Bilgisayar teknik servis müşteri takip programı


En Kolay Online Teknik Servis Programı

Satın alacağınız ek terminal lisansları ile ihtiyacınız oldukça ağ üzerinde istediğiniz sayıda bilgisayarda çalışabileceği gibi internet üzerindende kullanılabilmektedir. Çağrı tanıma modülü telefon hattınıza bağlayabileceğiniz bir cihazdır. Cihaz 4 hat kapasiteli olup ilave cihazlar ile genişletilebilir gelen çağrılarda arayan kişinin bilgilerini bilgisayar ekranında telefonu açmadan önce görmenizi sağlar.

TEKNİK SERVİS STOK VE TAMİR TAKİP PROGRAMI / UYGULAMASI [2018/ 40TL]

Bu sayede telefonu müşterinin adını hitap ederek açabilir, hangi tarih ve saatlerde kimlerin aradığını görebilirsiniz. Satın alacağınız yazılım lisansı usb donge cihazı ile birlikte kargo ile adresinize gönderilecektir. Bu sayede ilerleyen zamanlarda bilgisayar değiştirmek istediğinizde kimseye ihtiyaç duymadan yeni bilgisayarınıza programı kurup kullanabilirsiniz.

Online Teknik Servis Takip Programı Nedir? Ne işe yarar?

Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur. Aşağıdaki adresten programın 7 günlük deneme sürümünü bilgisayarınıza  yükleyerek  satın almadan önce kullanabilirsiniz. Etiketler: Teknik Servis Takip Programı , teknik servis programi , ariza takip programi , teknik servis , teknik servis yazilimi , bilgisayar teknik servis programi.

Teknik Servis Takip Programı - Teknik Servis Programı

Siberya Teknik Servis programı için ek terminal lisansıdır. Bu lisans temin edildiğinde program.. MakroCell programları için özel belge tasarım hizmetidir.

Her Yerden Ulaşım.

Bu hizmet temin edildiğinde yeni bir belge.. SMS gönderimine başlayabilmeniz için ücretsiz üyelik kaydınızı yaptırmanız gerekm.. Arızaya gelen cihazları iki farklı yöntem ile takip etmek mümkündür;   Seri numarasına göre takip Arızalı cihazların üzerlerinde cihazlara ait seri numaralar yer alıyor ise servis fişinde bu bilgiyi dilerseniz barkod okuyucu veya elle girmeniz yeterli olacaktır.

Bakım Sözleşmesi Takip Müşterileriniz ile yapmış olduğunuz periyodik bakım sözleşmelerinin takibini sağlayabilirsiniz. Servis Fişleri Bu ekran günün tarihine ait tüm fişleri listeler. Müşteri Raporları Müşterilerin bilgilerinin raporlandığı bölümdür. Neden Müşteri Takip Programı? İlk olarak müşteri kartlarınızı tanımlaynız Sonrasında müşterilerinize borç alacak, giren çıkan ücret işlemlerini işleyiniz Girdiğiniz işlem hareketlerinin toplamlarını görebilirsiniz Girdiğiniz işlem hareketlerini raporlayabilirsiniz. Müşteri Nedir? Programı ister web sitesinden giriş yaparak ister bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Online tabanlı olduğu için verileriniz her iki yerdede aynı şekilde görüntülenir. Programı İndir  Web Paneli.

Ücretsiz Müşteri Takip Programı

Online Teknik Servis Programı Teknik Servis hizmeti veren firmaların gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş, servis kayıtlarını ve opsiyonel olarak işletme muhasebenizi de tutabileceğiniz internet tabanlı bir programdır. Etiketler: teknik servis programı,teknik servis programı full,online teknik servis programı,mobil servis yazılımı,mobil teknik servis programı,teknik servis takip programı,cep telefonu tamir takip programı, gsm mağazası yönetim programı, cep telefonu stok takip programı. Barkod Etiketi Bastırma Servis içindeki cihazların takibini kolaylaştırmak için müşteri bilgilerinin ve kayıt numarasının olduğu barkod etiketi bastırarak cihaz üzerine yapıştırabilirsiniz.

Teknik Servis Kaydını Faturaya Dönüştürme Açtığınız her bir servis kaydını dilerseniz işlemin sonunda Faturaya dönüştürerek çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız bu işlem Eğer Online Muhasebe Programı ile entegre olarak kullanacaksanız otomatik olarak muhasebe programında müşterinizin hesabına işleyecektir. Başlıklı SMS Gönderme Sms Gönderme            Mail gönderme              Müşterinizin servisteki cihazının durumunu anında öğrenebilmesi için belirlediğiniz iş durumlarında otomatik olarak müşteriye mesaj ya da mail gönderebilirsiniz.


  • ServisSoft Blog.
  • cep telefonu ile takip.
  • telefonda yüklenen casus program nasıl anlaşılır?

Servisteki cihazı hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz. Kullanıcı Tanımlama Personel tanımlama Her personele özel giriş bilgisi tanımlama Program internet üzerinden çalıştığı için, teknik servisinizdeki cihazların durumundan tüm personeliniz haberdar olur. Böylece müşterilerinize daha hızlı servis hizmeti verebilirsiniz.

Dış Servislerin Kontrolü Kurulum, Tanıtım, Devreye Alma gibi dışarıya servis hizmeti veriyorsanız online olarak çalışan teknik servis programımız sayesinde cep telefonundan anında kontrol sağlayabilirsiniz. Personeliniz girdiği işlemin durumunu siz de cebinizden kolayca takip edersiniz.

Teknik Servis Programı

Tamamlanmayan Cihazların Kontrolü Müşterilere verdiğiniz teslim gününü geçirmemeniz için kalan gün kontrolü yapabilirisiniz, günü gelen ve geçen servislerin kontrolü kolaylıkla takip edebilirsiniz. Tanımladığınız bu işlem durumları seçildiğinde otomatik olarak sms ve e-mail gönderebilirsiniz.

Müşterilerinize ürünlerinin durumlarını anlık olarak bildirebilirsiniz. Her firmanın kullandığı bir Servis Takip Programı bulunmaktadır. Bu program ile firmanın iş yapımındaki süreçleri çalışma hızı belirlenir. Müşterilere verilen servisin takibi yapılır. Bu gibi programlar ile zamanı daha iyi kullanıp daha verimli olma şansı kazanılır. Teknik servisi üzerine hizmet veren firmaların müşterilerine daha iyi bir imkân sağlamaları için kullanılan program türüdür. Bu program ile önceki müşterilerinin bilgilerine ulaşabilmeleri için, müşterilerini belirleyebilmeleri için ve daha iyi bir işlem sağlayabilmeleri için kullandıkları bir program türüdür.

Teknik Servis Programlarında çalışan ve müşteri çevrimiçi olarak işlemlerini halledebilirler. Bu durumda daha çok müşteri ile irtibata geçip daha çok işlem yapılabilir.

bilgisayar teknik servis müşteri takip programı Bilgisayar teknik servis müşteri takip programı
bilgisayar teknik servis müşteri takip programı Bilgisayar teknik servis müşteri takip programı
bilgisayar teknik servis müşteri takip programı Bilgisayar teknik servis müşteri takip programı
bilgisayar teknik servis müşteri takip programı Bilgisayar teknik servis müşteri takip programı
bilgisayar teknik servis müşteri takip programı Bilgisayar teknik servis müşteri takip programı

Related bilgisayar teknik servis müşteri takip programıCopyright 2020 - All Right Reserved