Axasoft müşteri hesap takip programı full


axasoft musteri takip, Full Gezginler İndir

Fatura basma içeriği geliştirildi Fatura basarken yetkili, telefon ve sevk adresi bölümleri eklendi. Satış ekranında birim fiyat sorunu düzenlendi. Satış ekranında ürünün kdv dahil seçilmesi durumundaki baskı hatası giderildi. Cari ekranında arama kriterine göre raporlama Cari hesap ekranında aradığınız kritere göre raporlama özelliği eklendi. Cari hesap banka işlemlerindeki sorun giderildi. Cari hesap bölümünde banka ve kredi kartı ile yapılan işlemlerdeki sorunlar giderildi. Farklı barkod girişi eklendi Stok kartı tanımlama ekranında harf içeren barkod tanımlama özelliği eklendi.

Barkod düzenleme işlevi eklendi Stok kartları bölümünde düzenleme yapılması durumunda barkodun düzenlenmesi özelliği eklendi. Toplu rapor alınması sağlandı.

Programı nasıl kurarım?

Satış ekranındaki iskonto hesaplaması düzenlendi Satış ekranında, ürünlerin iskontolu satışının hesaplanması sorunu giderildi. Otomatik barkod oluşturma eklendi. Stok kartı tanımlarken hem gramajlı hemde standart ürünler için otomatik barkod tanımlama özelliği eklendi. Gramajlı ürünlerin barkodlu satışı eklendi Satış ekranında gramajlı ürünlerin barkodlu satış desteği eklendi.

Gramajlı ürünlerin stok tanımlaması eklendi. Stok kartlarına gramajlı ürün ekleyebilir ve barkod oluşturabilirsiniz. Stok kartlarında bilgi görüntüleme aktifleştirildi  Stokkartları bölümünde ürünlerin üzerinde gezerken bilgileri sağ tarafta görüntülendi. Kar zarar analiz raporu düzenlendi. Kar-zarar analiz raporu düzenlenerek raporlaması genişletildi. Stok kartlarında stok raporu maliyet ve satış analizine göre detaylandırıldı.

Fatura Düzeltme İşlemi Eklendi. Programdaki alış ve satış faturaları düzeltme işlevi yenilendi.


  • Müşteri Takip Programı;
  • cep telefonu takip edilebilir mi;
  • facebook şifre kırıcı üye ol.
  • AXASOFT Müşteri Hesap Takip Programı.
  • telefondan telefon takip etme.
  • sipariş takip programi ücretsiz?

Otomatik Fatura No ekleme  Fatura keserken, son kesilen fatura numrasını arttırarak otomatik yazdırma fonksiyonu eklendi. Kullanıcı Yetkileri Yenilendi Kullanıcıların kasa ve fatura işlemlerindeki yetki girişleri yenilendi. Vadeli satışlarda vade tarihi seçeneği eklendi  Satış faturasını Açık Hesap olarak kaydedilen satışlarda vade tarihi seçeneği eklendi. Toplu Stok Raporu detaylandırıldı Toplu stok raporu ürünlerin maliyet ve satış fiyatlarına göre detaylandırılıp düzeltildi.

Program ana Ekranına Satış Analiz bölümü eklendi Ana ekranda günlük satışların hızlı bir şekilde raporlanması sağlayan analiz bölümü eklendi. Detaylı Kullanıcı Yetkilendirmesi Yeni versiyonda kullanıcıların ekleme, düzenleme, silme ve raporlama gibi yetkilerini detaylı ayarlayabilirsiniz. Rapor-Fatura Tasarım Alanı Yenilendi Fatura ve tasarım işlemlerini daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Kullanıcı Dostu Arayüz Görselliği arttırılmış butonlar ve hızlı ekran geçişleri eklenmiştir. Hatırlatma Modülü Taksit işlemlerinizi anasayfa giriş ekranından takip edebilir günü gelen taksitlerinizi görebilirsiniz.

Esnek Raporlama Sistemi Raporlar istediğiniz sıralamaya göre sıralanamakta rapor tasarımlarınıza cok daha hızlı ve kısa sürede cevap verilebilecektir. Etiket baskı sistemi esnek hale getirildi. Kullanıcı Merkezli Sistem Geliştirilmiş alt yapısı sayesinde kullanıcı firmaların istekleri doğrultusunda yeni moduller kısa sürede hazırlanıp programa entegre şekilde çalışabilecektir.

İşlem Detayları Arttırıldı Çek-Senet işlemlerinde taksit işlemlerinde cari takip sisteminde ekstradan detaylandırmalar eklenip bilgileriniz daha net şekilde korunması sağlandı. Sistem otomatik olarak yeni versiyonu kontrol edecek, onaylamanız durumunda yükleme işlemine başlayacaktır. Yeni sürüme geçiş işlemlerinde herhangi veri kaybı söz konusu değildir. Antivirüs programı kullanıyorsanız kurulum esnasında sorun yaşamamak için antivirüs programınızı geçici olarak devre dışı bırakmanızı tevsiye ederiz.

Moka sanal pos ara yüzü sadece internet bağlantısı ile 7x24 bütün kredi kartlarından kesintisiz tahsilat sağlayabileceğiniz gelişmiş yazılım çözümüdür. Moka'nın gelişmiş güvenlik sistemleri, firmaların tahsilatlarını internet üzerinden 7 gün 24 saat hızlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Moka ile sanal ödemelerinizi filtreleyebilir, detaylarını inceleyebilir ve hızlı iade işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplı satış avantajları ile hemen kullanın.

Diğer Kategoriler

Hızlı ve güvenli tahsilat: Kredi kartı tahsilatlarınızı kısa sürede gerçekleştirmenizi ve 3D güvenlik hizmeti uygulama bünyesinde mevcuttur. Bilgisayarınızda kullanmanız için internet bağlantısı yeterli: Sanal ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek ve eski işlemlerinizle ilgili süreçleri takip edebilmeniz için sadece internet bağlantısı yeterli.

Bütün kredi kartları için taksitli satış imkânı: Kart ayırt etmeksizin tüm bankalara ait kartlardan taksitli satış gerçekleştirebilirsiniz. Yabancı kartlar ile işlem yapabilme: Yabancı kart ve para birimleri üzerinden tahsilatlarınızı gerçekleştirebilir iade ve iptal işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Basit ve güvenilir Muhasebe programı » Sayfa 1 - 2

Konum zaman gözetmeksizin her an her yerden ödemelerinizi güven içerisinde tahsil edebilirsiniz. Cari Kart Modülü - Sınırsız Cari Hesap kartı tanımlama - Sınırsız grup tanımlama - Cariye Stoklu-Stoksuz Satış - Cariye kasa'dan ödeme ve tahsilat yapabilme - Cariyi borçlandırma ve alacaklandırma işlemleri - Tahsilat ve ödeme makbuzu kesme - Cari hesap ekstresi, Toplu Cari raporu ve cari işlem raporu alabilme. Raporlama Sistemi - Cari kartlara ait Hesap ekstresi, Toplu cari raporu v.

Fatura Modülü - Alış, Satış ve İade faturası düzenleme - Hızlı parekende satışı yapabilme - Standart ve gramajlı ürün barkod desteği - İsaliyeyi fatura dönüştürme - Fatura makbuz basımı - detaylı alış, satış ve iade faturası raporlama.

Basit ve güvenilir Muhasebe programı

Kasa Takip Modülü - Kasadan ödeme ve tahsilat işlemleri - Kasadaki kalan bakiyeyi görme - Kasa'dan banka'ya virman yapabilme - İki tarih arası detaylı raporlama. Banka Takip Modülü - Sınırsız banka hesabı tanımlama - Banka hareket girişi yapabilme - Banka'dan Bankaya veya Banka'dan Kasaya virman yapabilme - Banka hareketlerini detaylı raporlama. Forum Bu Bölümde Ara. DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır. Aşağıdaki özelliklerde bir program tavsiyesi rica ediyorum. Ben muhasebeci değilim ve muhasebeden anlamam yeni kuracağım işim için bir muhasebe takip programına ihtiyaç duyuyorum.

Personel sicil kartları, personellere ait detaylı bilgilerinin girilmesine olanak sağlar. Kasa Günlük hayatta kullandığınız tüm nakit işlemlerinizi kasa hareketi olarak bulabileceksiniz. Beyannamelerin hareketlerden otomatik oluşması için ve 1 nolu KDV beyannamesinin muhasebe entegrasyonu için Aylık KDV devri gerekli olan tanımlamalar yapılmaktadır. Daha sonra çaldğnzda, tüm video, hareketli çünkü titrek.

Excel Cari hesap takibi yapmak (Excel de Cari Takibi)- www.uskudarevdenevenakliyat.org - Ömer BAĞCI

Dizüstü bilgisayarnz televizyonunuza bağlamak için hdmi. Bazı programları inceledim çok karmaşık ve ihtiyacım olmayan çok fazla bölüm içeriyorlar. Ücretli veya ücretsiz farketmez sadece işimi görmesi yeterli. Bu mesaja 1 cevap geldi. Tekir işe yarar bir şeye benziyor indirip inceleyeceğim. Farklı program önerisi olan varmı? Tam istediğiniz basit ön muhasebe programının adresini veriyorum bir gözatın.

Hayatı tespih yaptım; kah çekiyorum, kah sallıyorum. Bende LKS programı var senin için upload yapabilirim ama çok kaliteli bir programdır öyle basit değil büyük holdinglerin kullandığı bir muhasebe programıdır. Eğer kullanabileceğine inanıyorsan verebilirim sana. Güzel ve kaliteli bir programdır. Kullanımı kolay, ekonomik ve basit. Üstelik 21 gün kullanımı ücretsiz.

Aşağıdaki adresten şimdi indirip hemen bedava kullanmaya başlayabilirsiniz. MS Windows 8,7,XP de çalışıyor. Raporlarını ister Windows ister tablette kullanabilirsiniz. Sorularınız olursa bana ulaşabilirsiniz. Hiç bir kullanım eğitimi almanıza gerek olmadan, kendi kendinize öğrenebileceğiniz bir yazılımdır. Ayrıca en hoşuma giden özelliği, günlük satış ve alış sonrasında o günün kar veya zararını gösterebilmesidir. Yine bir özelliği de, bir yıl içerisinde dağılan satış istatistiklerini grafiksel olarak görmenizi ve planlama yapmanızı sağlamasıdır.


  • Cari Hesap Programı.
  • Electric Grills and Electric Griddles Global market?
  • Ön Muhasebe Programı!
  • Cep telefonu takip edilebilir mi.

Stok ve Cari takibi, fatura kesme, genel müşteri ekstresi, karşılaştırma ekstresi, personel maaş takibi v. Bir muhasebeci gibi düşünmeden ön muhasebe tutmak bu programla çok kolay. Webde çalışıyor, kurulum güncelleme falan gerektirmiyor, sürekli destek imkanı, istediğin zaman paket değişikliği vs vs.. Turquaz ön muhasebe programı: Beyler sakın bilindik güvenilir bir muhasebe programı kullanın crypto virüsleri ile başınız derde girebilir.

Hayatı öküzün trene baktığı gibi değil trenden öküzün neden baktığını düşünerek yaşıyorum. Ücretsiz muhasebe programı arayan arkadaşlar şu yazıyı inceleyebilir: Standart Paket, her işletmenin rahatlıkla kullanabileceği, içerisinde olmazsa olmaz modülleri barındıran, kolay kullanımla hızınıza hız katacak Bayt Entegre Ticari Programının omurgasıdır.

Kalitenin bir ayrıcalık değil bir hak olduğu düşüncesiyle standart paket içeriği ötesinde, Sms Gönderimi, Plasiyer Takibi, Yönetici Konsolu gibi özellikleri de paket içeriğine ekleyerek, standardın da bir adım önündedir. Stok Yönetimi ile; müşteri ihtiyaçlarını ve kendi gereksinimlerinizi güncel ve tam zamanında analiz edebilir, yönetebilirsiniz.

Örneğin işletmemize ait kargo, kırtasiye, yemek, telefon, elektrik, pos kesintileri gibi giderlerimizi, kira, banka, servis hizmetleri gibi gelirlerimizi kasa veya bankadan kolayca işleyebiliriz. Bu masraf veya hizmet işlemlerini detayları ile izleyebilir, gruplandırma yöntemi ile işletmemizin masraf ve hizmet gelirlerini görebiliriz. Depo Stoklarımızın hareketlerini depo bazında takip edebilmek, depo bazında ürünlerimizi izleyebilme ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.

İstediğiniz kadar depo ile çalışabilir depo bazında veya tüm depo toplamları ile stoklarınızı ve bakiyelerini izleyebilirsiniz. Minimum-maksimum stok seviye uyarıları ile depo bazında veya genel ikazlar ile işletmenin ihtiyaç fazlası stok alması veya stokların bitmeden uyarılması, istenirse işlemi durdurması sağlanmaktadır. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz. Cari Takip Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7' den 70' e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir.

Cari Takip Programı küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir. Dosya Yükleme ve Kurulum Cari Takip 2.

axasoft müşteri hesap takip programı full Axasoft müşteri hesap takip programı full
axasoft müşteri hesap takip programı full Axasoft müşteri hesap takip programı full
axasoft müşteri hesap takip programı full Axasoft müşteri hesap takip programı full
axasoft müşteri hesap takip programı full Axasoft müşteri hesap takip programı full
axasoft müşteri hesap takip programı full Axasoft müşteri hesap takip programı full
axasoft müşteri hesap takip programı full Axasoft müşteri hesap takip programı full

Related axasoft müşteri hesap takip programı fullCopyright 2020 - All Right Reserved