Iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu nedenle, düzgün ve sadece iPhone gerçekten Güncelleme Doğrulama yapıştı olduğunu tespit ettikten sonra problemi analiz etmek önemlidir, aşağıda listelenen yöntemleri izleyerek sorunun giderme geçmek gerekir. Not: iPhone şarj tutmak ve aşağıda listelenen tekniklerin herhangi benimseyerek önce istikrarlı bir Wi-Fi ağına bağlayın ediniz. Bu segmentte tartışılan yöntem bir ev çare gibi görünebilir ama sorunu birçok-a-kat çözmüştür çünkü denemeye değer. Adım: Şimdi, birkaç dakika bekleyin ve iPhone kilidini gerekir. Bu daha kolay bir çözümdür ve çok zamanınızı almaz ama size veren zamanların en sonuçlarını istenilen sorunu çözer.

Sen hiç ayrıntılı talimatlar içeren bağlantılı aşağıda makalesine başvurabilir iPhone'unuzu yeniden başlatın zorla Güncelleme mesajı Doğrulama yapıştı. Bu yöntem kesinlikle ve iPhone Güncelleme açılan mesajı Doğrulama yapışmış olmayacaktır yardımcı olacaktır. Apart müzik, iTunes'u kullanarak gerçekleştirilebilir önemli bir görev indirmesini iOS yazılım iTunes aracılığıyla güncellenebilir ve bu Doğrulama Güncelleme işlemini atlar olmasıdır. Basit bilmek ister:. Yükleme işlemi üzerinden almak ve onu tamamlanmadan önce iPhone kesmek için değil unutmayın etmek için şimdi beklemek zorunda kalacak.

Not: iOS güncellemek için bu yöntemi kullanarak, iPhone'unuzdaki Doğrulama Güncelleme mesajı atlamak mümkün olacak. Başka ve bize iPhone Güncelleme sorunu Doğrulama yapışmış düzeltmek için mevcut en iyi yöntemini göre kullanmaktır Tamir - dr. IOS sistem hataları her türlü düzeltmek için bu araç kullanabilir. İşte araç kullanmak için takip etmeniz gereken adımlar şunlardır dikkatle onun daha iyi çalışma anlamak için onlara bakmak edin:. Yazılım artık otomatik iPhone'unuzu belirleyecektir. Düzgün yerine getirmesi gereken görevleri yazılım için doğru tüm ayrıntıları girin.

O kadar biraz zaman hasta olabilirsiniz alabilir, Yükleme tamamlandıktan edelim.

iOS 9 Güncellemesi neden uzun sürüyor ?

Sonra dr. Biz çok iOS Sistem Kurtarma toolkit- dr. Doğrulama iOS 12 Update? Bölüm 2: iPhone Güç düğmesini kullanarak Güncelleme Doğrulama yapışmış Fix iPhone Doğrulama Güncelleme böylece bize en kolay çare mevcut deneyerek başlayalım, alışılmadık ya da ciddi hata değildir.

İOS 13 ile hangi özellikleri geliyor? İOS 13 güncellemesi nasıl yapılır? İşte İOS 13 özellikleri

Ardından bilgisayarınıza yüklemek ve başlatmak için ekrandaki talimatları izleyin. İPhone'unuzu USB kablosuyla bağlayın.


 • samsung casus yazılım ücretsiz.
 • roc keylogger indir.
 • iphone whatsapp sohbet mail.
 • iphone 8 s dinleme.
 • iphone 7 arama kaydı süresi!

Aşama 2. DAÜ Modu. Sorun çözme için bir ürün yazılımı paketi indirmeniz gerekir. Bunu yapmadan önce, algılanan modeli ve "Aygıt Kategorisi", "Aygıt Türü" ve "Aygıt Modeli" gibi diğer bilgilerin doğru olduğunu bilmeniz gerekir. Pencereyi aşağıdaki gibi görebilirsiniz. İOS'u kolaylıkla yükseltmek için doğrudan "iOS sürümüne güncelle" seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Sabırlı olun, indirme işlemini tamamlamak biraz zaman alabilir.

iPhone'da iOS yazılım güncellemesi nasıl yapılır?

Düzeltme işleminden sonra iOS cihazınız normal durumuna dönecek. Ardından, daha önce yapmak istediğiniz şeylere devam etmek için tekrar iTunes'a bağlayabilirsiniz. Aslında, çeşitli işleri yapmak için doğrudan iOS Sistem Kurtarma'ya güvenebilirsiniz. Örneğin, iOS sürümünü yükseltmek için kullanabilirsiniz veya iPhone'u geri yükle.

Sadece ücretsiz indirin ve deneyin! Böylece iTunes'un en son sürümünü kullanıp kullanmadığınızı kontrol edebilirsiniz. Sabit bir ağ bağlantısı, kolayca bir yazılım güncellemesi yapmanızı garanti eder. Buradan düzeltmek için ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

iOS 12 güncellemesiyle gelen yeni özellikler neler? İşte iOS 12 güncelleme işlemleri ve özellikleri

Aşama 1. Kuvvet yeniden başlatma da çeşitli problemleri çözmenin etkili bir yoludur. Ardından, Apple logosu görünene kadar "Güç" düğmesini basılı tutun. Apple logosu görünene kadar "Güç" düğmesine ve "Ana Sayfa" düğmesine aynı anda basmaya devam edin. İPhone'u eski bir iTunes yedeklemesinden geri yüklemek, çeşitli sorunları düzeltmenin iyi bir yoludur. Bilgisayarınızdaki en son iTunes sürümünü açın. İPhone'unuzu bir USB kablosuyla bağlayın. Bu bilgisayara iOS cihazınızda güvenmeyi seçin. Aşama 3. İOS aygıtınızdaki bazı üçüncü taraf uygulamalar da iTunes yazılımı güncellemesinin indirilmesiyle, özellikle de bazı güvenlik uygulamalarıyla çakışacaktır.


 1. İos 10.1.1 güncellemesi kaç saat sürüyor?.
 2. kapali telefonun yerini bulma!
 3. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.
 4. bullwark mobil izleme!
 5. Aslında, iTunes yazılımının indirilmesi için doğru zamanı bulmak zor. Yazılım boyutu, ağ hızı, aygıt durumu ve diğer işlemler gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Bu bölüm iTunes'un takılıp kalmasına neden olabilecek bazı temel nedenleri gösterecektir. Artık bu yazının sonundasınız ve elbette bu iTunes sorunuyla başa çıkmak için yararlı yöntemler edinebilirsiniz.

  Arama Tags & Etiket ;

  Açılır pencereyi bir dahaki sefere açtığınızda kolayca düzeltebilirsiniz. Hala herhangi bir sorunuz varsa, yorum bölümünde bize bir mesaj bırakmak için çekinmeyin. Telefon Transferi. Android Data Recovery. Bozuk Android Veri Ekstraksiyonu. Android Veri Yedekleme ve Geri Yükleme.

  iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer Iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer
  iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer Iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer
  iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer Iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer
  iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer Iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer
  iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer Iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer
  iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer Iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer
  iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer Iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer
  iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer Iphone yazılım güncelleme ne kadar sürer

Related iphone yazılım güncelleme ne kadar sürerCopyright 2020 - All Right Reserved