Yevmiye takip programı ücretsiz


İşinizi yönetin, uygulamaları değil!

İşe giren ve işten ayrılanların günlerini parmak hesabı ile otomatik yapar Özlük Dosyası İçin Dökümler Departman Tanımlanabilmektedir. Her departmanın puantajı ve bordrosu ve Bordro İcmali ayrı ayrı alınabilmektedir. Personelin Geldiği Yerden Devir Bilgilerini girebilirsiniz. GV, Kıdem Günü vb. Sosyal yardımların tümünü girebilir Yemek, yol prim, ikramiye vb Sendika aidatı, İcra kesintileri gösterebilirsiniz Ceza vb kesintileri gösterebilirsiniz.

Her işçiye ayrı ayrı puantaj girme derdine son.

Neden Flash Bellek? Programı İstediğiniz bilgisayarda, ev, notebook kullanma imkânı sağlar. Hangi bilgisayarda çalışmak istiyorsanız, Flash Belleği o bilgisayara takmanız yeterlidir. Şifre İstemez.

Çoklu Kullanım Avantajları ile Merkez/Şantiyeler Arası Bağlantı

Programı satın almakla Kurumsal Alomaliye. Hayır, şunları sağlarsanız kanun tamamen sizin yanınızda:. Yazılımımız çocukların güvenliği ve çalışanların verimliliği için tasarlanmıştır. Mspy indir bedava ace mini arama kaydı görünmüyor Arabayla 1 gece önceki meydandan alyorum, zor da olsa buluşuyoruz ve 3 sap akşam yemeğine. Dinlemenin şu saatte başlad, şu saatte bitti diye resmi kaydnn yaplmas gerekir. Gerekli dinleme işlemi bittikten sonra telefonu kapattğnzda yine kars tarafta ekranda aramayla ilgili herhangi bir belirti olmayacaktr.

Messenger uygulamalarını takip edin Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun. Verilerinizi saklayın Kayıtlarınızı ve verilerinizi istediğiniz zaman güvenle saklayın, yedekleyin ya da silin.

Birden fazla cihazı takip edin Android ya da iOS üzerinde kurun, ihtiyacınız olduğunda cihazları değiştirin. Off-line çalışıyor ve normalde kulladığınız başka tarayıcıdan açtığınızda ilk kez açılıyor gibi oluyo. Merhaba çok güzel bir iş takip programı olmuş elinize sağlık. Fakat personel takip programı olarak kullanılabiliyor mu? Piyasadaki ücretli olan personel takip programlarının yerine geçebilir mi? Sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim. Bu ücretsiz olarak sunduğum bir programdır. Aynı programın çok daha gelişmiş bir hali ücretli olarak yayında.

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun.


  1. Üçretsiz Muhasebe Programı | Manager!
  2. samsung mobil cihaz izleme.
  3. Ücretsiz Restoran takip programı ile işletmenizin gelir/gider takibini kolayca yapın.;
  4. android konum bulma kodu;

Teknoloji Bağımlılığının Çocuklardaki Etkileri. Ameliyathanelerin Zeminleri Neden Iletkendir? Eminevim Organizasyon Ücreti Ne Kadar? İmmobilizer arızası nasıl giderilir? Statik proje yapmak - Adım adım statik proje nasıl hazırlanır.

Personel ve Bordro Takip Programı, Ücret, Hızlı Maaş Hesaplama, Pratik, Kolay Bordro Programı

Barkod düzenleme işlevi eklendi Stok kartları bölümünde düzenleme yapılması durumunda barkodun düzenlenmesi özelliği eklendi. Cari Hesap Ekstresi düzenlendi Cari hesap ekstresinde sorunlar giderildi. Toplu rapor alınması sağlandı. Satış ekranındaki iskonto hesaplaması düzenlendi Satış ekranında, ürünlerin iskontolu satışının hesaplanması sorunu giderildi. Otomatik barkod oluşturma eklendi. Stok kartı tanımlarken hem gramajlı hemde standart ürünler için otomatik barkod tanımlama özelliği eklendi.

Gramajlı ürünlerin barkodlu satışı eklendi Satış ekranında gramajlı ürünlerin barkodlu satış desteği eklendi. Gramajlı ürünlerin stok tanımlaması eklendi. Stok kartlarına gramajlı ürün ekleyebilir ve barkod oluşturabilirsiniz. Stok kartlarında bilgi görüntüleme aktifleştirildi  Stokkartları bölümünde ürünlerin üzerinde gezerken bilgileri sağ tarafta görüntülendi. Kar zarar analiz raporu düzenlendi. Kar-zarar analiz raporu düzenlenerek raporlaması genişletildi.

Stok kartlarında stok raporu maliyet ve satış analizine göre detaylandırıldı.

Fatura Düzeltme İşlemi Eklendi. Programdaki alış ve satış faturaları düzeltme işlevi yenilendi.

PuantajPlus İndir - Gezginler

Otomatik Fatura No ekleme  Fatura keserken, son kesilen fatura numrasını arttırarak otomatik yazdırma fonksiyonu eklendi. Kullanıcı Yetkileri Yenilendi Kullanıcıların kasa ve fatura işlemlerindeki yetki girişleri yenilendi. Vadeli satışlarda vade tarihi seçeneği eklendi  Satış faturasını Açık Hesap olarak kaydedilen satışlarda vade tarihi seçeneği eklendi.

Toplu Stok Raporu detaylandırıldı Toplu stok raporu ürünlerin maliyet ve satış fiyatlarına göre detaylandırılıp düzeltildi. Program ana Ekranına Satış Analiz bölümü eklendi Ana ekranda günlük satışların hızlı bir şekilde raporlanması sağlayan analiz bölümü eklendi. Detaylı Kullanıcı Yetkilendirmesi Yeni versiyonda kullanıcıların ekleme, düzenleme, silme ve raporlama gibi yetkilerini detaylı ayarlayabilirsiniz. Rapor-Fatura Tasarım Alanı Yenilendi Fatura ve tasarım işlemlerini daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz Görselliği arttırılmış butonlar ve hızlı ekran geçişleri eklenmiştir.

Abrans Puantaj Plus Yevmiye Takip Programı download

Hatırlatma Modülü Taksit işlemlerinizi anasayfa giriş ekranından takip edebilir günü gelen taksitlerinizi görebilirsiniz. Esnek Raporlama Sistemi Raporlar istediğiniz sıralamaya göre sıralanamakta rapor tasarımlarınıza cok daha hızlı ve kısa sürede cevap verilebilecektir. Etiket baskı sistemi esnek hale getirildi. Kullanıcı Merkezli Sistem Geliştirilmiş alt yapısı sayesinde kullanıcı firmaların istekleri doğrultusunda yeni moduller kısa sürede hazırlanıp programa entegre şekilde çalışabilecektir.

İşlem Detayları Arttırıldı Çek-Senet işlemlerinde taksit işlemlerinde cari takip sisteminde ekstradan detaylandırmalar eklenip bilgileriniz daha net şekilde korunması sağlandı. Sistem otomatik olarak yeni versiyonu kontrol edecek, onaylamanız durumunda yükleme işlemine başlayacaktır. Yeni sürüme geçiş işlemlerinde herhangi veri kaybı söz konusu değildir.

yevmiye takip programı ücretsiz Yevmiye takip programı ücretsiz
yevmiye takip programı ücretsiz Yevmiye takip programı ücretsiz
yevmiye takip programı ücretsiz Yevmiye takip programı ücretsiz
yevmiye takip programı ücretsiz Yevmiye takip programı ücretsiz
yevmiye takip programı ücretsiz Yevmiye takip programı ücretsiz
yevmiye takip programı ücretsiz Yevmiye takip programı ücretsiz
yevmiye takip programı ücretsiz Yevmiye takip programı ücretsiz
yevmiye takip programı ücretsiz Yevmiye takip programı ücretsiz
yevmiye takip programı ücretsiz Yevmiye takip programı ücretsiz

Related yevmiye takip programı ücretsizCopyright 2020 - All Right Reserved