Blacklist arama engelleme programi


İstenmeyen Çağrıları ve Mesajları Engelleyen En İyi 10 Android Uygulaması
Calls Blacklist Short Promo

Google mühendisleri tarafından geliştirilen uygulama SPAM çağrıları son derece kolay bir şekilde engellerken buna ek olarak işletme adı ve konumunu gelen çağrı ile beraber hemen ekrana yansıtabiliyor. Belirli alan kodları ve özel numaralardan gelen arama ve gönderilen kısa mesajları kolaylıkla engellemenizi sağlayan Mr.


 1. Call Blocker Free.
 2. Türkçe arama engelleme uygulaması.
 3. facebook kişinin nerede olduğunu bulmak.
 4. Telefonumdan Arama Yapamıyorum. Ne Yapmam Gerekiyor??
 5. Blacklist (Android Arama/Mesaj Engelleme).
 6. Blacklist (Android Arama/Mesaj Engelleme)!

Number aynı zamanda belirlediğiniz listede yer alan kişilerden gelen aramaları da engellemektedir. Yine uygulamada arayan kimliği özelliği de bulunmaktadır. Mr Number Android İndir. Call Blocker. Kara liste oluşturmanıza ve bu listede yer alan kişilerin engellenmesini sağlayan Call Blocker ülke veya alan kodu girerek engelleme yapmanıza da olanak sağlamaktadır.


 • bilgisayar kontrol paneli nerede!
 • facebook takipci hile.
 • Android Telefonlarda İstenmeyen Çağrılar ve Smsleri Engelleme.
 • Call Bloker Android İndir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz. Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Yorum yaz Cevabı iptal etmek için tıklayın. Windows Defender artık Microsoft Defender Antivirüs oldu!

  Teknoloji Haberleri. Türkiyenin en kapsamlı android platformu. Süreç, size gösterdiğimiz diğer telefonlara oldukça benziyor, ancak küçük farklılıklar var. İşte başlıyoruz:. Android telefonunuzda yerleşik bir çağrı engelleme özelliği yoksa veya eksikse, başka bir yöntemi kullanarak telefon numarasının nasıl engelleneceğini merak ediyor olabilirsiniz.

  Bay Numarası  uygulaması, cep telefonu istenmeyen aramaları ve kısa engellemek sağlayan ücretsiz ve reklamsız Android uygulamasıdır. İlk 20 arama ücretsizdir ve sonraki 20 arama için yaklaşık 1 dolar ücretlendirilirsiniz. Bu uygulama ayrıca bir iş hattı kullanarak arayanlar hakkında bilgi sağlayan bir İş Arayan Kimliği vardır. Hang Up sekmesinde listelenen bir kişi sizi aramaya çalıştığında, telefonunuz otomatik olarak Aramayı asacaktır. Sesli mesaj altında listelenen arayanlar sesli posta kutusuna çağrılarını yeniden yönlendireceklerdir. Özel Durumlar sekmesi engellenmeyecek veya yönlendirilmeyecek kişileri listeler.

  App Store’daki BlackList – Numara Engelleme Uygulamaları

  Kişileri uygulamanın ana ekranından da engelleyebilirsiniz. Kişiyi engellemeyi veya tüm kişilerin görüşmelerini yönlendirip yönlendirmeyeceğinizi soran bir açılır pencere belirecektir. Uygulamanın engellenen bir kişiyi kestiği her seferinde bir bildirim görünecektir. Engellenen kişilerin geçmişi, uygulamanın ana ekranında Engellenen Geçmiş sekmesi altında görüntülenir. Denemek istediğiniz başka bir kullanışlı çağrı engelleyici uygulaması, ücretsiz ve reklam destekli  Çağrı Engelleyici  uygulamasıdır.

  Ücretli ve reklamsız sürüme abone olursanız, özel SMS mesajlarını ve arama günlüklerini güvenli bir şekilde saklayan Özel Alan özelliği dahil, premium özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.


  • İstenmeyen Çağrıları ve Mesajları Engelleyen En İyi 10 Android Uygulaması.
  • hursoft üye ve dernek takip programı?
  • işyeri müşteri takip programı!
  • cep telefonu tamir takip programı ücretsiz.
  • Reklamsız premium sürümü de yaklaşık 3 ABD doları için geçerlidir. Çağrıları Kara Liste ile engellemek için uygulamayı başlatmanız ve Kara Liste sekmesine bir kişi numarası eklemeniz yeterlidir.

   Numara engelleme - Calls Blacklist Android - Aptoide için APK indir

   Kişileriniz, arama günlükleriniz veya mesaj günlüğünüzden bir numara ekleyebilir veya numaraları manuel olarak ekleyebilirsiniz. Ve bu kadar! Kara listeye kaydedilen kişiler artık Android telefonunuzu arayamayacak. Bu gün ve yaşta, ev sabit hatları oldukça tükenmekte, yani spam gönderenlerin, telemarketterlerin ve diğer istenmeyen arayanların yeni bir hedefi vardır: cep telefonunuz. Umarım yukarıdaki rehber, bir telefon numarasının nasıl engelleneceğini açıklamaya yardımcı olmuştur — eğer değilse, yorumlara ulaştığınızdan emin olun ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız!

   Android telefonlarda Numara Engelleme uygulamaları.

   Üreticiye Ait Uygulamalar

   Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz. Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Android sever. Yorum yaz Cevabı iptal etmek için tıklayın.

   blacklist arama engelleme programi Blacklist arama engelleme programi
   blacklist arama engelleme programi Blacklist arama engelleme programi
   blacklist arama engelleme programi Blacklist arama engelleme programi
   blacklist arama engelleme programi Blacklist arama engelleme programi
   blacklist arama engelleme programi Blacklist arama engelleme programi
   blacklist arama engelleme programi Blacklist arama engelleme programi

Related blacklist arama engelleme programiCopyright 2020 - All Right Reserved