Android telefon ses değiştirme programı


Android'de En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması

Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

Ararken, aranırken ses değiştirme Android uygulaması

Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum! Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Ararken, aranırken ses değiştirme Android uygulaması | Android TR

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Böylece yağmurlu bir konuşma yapabileceğiniz gibi çevrenizde at, eşek, fil gibi hayvanların seslerini de ekleyebilirsiniz. Uygulama aslında oldukça ücretli.

İlk defa indirdiğinizde size küçük bir demo sürümü sunan Call Voice Changer, ardından dakikası 3,50TL gibi bir para talep etmeye başlıyor.

Call Voice Changer

Bu yüzden uygulamayı sürekli kullanır mısınız, bilemiyoruz; ancak demo sürümüyle de yeteri kadar şaka yapabilirsiniz. Call Voice Changer Call Voice Changer, Android işletim sistemi üzerinde kullanılabilen bir tür ses değiştirme uygulamasıdır. İndir Call Voice Changer Call Voice Changer, iOS üzerinde çalışan ve telefonla yaptığınız görüşmeler sırasında ses efekti kullanmanıza yarayan bir uygulamadır. Android ve iOS üzerinde farklı isimlendirilen Funny Call , bu özelliğiyle bir hayli dikkat çekici.

Aynı geliştirici tarafından aynı amaç için geliştirilen aynı uygulamalar olsa bile iOS için Funny Call olarak adlandırılan bu uygulama, Android için Minion Prank Call şeklinde isimlendirilmiş. Buna rağmen iki uygulamanın da ara yüzlerine kadar her şeylerinin aynı olduğunu da belirtelim.

Bu Ses Değiştiricileri de Kullanın

Tamamen ücretsiz olmayan bu uygalama, ses efektlerinin sadece bir kısmını ücretsiz olarak kullanmanızı sağlıyor. Devamı için ise yüklü bir meblağ ödemeniz isteniyor.


 • mobil cep takip.
 • iphone internetsiz müzik dinlemek;
 • arama kaydedici windows phone?
 • whatsapp karsi tarafi izleme.
 • casus bilgisayar 007 keylogger gezginler.
 • üretim takip programı access.

Buna rağmen hala sert bir reklam politikası izledikleri de görülebiliyor. Minion Prank Call Minion Prank Call, Android işletim sistemi üzerinde kullanılabilen bir tür ses efekti uygulamasıdır. Funny Call Funny Call, iOS işletim sisteminde çalışan ve aramalarınızda sesinizi değiştirmenize yardım eden bir uygulamadır. Sadece Başlıklarda Ara. Ara Gelişmiş arama…. Yeni mesajlar. Sosyal'de ara. Kayıt Ol. Eylül Sistem Toplama Rehberi. JavaScript devre dışı bırakılmış. Daha iyi bir deneyim için tarayıcı ayarlarından JavaScript'i etkinleştiriniz. Konuyu başlatan quasinn Başlangıç Tarihi 15 Haziran Katılım 16 Mayıs Mesajlar 7 En iyi cevaplar 0 Beğeniler 2.

Hepinize hayırlı günler.

ŞIFRE DEĞIŞTIRMEDEN FACEBOOK ŞIFRESI ÖĞRENME

Çocuk sesi, kadın sesi vs. Bilgisayar üzerinde Teamspeak 3 kullanırken clownfish kullanılıyordu.


 • Telefonla Konuşurken Sesinizi Değiştirebileceğiniz 5 Uygulama - Tamindir.
 • facebookda sifre kirma programi.
 • Kızlar & Erkekler Ne Diyor!
 • Sesi Değiştiren Uygulamalar.
 • icloud telefon takip;
 • mSpy nedir?.
 • Android: Telefon Görüşmesi Esnasında Ses Değiştirme?

Aynı mantıkla çalışan bir uygulama gerek. Şimdiden teşekkürler. GR S Kilopat.

android telefon ses değiştirme programı Android telefon ses değiştirme programı
android telefon ses değiştirme programı Android telefon ses değiştirme programı
android telefon ses değiştirme programı Android telefon ses değiştirme programı
android telefon ses değiştirme programı Android telefon ses değiştirme programı
android telefon ses değiştirme programı Android telefon ses değiştirme programı
android telefon ses değiştirme programı Android telefon ses değiştirme programı

Related android telefon ses değiştirme programıCopyright 2020 - All Right Reserved