Iphone 6s arama kaydı süresi


mSpy nedir?

Artık önizleme ve kurtarmak istediğiniz hangi öğeleri karar seçeneğine sahiptir. Bir sonraki istediğiniz öğelere bir kene yerleştirin ve PC'nize hepsini kaydetmek için 'Kurtar' butonuna tıklayın. Bu Ücretsiz Deneyin Ücretsiz Deneyin. Ancak, tek seçenek bizim iPhone iTunes yedekleme her şeyi geri yüklemektir. Sadece istediğiniz öğeleri tek tek seçme seçeneği yoktur.

Eğer iphone arama geçmişini kurtarmak için çalışırken şimdi yedekleme yapıldığını beri oluşturulan tüm veriler ve bu zaman hakkında çok dikkatli düşünmek gerekir. Sen kaybetmek istemiyorum verileri üzerine yazmaz. Eğer otomatik senkronizasyon varsayılan ayardır etkinse, hatta bu yöntemle bilgisayara iPhone bağlamak için gerek yoktur.

Sonra bir listede sunulan bizim bilgisayardaki tüm iTunes yedeklerini göreceksiniz. Basitçe ayıklamak için doğru olanı seçin ve 'Başlat Tarama' tıklayın.

Iphone 6s Plus arama kaydı kaç günlük

Sen iphone silinen son aramaları kurtarmak için yolda. Sol taraftaki 'Çağrı Geçmişi' menüsünü seçin. Sen tek telefonunuz arama geçmişini birini okuyabilir. Ayrıca 'Cihaza Kurtar' seçerek iPhone geri yükleyebilirsiniz ve dr. Bir iCloud yedeği varsa o zaman oradan yanlışlıkla silinen kayıtları almak için deneyebilirsiniz.

Iphone 6s arama kaydı kaç günlük

Ancak, sadece iTunes ile olduğu gibi, iCloud da bize önizleme ve belirli verileri seçmek için izin vermez. Burada bu makalesinde, ben nasıl sizin durumunuz için IOS veri kurtarma çalışır göstereceğim. Download iOS veri kurtarma ve arama tekrar asla unutmam! İlgili kişi kayıtlarından almak iPhone Bölüm 2.


 • iphone silinen internet geçmişi görme?
 • iPhone’da çağrı kaydetmeyi sağlayan 4 uygulama.
 • face de silinen arama geçmişini görme;
 • Nasıl arama geçmişi kurtarmak için iPhone (iPhone 6s Plus / 6s dahil)!
 • Apple Footer?

Arama Kaydõ iTunes yedekleme dosya geri yükleme Bölüm 3. Resume arama geçmişi iCloud yedekleme yolu ile Bölüm 1: Almak kişi kayıtları iPhone'dan 1. Öğe adlı " Arama geçmişi " navigasyon paneli kene ve tüm silinen bilgileri önizleme olabilir.

Telefon Görüşmesinin Sesi Nasıl Kayıt Edilir?

Geri yükleme Arama Kaydõ iTunes yedekleme dosyası 1. Adım 2 Telefon numaralarını geri alma Kısa zamanda IOS aygıtınız inceden inceye gözden geçirmek için alır.

Apple'ın yeni "Ekran Süresi" ve "Uygulama Sınırları" özellikleri nasıl kullanılır? - Webrazzi

Bundan sonra bir arabirim aşağıdaki gibi görebilirsiniz. Tüm kayıtları-ecek var olmak dinlemek üstünde belgili tanımlık perde. Devam arama geçmişi iCloud yedekleme yolu ile 1. Adım 2 İCloud dosya tarama İCloud dosyalarınızı program penceresinde listelenir. Lütfen yüklemek istediğiniz tam bir ad seçin. Adım 3 Retreve iPhone arama kaydı Önceki iki bölümleri gibi önizleme ve ayrıntıları görüntülemek için aranan çağrı geçmişinize kene.

Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum.

Arama geçmişini görüntüleme veya silme

Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır.

Iphone 6s arama kaydı süresi

Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Fakat bu yedekleme işletim sistemlerinde kolay kolay görüntüleyebileceğiniz bir formatta olmadığı için istediğiniz şekilde arama kayıtları ile karşılaşmıyorsunuz.


 1. iphone 8 casus telefon.
 2. iPHONE ARAMA KAYDI.
 3. cia konum bulma!
 4. aramam family restaurant attingal!
 5. Iphone 6s Plus da görüşme kaydı.
 6. bedava dernek üye takip programı!
 7. Iphone 6s Plus arama kaydı görünmüyor;
 8. Bunun için ise ekstra yardımcı programlar kullanmak gerekiyor. Bu şekilde sadece arama kayırları kısmını geri getirmeniz mümkün. İşlem için kullanacağımız program iPhone Data Recovery. İşlemin nasıl yapılacağına geçelim.


  • iPhone aramak geçmiş kurtarma - nasıl iPhone 5/4/4/3GS üzerinde arama kaydı yeniden elde etmek için?
  • vodafone cep takip sistemi.
  • revalation keylogger v3.0 indir.
  • iPhone Çağrı Geçmişi Kurtarma Yazılımı.
  • cep telefonu sinyali izleme.
  • Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma!

  Önemli Not: Yedeklerinizde dosya şifrelemesi yaptıysanız yedekler açılırken sizden şifre istenmekte ayrıca yardımcı programın olası sorunlarında mesuliyet kabul edilmez. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Çarşamba, Mayıs 22, Güzel Fikir. Ucuz Kamerası İyi Telefonlar Please enter your comment! Please enter your name here. You have entered an incorrect email address! Ev Dekorasyonu Tümü. Salon dekorasyonu nasıl yapılır Ev Dekorasyon Fikirleri 12 Mayıs Teknoloji Tümü.

  Modem Nasıl Güncellenir? Modem Güncelleme Güzelfikir - 19 Mayıs Yaşam Tümü. Güzelfikir - 9 Mayıs 0. Küçük çocuğunuzun doğmasından beri yıllar geçse bile, güçlü bir kardeş ilişkisi kurmak için asla geç değildir. Birçok anne baba, kardeş rekabetinin basitçe norm olduğunu, çocukların Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

  iphone 6s arama kaydı süresi Iphone 6s arama kaydı süresi
  iphone 6s arama kaydı süresi Iphone 6s arama kaydı süresi
  iphone 6s arama kaydı süresi Iphone 6s arama kaydı süresi
  iphone 6s arama kaydı süresi Iphone 6s arama kaydı süresi
  iphone 6s arama kaydı süresi Iphone 6s arama kaydı süresi
  iphone 6s arama kaydı süresi Iphone 6s arama kaydı süresi
  iphone 6s arama kaydı süresi Iphone 6s arama kaydı süresi
  iphone 6s arama kaydı süresi Iphone 6s arama kaydı süresi

Related iphone 6s arama kaydı süresiCopyright 2020 - All Right Reserved