Cumhurbaşkanlığı mesaj takip


Erişilebilirlik

Related Nodes field.

Cimer Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?

Norveç'te karşıt görüşlü iki eylem çakıştı: Saldırılan Türk bayraklı araç bir protestocuya çarptı; 7 kişi gözaltına alındı. Milli Savunma Bakanlığı: Rasulayn bölgesinde bir personelimiz şehit oldu. Trump "Çok büyük bir şey oldu" dedi, Pentagon yetkililerinden Bağdadi açıklaması geldi.

Trafik kazası sonrası organlarını bağışlayan Aleyna'nın ölümüne ilişkin davada sürücüye 2 yıl 1 ay hapis cezası. Aslı Erdoğan 'Türklere okulda Kürtlerden nefret edilmesi öğretiliyor' dedi mi? Bakan Çavuşoğlu: BM verilerine göre 30 bin Suriyeli ülkelerine dönmeye başladı. Bağdadi'ye İdlib'de operasyon: Çatışma saatler sürdü, ev tamamen yıkıldı. Doktora tezini savunmaya ret mektuplarından yaptığı etekle gitti.

Beyrut'u ateşe veren Lübnanlı isyancıları suçlamıyorum, açlar, yoksullar ve öfkeliler.

CİMER Şikayet Başvurusu

Futbol takımlarını destekleyen İranlı kadınlara tezahürat yaparken, FIFA bizi dinleyinceye kadar içimizden birinin öldüğünü unutmayın. Takım tutmanın aslında bir gönül işi olduğunu, insan çıkarı için pek çok şeyi yapabileceğini, görüntüsünü, mesleğini, siyasi ve sosyal tercihlerini değiştirebileceğini ancak asla yapamayacağı şeylerden birinin takım değiştirmek olduğunu vurgulayan Erdoğan, Fenerbahçe sevdasının kendi gönlüne çocukluk ve gençlik yıllarında düştüğünü, amatörden profesyonele doğru giden futbol hayatına siyasi çalışmalarının yoğunluğu sebebiyle ara vermek durumunda kaldığını anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, babasının bu yola devam etmesine müsaade etmediğini, okumasını istediğini dile getirerek, sahanın içinde olmasa da sporla, futbolla, Fenerbahçe ile olan muhabbetinin, irtibatının ve takibinin hep devam ettiğini söyledi. Çeyrek asrı geride bırakan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı görevleri süresince hizmet verme açısından bütün kulüplere eşit davranmaya çalıştığını belirten Erdoğan, şöyle devam etti:. Dolayısıyla hizmet ve icraat noktasında herkesin yanında olduk bununla birlikte Fenerbahçe'nin gönül dünyamızdaki yeri asla değişmedi, hep en üstte kaldı.


  • telefonda facebook takip ettiklerim!
  • iphone yazılım güncelleme tarihleri;
  • Dünyanın takip ettiği zirve! İki liderden ilk mesajlar...!
  • Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) Başvuru Sorgulama?

Atalarımızın dediği gibi gönül ferman dinlemiyor. Bugün biz de kongre üyeliğimizde Bu, Fenerbahçe'ye gönül vermiş herkesin hayali olan unvandır. Bir de Türkiye'de en çok normal üyeye sahip olan kulüp Fenerbahçe. Çeyrek asırdan fazladır kongre üyesi olan kıdemli Fenerbahçelilerden oluşan bu güzide topluluğu kulübümüzle birlikte ülkemiz sporuna yaptıkları katkılar sebebiyle özellikle tebrik ediyorum. İnşallah Yüksek Divan Kurulu'muzun bundan sonraki çalışmalarına biz de her türlü desteği verecek, her türlü katkıyı sunacağız. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , böylesine bir gün yaşanmasına vesile oldukları için kulüp yönetimine de teşekkür etti.

Ecdadın sporda iddialı olduğunu ifade eden Erdoğan, atçılıktan okçuluğa, güreşten kılıç kullanmaya kadar pek çok spor branşının ecdadın günlük hayatının bir parçası olduğunu dile getirdi. Erdoğan, yaşanılan coğrafyada sporun antik çağlardan beri önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, Anadolu ve Trakya'nın pek çok konu gibi sporun da merkezi olduğunu, dolayısıyla hem tarihi hem de coğrafi miras gereği Türkiye'de sporun çok daha ileri bir yerde bulunması gerektiğini kaydetti.

Bundan dolayı üzgün olduğunu ifade eden Erdoğan, "Niçin bizim kulüplerimiz, niçin bizim millilerimiz, milli takımımız çok daha başarılara mührünü basmasın. Artık çoğu bir asrı geride bırakan modern anlamdaki spor kulüplerimizin kuruluş tarihleri de dünyadaki örneklerine göre epeyce eskidir. Her ne kadar göğsümüzü kabartan başarılarımız var ise de genel olarak sporda arzu ettiğimiz daha da önemlisi hak ettiğimiz yerde olmadığımızı düşünüyorum. Yüzlerce madalyanın dağıtıldığı uluslararası organizasyonlardan bir iki madalyayla dönmeyi başarı sayamayız.

Çünkü çok daha iyisini yapabilecek potansiyele, güce, kabiliyete sahip olduğumuzu biliyoruz.

Ekran Görüntüleri

Bu konuda iki önemli eksiğin olduğunu vurgulayan Erdoğan, birincisinin hep konuşulan altyapı, ikincisinin de sporcu yetiştirme sistemi olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık görevini üstlendiği günden itibaren kendi spor geçmişi sebebiyle de çok iyi bildiği bu iki eksiği gidermek için yoğun bir çalışma ortaya koyduklarını belirterek, şunları anlattı:. Biz buna son 17 yılda 2 bin tesis ilave ettik ve sayıyı 3 bin 'e çıkardık.

Bunların içinde sayısını 12'den 56'ya yükselttiğimiz atletizm pistleri, sayısını 46'dan 'e ulaştırdığımız yarı ve tam olimpik yüzme havuzları, sayısını 'den 'e çıkardığımız kapalı spor salonlarımız var. Ayrıca sadece tane olan sentetik futbol, basketbol, voleybol sahalarını mahallelere kadar yaygınlaştırarak sayılarını 3 bin 'a yükselttik.

Çoğu artık depreme dayanıklılık, kapasite, altyapı gibi eksikleri sebebiyle günümüz ihtiyaçlarına cevap vermeyen stadyumlarımızı yenilemeye başladık. Şu ana kadar 16 büyük stadyumu tamamlayıp hizmete sunduk. Böylece ülkemize toplam seyirci kapasitesi bini bulan 37 modern stadyum kazandırmış olacağız. Fenerbahçe Stadyumu hem bu değişimin ilk hem de en başarılı örneklerinden biridir.

Cumhurbaşkanlığı Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı'nda, kurdukları güçlü altyapı sayesinde Türkiye'deki lisanslı sporcu sayısının da her geçen yıl arttığını, daha önce bin olan lisanslı sporcu sayısının bugün 9 milyon bine ulaştığını, faal sporcu sayısının da binden 4 milyon bine çıktığını belirtti. Spor kulüplerinin sayısının ise 6 binden 17 bin 'ye yükseldiğini aktaran Erdoğan, bu rakamların her geçen yıl artarak devam edeceğini söyledi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un konuşmasında yeşil sahaları anlattığını anımsatan Erdoğan, şöyle devam etti:. Yani biz oynadığımız dönemde nerede yeşil saha. Biz toprakta oynuyorduk. Şeref Stadı toprak, Vefa Stadı toprak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Aile Şurası'da sosyal medya tepkisi

Buralarda zaten şöyle bir yuvarlandığın zaman zımpara gibi bütün her yer, deriler kalkıyordu. Dereağzı aynı şekilde toprak. E buralar tabi unutulacak gibi değil. Buralardan artık yeşil sahalara geldik. Bu yeşil sahalar şimdi beğenilmez hale geldi. Seninki mi daha güzel, benimki mi daha güzel? Hangisinden alalım, çim mi olsun, doğal mı olsun?

Artık bunları tartışır hale geldik. Dünyada birçok ülkeyle mukayese edilemeyecek şu anda stadyumlara sahibiz. Fenerbahçemizin stadyumu öyle, aynı şekilde Galatasaray'ın öyle, aynı şekilde Beşiktaş'ın öyle, Trabzon öyle, Gaziantep öyle. Bakın şimdi artık ikinci liglerde bile bu tür stadyumlar var. Şu anda Eskişehir'in durumunu görüyorsunuz ama stadyumuna bakın, Eskişehir'de bambaşka bir stadyum var. Nerelerden nerelere geldik. Cumhurbaşkanı Erdoğan, artık neticeye koşulması gerektiğini ifade ederek, "Önem ve öncelik vermemiz gereken bundan sonra bir diğer alan işte okullardır.

Şimdi Kenan Evren Lisesi, inşallah buradan artık şöyle vasıflı sporcularımızı yetiştireceğiz. Netice bu. Ana sınıfından başlayarak üniversite mezuniyetine kadar tüm öğrencilerimizin spor branşlarındaki yeteneklerini tespit edecek ve geliştirecek bir sistemi Türkiye genelinde kurmalıyız.

Onun için de spor okullarını kurduk. Bu konuda yapılan çalışmalar takdire şayandır ama hala yeterli değildir. Aynı şekilde kulüplerimizden de altyapı dediğimiz alana hem tesis hem sporcu bakımından çok daha fazla önem vermelerini bekliyoruz. Futbolun popülerliğinin, diğer alanlara olan ilginin, yatırımın ve desteğin önüne geçmemesi gerektiğine dikkati çeken Erdoğan, şunları kaydetti:. İlk, orta ve lise eğitimini Erzincanda tamamladı.

Sayfa Sonu Bağlantıları

Devamını Oku. Validen Haberler Tümü. Yıl Dönümü Kutlama Mesajı. Açık Kapı Elektronik olarak ya da valilik ve kaymakamlıklarda bulunan Açık Kapı birimlerine yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz. İl Yatırım Takip Sistemi Kamu yatırımlarının, yerel ve merkezi düzeyde aktif olarak izlenmesini, analiz edilmesini ve geleceğe yönelik olarak projeksiyon yapılabilmesini sağlamaktadır. Uyuma Projesi Uyuşturucu ile mücadeleye katkı sağlamak için sokakta gördüğünüz uyuşturucu ticaretini uygulamadaki butona basarak polise ihbar edebilirsiniz.

Mithat Paşa Cad.

cumhurbaşkanlığı mesaj takip Cumhurbaşkanlığı mesaj takip
cumhurbaşkanlığı mesaj takip Cumhurbaşkanlığı mesaj takip
cumhurbaşkanlığı mesaj takip Cumhurbaşkanlığı mesaj takip
cumhurbaşkanlığı mesaj takip Cumhurbaşkanlığı mesaj takip
cumhurbaşkanlığı mesaj takip Cumhurbaşkanlığı mesaj takip

Related cumhurbaşkanlığı mesaj takipCopyright 2020 - All Right Reserved