Gps uydu takip sistemleri


Araç Takip Sistemi'nin Avantajları

Araç Takip Sistemi'nin Avantajları

Ekibimiz Yöntem, İzmir ve İstanbul ofislerinde, konusunda uzman, deneyimli ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yöntem ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru şekilde tesbit eder, ihtiyaçlarını belirler, onlara uygun çözümleri sunarak, sistemi rahat bir şekilde kullanmalarını sağlar.


 1. sipariş ve müşteri kayıt takip programı!
 2. Mehmet Duran.
 3. Yazı dolaşımı;
 4. ATS - Araç Takip Sistemi - Rastro.
 5. sevgilini telefonla takip et.
 6. samsung cihaz takip sorgulama.
 7. ARAÇ TAKİP SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR.

Yöntem, tam donanımlı, eğitimli elemanları ve bölgesel bayileriyle gücünü, kapsama alanını her geçen gün artırmaktadır. Bayilik başvurusu için lütfen firma iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

VOLT LINES

Fiyat teklifi isteyiniz. ATS Her türlü araca monte edilebilen gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmiş veri alma ve gönderme cihazı olarak tanımlanan YÖNTEM Araç Takip Cihazı Gsm ve GPS anteni, Web yazılımı ve çeşitli opsiyonel ölçme ve görüntüleme birimlerinden oluşan sağlam, ekonomik ve kolayca monte edilen, kullanımı çok kolay bir sistemdir.

Araç Takip Sistemi & Fiyatları - ncom

GTS Toplu Taşıma Araçlarının uydu bağlantısı ile sürekli olarak izlenerek durak giriş çıkışlarının ve duraklarda kaldıkları sürelerin, dakika ve saniye cinsinden raporlanmasına olanak sağlayan sistemdir. Değerlerimiz Yenilikçilik, Güvenilirlik ve Toplam Kalite Yönetimi ilkelerinden ödün vermez Yeni ve ileri teknolojinin en yakın takipçisi olan Yöntem; online ve offline çalışabilen, sanayi tipi ve her tür ulaşım araçlarında kullanılan Görüntüleme Sistemi ile yine bir ilki gerçekleştirmiştir.

Hedefi, Müşterilerine ve İş Ortaklarına her zaman en yüksek faydayı sağlacak son teknoloji ürünü donanım ve yazılımı sayesinde, en kaliteli sistem, hizmet ve çözümleri üretmektir. Tüm verilerin en güvenli şekilde saklanması ve korunması öncelikleri arasında yer alır. Müşteri memnuniyeti ve sürekliliği en önemli değeridir.


 • facebook takip ettirme hilesi.
 • Sponsorlu Ürünler?
 • başkasının facebook şifresini değiştirmeden öğrenme?
 • Ürün ve hizmet kalitesini, etkin satış sonrası hizmetleri ile her zaman sunmaya devam eder. Güvenilir, sağlam, profesyonel bir firma kimliğinin gereklerini yerine getirerek sürdürülebilir iş mükemmelliği sağlamayı yaşam şekli olarak benimsemiştir. Günümüz teknolojisiyle artık araçlarınızın ve sürücülerinizin hareketlerini anlık ve geçmişe dönük olarak takip etmeniz mümkündür.

  Motor Durdurma (Blokaj) Özellikli GPS Takip Sistemi (Tüm Detaylarıyla)

  Tüm araçlarınızı ve aynı zamanda sürücülerinizi oturduğunuz yerden veya tek merkezden, tek ekrandan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede sürücülerinizin performanslarından yola çıkarak kararlar alabilir, araçlarınızın giderleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

  Araç Takip Sistemi Nasıl Çalışır?

  Seyir Mobil Araç Takip Sistemi size kesintisiz bir araç takip hizmeti sunar ve firmalara özel çözümler üretir. Araç takip sistemi, araçların zaman bilgisiyle birlikte hangi konumda oldukları, nasıl kullanıldıkları, hangi rotayı izledikleri, rölanti süreleri gibi bilgileri anlamak ve öğrenebilmek için geliştirilmiş bir teknolojidir. Bu teknolojiyle firmalar, araçlarının amacına göre kullanılıp kullanılmadıklarını kontrol edebilir, yakıt maliyetlerini azaltabilir, araçlarının bakım giderlerini kontrol edebilir, sürücü davranışlarını gözlemleyebilir.

  Araç takip sistemi, işletmenizin araçlar üzerinden verimini arttırırken masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olur. Araç takip sistemi, uydular aracılığıyla araçlarınızı internete bağlı olan bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi tüm cihazlar üzerinden anlık ve geçmişe dönük olarak izlemenize olanak sağlar.

  GPS Takip ve Araç Takip Sistemleri

  Her araçta kullanılabilen binek, hafif ticari ve ağır vasıta araç takip sistemi, GPS uydu sistemleri sayesinde araçlarınızın konumu hakkında detaylı bilgiler verir. Araçlarınızın amaç dışı kullanımını denetlemenize olanak sağlar. Sürücülerinizi hız, devir, rölanti gibi durumlarda uyarabilir ve kaza oranını en aza indirgemek için sürücülerinize eğitimler verebilirsiniz.

  Bu sayede can ve mal kaybının oluşturacağı olumsuzluklara önlem alabilirsiniz. Çalıntı gibi durumlarda aracınızın motorunu bloke edebilir ve yer tespiti yaparak güvenliği sağlayabilirsiniz.

  gps uydu takip sistemleri Gps uydu takip sistemleri
  gps uydu takip sistemleri Gps uydu takip sistemleri
  gps uydu takip sistemleri Gps uydu takip sistemleri
  gps uydu takip sistemleri Gps uydu takip sistemleri
  gps uydu takip sistemleri Gps uydu takip sistemleri

Related gps uydu takip sistemleriCopyright 2020 - All Right Reserved