Silinen geçmişi görme windows 7


711 yorum - “Silinen dosyaları geri getirme nasıl yapılır?”

İpuçları: 1. Geçmiş sekmesini açmak için kısayol tuşları "Ctrl" ve "H" kullanabilirsiniz. Ayrıca, bilgisayarınızda doğrudan doğruya--dan geçmiş klasörünü tüm kullanıcılar Internet Explorer geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Adım 2 O zaman konumu C: sürücüsündeki dosya Explorer ile aşağıda bilgisayarınızda gitmek gerekir. İpuçları Ayrıca dosyaları IE Tarih kontrol ettikten sonra aşağıdaki adım 1 tarafından gizli olmasını ayarlayabilirsiniz. Uyarı Internet geçmişi mutlaka daha önce ziyaret siteleri veya çocuklar veya çalışanların ziyaret ettiğiniz siteleri aramak için en güvenilir yol değil.

Çünkü siteleri geçmişinden silinir veya çerezleri silmek, ihtiyacın siteleri veya ziyaret sitelere görüntülenmez. Bilinenin aksine kalıcı olarak silinen dosyayı geri getirmek mümkündür.

Windows 7 geçmişi geri yükleme

Ayrıca dosyanın önceki bir sürümünü kurtarmak için yerleşik Windows araçlarını da deneyebilirsiniz. Geri Dönüşüm Kutusundan silinen dosyaları geri getirmenin mümkün olmadığı düşünülür.


 • iphone 7 arama kaydı kaç günlük!
 • hakops keylogger indir.
 • facebook şifre kırma ekşi sözlük.
 • Silinen Tarayıcı Geçmişini Bulma.
 • silinen internet geçmişini görme?
 • jailbreaksiz telefon takip?

Kalıcı olarak dosyayı silmenin yolu; Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltmak veya Shift Delete ile silmektir. Silinen dosyaları içeren veri blokları sistem için kullanılabilir alan olarak işaretlenir ve sürücüdeki yeni verilerin üzerine yazılmasını bekler. Bu durum, dosyaların üzerine yazılmadığı sürece kalıcı silinen dosyaları geri getirmenin, kurtarmanın mümkün olduğu anlamına gelir. Çözümü burada.

Depolama aygıtlarına ilişkin bu bilgiyle, başarılı bir veri kurtarmayı garantiye almak için bir dosyaları yanlışlıkla sildikten sonra depolama aygıtını kullanmaya devam etmemeniz gerektiğini anlamış olmalısınız.

Hepsini mSpy Halleder

Depolama aygıtını kullanmaya etmek, bu silinen dosyaların üzerine yazılma riski oluşturur ki; dosyaları geri getirmek, kurtarmak imkansız hale gelir. Yöntem 1. Yöntem 2. Yedeklemeniz yoksa, bilgisayardan kalıcı olarak silinen dosyaları geri getirmek, kurtarmak için EaseUS dosya kurtarma programını kullanın. EaseUS Windows 10 veri kurtarma yazılımını kullanmadan önce, ilk olarak silinen veya kaybolan bir dosyanın önceki sürümünü kurtarmak için kullanılabilen ücretsiz Windows 10 yedekleme ve geri yükleme özelliği; Dosya Geçmişini deneyebilirsiniz.

Bunu yapmak için:. Tarama geçmişin, iCloud hesabınla oturum açtığın diğer cihazlarda da silinecek. Yöntem 2. Chrome uygulamasını aç. Bunu görmek için sayfayı aşağı kaydırman gerekebilir. Çeşitli sıfırlama seçenekleri olan yeni bir menü belirecek. Geçmişi silmek için "Tarama Geçmişini Temizle" seçeneğine dokun. Geçmişi silmek istediğini onaylaman istenecek. Tüm tarama verilerini silmek için "Tümünü Temizle" seçeneğine dokun. Dokunduğunda tarama geçmişi, önbellek, site verileri ve çerezler silinecek.

Chrome silinen geçmişi geri getirme

Bu, metin alanlarını seçtiğinde çıkan önerileri temizleyecek. Yöntem 3. Dokunduğunda, giden ve gelen son aramaların bir listesi görüntülenecek.

Son Kullanılan Dosyaları Görme - Win 7 8 10

Sağ üst köşedeki "Düzenle" seçeneğine dokun. Kayıttaki her aramanın yanında kırmızı eksi işaretleri belirecek.


 1. Kayıp veya silinen dosyaları kurtarma;
 2. iphone 5 takip programi!
 3. gps ile cep telefonu takibi!
 4. s5 arama kaydı düzenleme.
 5. silinen internet geçmişini görme.
 6. Bir adet arama kaydını silmek için bir kırmızı eksiye. Tüm arama kayıtlarını tek seferde silmek için "Temizle" seçeneğine dokun. Tüm listeyi silmek istiyorsan sol üst köşedeki "Temizle" seçeneğine dokun. Bu, yalnızca "Düzenle" seçeneğine dokunduktan sonra belirir.

  Son Aramalar sekmesindeki kayıtların tümü silinecek.

  Chrome silinen geçmiş geri kurtarma | Sistem ve Ağ Uzmanlığı - Adem OCUT

  Yöntem 4. Silmek istediğin tüm konuşmaları seç. Silmek istediğin her konuşma için onay kutusuna dokun. Birden fazla konuşma seçebilirsin.

  Iphone silinen internet geçmişi görme

  Konuşmaları seçtikten sonra "Sil" seçeneğine dokun. Seçilen konuşmaların tümü senin onayın istenmeden silinecek. Mesaj geçmişi ayarlarını değiştir.

  silinen geçmişi görme windows 7 Silinen geçmişi görme windows 7
  silinen geçmişi görme windows 7 Silinen geçmişi görme windows 7
  silinen geçmişi görme windows 7 Silinen geçmişi görme windows 7
  silinen geçmişi görme windows 7 Silinen geçmişi görme windows 7
  silinen geçmişi görme windows 7 Silinen geçmişi görme windows 7
  silinen geçmişi görme windows 7 Silinen geçmişi görme windows 7

Related silinen geçmişi görme windows 7Copyright 2020 - All Right Reserved