Telefon görüşmelerini kaydetme windows


Skype aramalarını otomatik olarak kaydeder

Microsoft bu özelliği Windows Phone platformunda sunmuyordu. Windows 10 Mobile'ın final sürümünde de yer almayabilir. Bilindiği gibi iOS işletim sisteminde böyle bir özellik yok. Hatta bu iki platforma kıyasla daha "açık" olduğu bilinen Android'de dahi varsayılan olarak sunulmuyor, teknoloji meraklıları akıllı telefonlarında root erişimini sağladıktan sonra çeşitli araçlarla görüşmeleri kaydedebiliyor ama bu gerçekten uğraştırıcı bir işlem.

Son Windows 10 Mobile güncellemesinde Files adlı dosya yöneticisinde "Recorded Calls" klasörü göze çarpıyor.

Android Telefonlarda Aramaları Kayıt Etmek GÜNCEL - 2016

Yeni versiyonda bu telefon konuşmalarımızı kaydeden yazılım desteğinin geleceğine dair çevrede yazılar okudum. Haziran 8, Mobil Cihazlar kategorisine verilen destek değişikliği. Microsoft Topluluğu'nun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz! Sitemizde yaşamış olduğunuz deneyimi bize bildirin. Bu yanıtı ne kadar faydalı buldunuz?


  • facebookta arama kaydi nasil silinir.
  • 2. TapeACall.
  • iphone avi izleme.

Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum.

Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim.

Windows Phone Ses Kayıt - Microsoft Community

Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor.

1. Canlı Google Aramalarını YouTube'a Kaydet

Şiddetle tavsiye ediyorum! Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor. Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Windows 10 Mobile Görüşmeleri Kaydetme Özelliği Sunabilir

Telefon görüşmeleri nasıl kaydedilir? Call Recorder Pro. Engel olmak. Nasıl çalışıyor? Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın Messenger uygulamalarını takip edin Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun. Verilerinizi saklayın Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın. Birden fazla cihazı takip edin Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

Fiyatlarımızı görüntüleyin. Owen, ABD.

Soru Bilgisi

Ashley, Fransa. Aiden, Almanya. Emma, ABD.

telefon görüşmelerini kaydetme windows Telefon görüşmelerini kaydetme windows
telefon görüşmelerini kaydetme windows Telefon görüşmelerini kaydetme windows
telefon görüşmelerini kaydetme windows Telefon görüşmelerini kaydetme windows
telefon görüşmelerini kaydetme windows Telefon görüşmelerini kaydetme windows
telefon görüşmelerini kaydetme windows Telefon görüşmelerini kaydetme windows

Related telefon görüşmelerini kaydetme windowsCopyright 2020 - All Right Reserved