun için konuşma ses kaydı yaparken amacımızı yeniden gözden geçirelim. Başlığımızda da belirttiğimiz gibi bu yazımızda iPhone kullanıcıları için yapmakta olduğumuz bir konuşmayı nasıl ses kaydına alırızı anlatmaya çalışacağız. Ancak detaylara girmeden önce eğer başınız dertte ise ve bir ses kaydını almak için geç kaldıysanız mahkeme kararı ile kişi ile yaptığınız görüşmelere ulaşabilir ve hakkınızı arayabilirsiniz. Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG gibi modellerde bu durum doğrudan yapılıyorken iPhone için alternatif yollar denemek gerekiyor.

  Bu yüzden diğer telefonlarda basitçe yaptığımız bazı işlemleri iPhone telefonlarımızda yapmamız güç olabiliyor. Fotoğraf aktarmak, mp3 indirmek gibi…. Ses kaydına dönecek olursak, bunun için bir uygulama indirmemiz gerekiyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonları ya da Tükçe olanları da mevcut ancak Call Recorder — IntCall kadar güvenilir ve gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılar mı deneyerek görebilirsiniz. Sürekli kendini geliştiren uygulama ilk önce iPhone 4 için çıkmıştı ve şimdi iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 için de versiyonları mevcut.

  TELEFON GÖRÜŞME KAYITLARI DİNLEME

  Call Recorder — IntCall iphone için indirmek ve uygulama hakkında, nasıl kullanılır, nasıl kayıt yapılır, karşı tarafa belli etmeden kayıt yapmak mümkün müdür tüm detayları ile bilgi almak için aşağıdaki konumuza göz atabilirsiniz.

  iphone görüşme kaydı indir Iphone görüşme kaydı indir
  iphone görüşme kaydı indir Iphone görüşme kaydı indir
  iphone görüşme kaydı indir Iphone görüşme kaydı indir
  iphone görüşme kaydı indir Iphone görüşme kaydı indir
  iphone görüşme kaydı indir Iphone görüşme kaydı indir
  iphone görüşme kaydı indir Iphone görüşme kaydı indir
  iphone görüşme kaydı indir Iphone görüşme kaydı indir
  iphone görüşme kaydı indir Iphone görüşme kaydı indir

Related iphone görüşme kaydı indirCopyright 2020 - All Right Reserved