Arama engelleme g2


LG Telefonlarda Numara Nasıl Engellenir - Ozengen Yorum Ekle

Yaptığınız yoruma cevap verildiğinde mail gelmesini istiyorsanız kutucuğu işaretleyiniz. Yabancı dil konuşmayı ve yazmayı sevenlerin en büyük ihtiyaçları arasında yabancı klavye yer almaktadır. Akıllı telefonu ilk aldığınızda sadece Türkçe klavye dili ile gelmektedir. Siz birkaç ayar yapıp istediğiniz Yüksek performans için bilgisayarınızın temizliği son derece önemlidir.

Yapmanız gerekenleri adım adım belirleyerek, siz de bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz. Bilgisayar genel temizliği nasıl yapılır sorusuna verilen yanıt üzerinden, anında siz Fotoğraflarınızda leke çıkıyorsa bu konunun size faydası olacaktır.

Arama engelleme g2

Gelen bir soruda ziyaretçimiz fotoğraf çektiğinde sadece fotoğraflarda lekeler olduğunu, normal kullanımlarda ise böyle bir sorun olmadığını, bu sorunu nasıl düzeltebileceği LG G2 engellenen numara nasıl kaldırılır? LG G2 numara nasıl eklenir? Teknoloji tarafından 19 Kasım Tarihinde eklendi. Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum.

Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum. Bu soru için yorumunuz. Bu soruya toplam 4 cevap verilmiştir.


 • Teknoloji Sorularınıza En Hızlı, En İyi Cevaplar!!
 • accuweather konum bulma;
 • samsung cihaz modeli sorgulama.

Direk numara da ekleyebilirsiniz. Engelleme varsa kaldırsınlar.

LG numara engelleme kaldır SMS mesaj engelle spam kutusu g4 g5 k8 k10 stylus Q6 v10 v30 g6 beat x k4

Yorum Ekle. Sarge cevapladı.

Arama engelleme lg g2

Slm lg g2 telefonumda bir numaradan gelen cagri red ediliyor red listesinden cikardik yine ayni yardimci olurmusuz0 - Bence telefonu kapatıp açsanız düzelir. Absürd bir arıza çünkü. Benimde ayni sorunum var bulduysaniz ceva yazarmisiniz - Engelleme modu olarak "Listedekileri engelle " seçip seçmediğinizi kontrol eder misiniz?

Bu arızayı daha önce hiç duymadım. Nasıl olmuş olabileceğini düşünüyorum, böyle bir ihtimal aklıma geliyor. Eğer numara bazında engelleme yaptıysanız, listeyi dikkate almıyor olabilir.

LG G2 numara nasıl eklenir? LG G2 engellenen numara nasıl kaldırılır?

Bizde de ayni sorun var liste boş olmasina ragmen sadece 1 kişi engellenmiş. Listede bos nasil yapacaz bilen varsa yatdimci olsun lutfen listedekiler secili - Arkadaslar bunun bir çözümü yokmu yaw müşteri hizmetlerinide aradim sonuç alamadim hala aynı - Daha önceden block'lama için kurduğunuz bir uygulamayı kaldırmış olabilirsiniz. Eğer böyleyse aynı uygulamayı geri yükleyin, engellemeyi kaldırın. Daha sonra isterseniz aynı uygulamayı tekrar silebilirsiniz.

Gel de cik isin icinden - CIA, Tango, WhatsApp, Viber, MessageMe, WeChat, Line gibi uygulamalar kendilerine ait engelleme listesine sahip oluyor bu tip programlar mevcutsa bunların içerisinden de engellemeyi kaldırmak gerekiyor.


 • Lg G2 numara engelleme?.
 • lg g2 numara engelleme.
 • ios 10 jailbreak yapmadan uygulama yükleme?

Dediginiz uygulamalara baktim ama bişey bulamadim. Engellenenler listesi boş - Numarayı engelleyip tekrar kaldırmayı dener misiniz? Defalarca red edip duzelttim baska telefon a da taktim denedim yine olmadi. Arkadaslar sorun tam olarak şu: sadece 1 tane numara engellenmiş ama nasil bilmiyoruz operatoru aradik her iki taraf giden ve gelen engelli cagrilar listesinde bulunmuyoruz. Nasil olmuş ta engellenmiş anlamadik duzelmiyorda. Hatti başka telefona taktik yine olmadi. Engelleyip engelleyip tekrar engelden çıkarttık yine olmadi. Oda yoksa operatörü değiştireceğiz galiba : -


 • iphone 8 Plus whatsapp takip etme;
 • Android telefonlarda numara engelleme nasıl kaldırılır?;
 • LG G2'de çağrıları engelleme!
 • whatsapp yazışmaları dökümü.
 • konum zaman grafiği hız bulma;
arama engelleme g2 Arama engelleme g2
arama engelleme g2 Arama engelleme g2
arama engelleme g2 Arama engelleme g2
arama engelleme g2 Arama engelleme g2
arama engelleme g2 Arama engelleme g2
arama engelleme g2 Arama engelleme g2
arama engelleme g2 Arama engelleme g2

Related arama engelleme g2Copyright 2020 - All Right Reserved