Apple telefon servis takip


Important Notice

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak bize kargo ile gönderin, gerekli işlemleri sizin için biz halledelim ve ücretsiz olarak tekrar size gönderelim. Teknik Servis Takibi Servisteki ürününüzü sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Yeni Nesil Teknik Servis

Zentech alanında uzman teknik kadro ile Apple markalı ürünlere teknik servis hizmeti vermekte, teknolojinin sunduğu en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteğini sağlamaktadır. Bu hizmetler; projelendirme, check-up, garanti içi-dışı servis hizmetleri, bakım ve destek anlaşmalarını kapsamaktadır. Cihazınızı göndermek için gerekli adımları inceleyin. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hasarsız, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir.

Vatan Bilgisayar Sanayi Ticaret A. Malın montajının tüketici tarafından yapılmasının öngörüldüğü hâllerde, montaj talimatındaki yanlışlık veya eksiklik nedeniyle montaj hatalı yapılmışsa, sözleşmeye aykırı ifa söz konusu olur.


 1. Takip Edin:.
 2. başkasının whatsapp konuşmaları görme;
 3. Teknik Servis?
 4. telefon takip dinleme;

Bu durumda malın ayıplı olmadığının ispatı satıcıya aittir. Bu karine, malın veya ayıbın niteliği ile bağdaşmıyor ise uygulanmaz. Bu durumda, Madde çerçevesinde, üretici veya ithalatçılarca, teslim tarihinden sonraki altı ay içinde malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici; a Satılanı geri vermeye hazır olduğunu bildirerek sözleşmeden dönme, b Satılanı alıkoyup ayıp oranında satış bedelinden indirim isteme, c Aşırı bir masraf gerektirmediği takdirde, bütün masrafları satıcıya ait olmak üzere satılanın ücretsiz onarılmasını isteme, ç İmkân varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme seçimlik haklarından birini kullanabilir.

Ücretsiz onarım veya malın ayıpsız misli ile değiştirilmesi hakları üretici veya ithalatçıya karşı da kullanılabilir. Ücretsiz onarım veya malın ayıpsız misli ile değiştirilmesinin satıcı için orantısız güçlükleri beraberinde getirecek olması hâlinde tüketici, sözleşmeden dönme veya ayıp oranında bedelden indirim haklarından birini kullanabilir.

iPoint | Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı

Servisimizde bulunan Apple ürününüzle ilgili onayınıza veya bilgilendirmenize ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda SMS ile onay bilgilendirmesi yapılacaktır. Lütfen durum sorgulama sayfasından yapılması gereken işlemi inceleyiniz ve müdahale ediniz.


 • Yetkili Servislerin Avantajları Nelerdir?.
 • ÇAĞRI MERKEZİ.
 • anlık döviz kuru takip programı indir.
 • ELPA SERVİS.
 • iphone 7 Plus arama kaydı kaç günlük!
 • Garanti kapsamında onarım veya cihaz değişimi yapılmamaktadır. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz.

  Onarım hizmeti alın

  Bilgi Güvenliği Servisimizde hiçbir şekilde özel kullanıcı bilgileriniz kayıt altına alınmaz ve paylaşılmaz. Telefon Tablet.

  KVK vs BAŞARI TEKNİK SERVİS (Yeni IPhone gönderdiler!)

  Navigasyonu Aç Ofisimiz Pazartesi-Cumartesi arası arası hizmet vermektedir. Samsung Galaxy S6 Edge Plus.

  Apple Store iPhone garanti ve cihaz değişimi

  Ürününüzü teslim alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli, bunun bilincindeyiz ve size güleryüzlü hizmet sunuyoruz. Büyük bir titizlikle ve tüm önlemleri alınarak cihazlarınızı inceliyor, sizin için en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

  apple telefon servis takip Apple telefon servis takip
  apple telefon servis takip Apple telefon servis takip
  apple telefon servis takip Apple telefon servis takip
  apple telefon servis takip Apple telefon servis takip
  apple telefon servis takip Apple telefon servis takip
  apple telefon servis takip Apple telefon servis takip

Related apple telefon servis takipCopyright 2020 - All Right Reserved