Iphone 6 yazılım güncelleme manuel


Hangi Nesilden Olduğun Değil Ne Aradığın Önemli

İlk öneri olarak " Ayarlar " - " Genel " - " Yazılım güncelleme " bölümünden yapmanız. İkinci olarak iTunes yazılımıyla iOS 12 yüklenebilir. Son öneri manuel indirerek. Biraz yer açtığınızda eğer saklama alanı sınırda ise indirme başlıyor ama daha sonra güncelleme başlamıyor. Onun için yeteri kadar yer açınız. Önemli videoların ve fotoğrafların yedeğini alıp silerek yer açabilirsiniz.

Facebook, Instagram ve WhatsApp' tan da temizleme yapabilirsiniz. Bu sayılar 6 haneli ve 8 haneli cihaz sürüm numarası oluyor. Anlamanız için ikinci görsele bakabilirsiniz. Bizim olan iPhone 7 16A Global Yorumunuz Onaylanmak Üzere Gönderildi. Geri yükleme işlemini tamamlamak birkaç dakika sürer.

İşlem tamamlandığında, etkinleştirme kilidini devre dışı bırakmak için Apple Kimliğiniz ve şifrenizle oturum açın. Daha sonra, iPhone'unuzu arşivlenmiş yedeklemenizle ayarlamak için ekrandaki talimatları izleyin. Yedeklemeyi iOS'un önceki bir sürümünden kullanmayı unutmayın.

iOS güncellemeleri nasıl engellenir? | Jailbreak of Turkey

Yukarıda da belirtildiği gibi, bazı insanlar sınırlı depolama alanı nedeniyle iOS'u yükseltmeyi reddediyor. Peki iPhone nasıl temizlenir ve kişisel bilgilerinizi veri suçlularından nasıl korursunuz? Tüm içeriği ve ayarları kalıcı ve tamamen silebilirsiniz. PC'ye iPhone Eraser'ı ücretsiz indirin ve kurun. Ardından iPhone'u bilgisayarınıza bir USB kablosu ile bağlayın.

İPhone Silgisi dijital cihazınızı algılayana kadar birkaç saniye bekleyin.

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı güncelleme

Şimdi iOS verilerini silmek için uygulamak istediğiniz silme seviyesini seçin. Düşük, orta ve yüksek olmak üzere üç seviye vardır. Tüm iOS verilerinizin bir, iki ve üç kez üzerine yazabilirsiniz. Değişikliğinizi kaydetmek için "Tamam" ı tıklayın. İPhone dahili depolama alanınızdan her şeyi silmeye başlamak için "Başlat" düğmesini seçin.

Böylece, "yeni" ve boş bir iPhone alabilirsiniz. İPhone güncellemesiyle ilgili daha fazla soru için iPhone güncelleme sorunları. İOS güncellemesini hala silemiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki yorumlardaki zorluklarınızı yazabilirsiniz. Telefon Transferi.

Yavaşlayan iPhone/Android Telefonu Hızlandırmak - Türklance

Android Data Recovery. Bozuk Android Veri Ekstraksiyonu. Android Veri Yedekleme ve Geri Yükleme. Veri Kurtarma. Blu-ray Player. Mac Temizleyici. DVD Creator. Video Dönüştürücü Ultimate.

Video Editor. Ekran kaydedicisi. Slayt makinesi.


  • iPhone Temiz Bir Yazılım Yükleme İşlemi.
  • Güncellemeyi edinin?
  • Apple - Destek - İndirmeler.
  • iphone 6s Plus manuel yazılım yükleme.
  • facebook seni takip edenleri gör;
  • note 7 arama ses kaydetme!

Ücretsiz Online Video Dönüştürücü. Ücretsiz Online Ses Kayıt Cihazı.

iOS 8.2 Yükleme - iTunes Firmware - 8.3 Downgrade

İphone ekran kilidi. Veri Kurtarma Veri Kurtarma. Blu-ray Player Blu-ray Player. Video Editor Video Editor. Ekran kaydedicisi Ekran kaydedicisi.

Otomatik İndirmeler'i veya Uygulama Güncellemeleri'ni açma

Birçok insan "iPhone'umdaki bir güncellemeyi silersem ne olur" sorusu vardır. Cevaplarınızı aşağıdaki cümlelerde bulabilirsiniz. Bölüm 2 : Nasıl iPhone iOS Güncelleştirmesi Sil İPhone'unuzdaki sabit yazılım güncelleme bildirimlerinden bıkmışsanız, birkaç adımda indirme güncellemesini silebilirsiniz.

Kurtarma moduna gir İTunes'u en son sürüme güncelleyip güncellemediğinizi kontrol edin. Bölüm 4 : Nasıl depolama için ücretsiz iPhone iOS güncelleştirmesini silmek Yukarıda da belirtildiği gibi, bazı insanlar sınırlı depolama alanı nedeniyle iOS'u yükseltmeyi reddediyor.

iphone 6 yazılım güncelleme manuel Iphone 6 yazılım güncelleme manuel
iphone 6 yazılım güncelleme manuel Iphone 6 yazılım güncelleme manuel
iphone 6 yazılım güncelleme manuel Iphone 6 yazılım güncelleme manuel
iphone 6 yazılım güncelleme manuel Iphone 6 yazılım güncelleme manuel
iphone 6 yazılım güncelleme manuel Iphone 6 yazılım güncelleme manuel
iphone 6 yazılım güncelleme manuel Iphone 6 yazılım güncelleme manuel

Related iphone 6 yazılım güncelleme manuelCopyright 2020 - All Right Reserved