Aidat takip programı ücretsiz


mSpy nedir?

İdari soruşturma başlatıldı.

Apartman aidat takip programı full ücretsiz

Manda arabası ile hız yapan adamların sonu Video. Arslan 20 Şubat Hazırlamış olduğunuz programları göndermek için tıklayın. Net - Özel Memurlar.

Ücretsiz Dernek Yönetim Programı

Kutlu 21 Mart Taşıt, konut yada ihtiyaç kredisi faiz hesaplama programı S. Net Memurlar. Taşçı 11 Aralık İhalematik programı İ. Gündüz Güncellendi 30 Nisan Yurtiçi harcırah hesaplama programı M.

ÜCRETSİZ SİTE AİDAT PROGRAMI

Atam 26 Nisan İşçi maaş programı M. Kuru - Güncellendi 13 Mart Evrak kayıt programı S. Yaşar 29 Temmuz Maaş hesaplama programı M. Okullar için müzik programı R. Burda ay içersinde yapılan tüm harcamaların toplam tutarı, üyelere dairelerinin metrekaresine göre pay edilir.

Burda belirlenen orana göre kimi dükkan yada dairelere düşük aidat yansıtılabilir. Bu şekilde 4 farklı aidat düzenlemesinden sonra, Ortak olmayan giderlerden, Elektrik — Su — Doğalgaz ve Diğer giderlerin üyelere ayrı ayrı yansıtılması mümkündür. Elektrik, su, doğalgaz giderleri, dairelere kullandıkları miktar kadar yansıtılır. İlk endeks ve son endeks arasındaki farkın, birim fiyatla çarpımı sonucu hesaplanır.

Ayrıca her üyeye diğer giderler adı altında her türlü borçlandırma yapılabilir. Aylık harçama kalemleri tarafınızdan belirleneceği için, her ay sınırsız sayıda harcama tanımlaması yapılabilir. AidatTr Site Apartman Aidat Yönetim Programı, dinamik altyapıya sahip site, apartman, avm, rezidans, toplu konut aidat yönetim programıdır. AidatTr Site Apartman Aidat Yönetim Programı, bütçenize uygun ve ihtiyaç duyacağınız bütün özellikleri barındıran aidat yönetim sistemidir.

Esnek, hızlı ve her platforma uyumlu altyapısı ile çalışan aidat yönetim sistemi sayesinde az zamanda çok iş üretebilirsiniz. Karmaşık olmayan işlemler yaparak iş ve işlem yükünüzü hafifleterek kısa zamanda daha fazla sonuç alabilirsiniz.

Yeni nesil #aidat programı ve avantajları

Her türlü banka entegrasyonu, sms entegrasyonu ve muhasebe programları ile rahatlıkla entegrasyon sağlanmaktadır. Sade, kullanışlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile hızlı işlem yapma imkanı sunan aidat yönetim sistemimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bütün iş ve işlemleri ile modüller için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar veri barındırabilir, işlem yapabilirsiniz. Verileriniz günlük, haftalık ve aylık bazda otomatik yedeklenmektedir. Ekstra virüs programı, veya güvenlik duvarına ihtiyacınız yok. Yetenek, tecrübe ve teknolojinin gücünü birleştirerek, fark yaratan, kurumsal hizmet sağlayan, uygulamalar geliştiriyoruz.


 1. Aidatsis Ne İşe Yarar ??
 2. samsung s7 telefon izleme.
 3. iphone için ücretsiz görüşme kayıt programı!
 4. Aidatsis Ne İşe Yarar ?.
 5. pc uzaktan kontrol etme.
 6. AidatTR Site Apartman Aidat Yönetim Programı.

Aidat yönetim sistem; kullanıma bağlı esnek kişiselleştirilmiş yetkilendirme özelliği ile kontrol edilmesi son derece kolaydır. Finansal işlemler tek merkezden yönetilir. Aidatlar topu veya kişi bazlı borçlandırılır. Cari hesap ve ödeme işlemleri yapılarak kayıt altına alınır. Tahakkuk, tahsilat işlemleri tek sayfada yönetilir.

Ücretsiz Aidat Programı HODSMS Haberleşme Ankara

Emanet hesaplar, ekstra gelirler ve harici tahsilat tanımları kolayca yapılır, raporlanır. Kasa hesapları muhasebe kodlarına göre tutulur. Kasa tanımlama, kasa veya banka hesap bilgisi tutma, virman ve yıllık kasa devir işlemleri hızlı şekilde gerçekleştirilir. Herhangi bir altyapı maliyetine ihtiyacınız olmadan yaptığınız işlem hacmine uygun sunucu desteği ile düşük kullanım bedelleri üzerinden aidat sistemini kullanabilirsiniz.

Bütün banka alt yapılarıyla entegre edilmiş, dinamik ve güvenli teknolojiler kullanarak geliştirilmiştir. Ek masrafa gerek kalmadan bütün banka hizmetlerini kullanabilirsiniz. Aidat yönetimi işlemlerini tek noktadan bir kerede toplu yapabilirsiniz.

Bedava Apartman Gelir Gider Programını Kim İstemez!

Toplu aidat borçlandırma, toplu aidat tahsilatı gibi avantajlar sağlayarak işlem sürecini kolaylaştırmaktadır. Dilediğiniz zaman toplu veya kişi bazlı hatırlatma, uyarı sms atabilirsiniz. Önemli işlemleriniz için zaman endeksli hatırlatmalar bırakabilirsiniz. Aylık aidat makbuzu, borçlu üyeler, gelir-gider, detaylı aidat raporlar hazırlayabilir, tek tıklama ile raporlarınızı word, excel ve pdf ortamına aktabilirsiniz.

Tebligat, hazirun cetveli, vekaletname örneği, karar defteri, genel kurul çağrısı, ödeme çağrısı gibi birçok hazır matbu form ile hızlı işlem yapabilirsiniz. Program kurma derdi yok. Bütün işleriniz bir tık ötenizde.


 • Apartman, Bina ve Site Yönetim Programı - aidatsis Aidat Takip Yazılımı - Gelir, Gider Sistemi.
 • iphone 7 Plus gps takip;
 • iphone jailbreaksiz oyun hileleri;
 • yer bulma programi;
 • anlık döviz kuru takip programı indir.
 • Neden AidatTR? Program Özellikleri.

  aidat takip programı ücretsiz Aidat takip programı ücretsiz
  aidat takip programı ücretsiz Aidat takip programı ücretsiz
  aidat takip programı ücretsiz Aidat takip programı ücretsiz
  aidat takip programı ücretsiz Aidat takip programı ücretsiz
  aidat takip programı ücretsiz Aidat takip programı ücretsiz
  aidat takip programı ücretsiz Aidat takip programı ücretsiz
  aidat takip programı ücretsiz Aidat takip programı ücretsiz
  aidat takip programı ücretsiz Aidat takip programı ücretsiz

Related aidat takip programı ücretsizCopyright 2020 - All Right Reserved