Agdan bilgisayar izleme


Memur-Sen'in toplu sözleşme teklifleri

Lütfen kullanıcı adı veya e-mail adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için size bir link göndereceğiz. Zaten bir hesabınız var mı? Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol. Anasayfa » Forum. Windows Client.

Arama Kutusu

Ağdaki pclerin ekran görüntüsnü görme. Son cevaplar. Serdar Bayram.


 • Ağ Üzerinden Bir Bilgisayarı İzlemek İstiyorum.
 • DESTEK İLETİŞİM- CUSTOMER ADVISORY!
 • facebook takip ettiğim kişiler.

Arkadaşlar Merhaba ; Şirketimizde 30 küsür bilgisayar var bu bilgisayarların ekran görüntülerini ve yönetimlerini tek ekranda toplayacak ve ekran görüntülerini kare kare gösterebilecek bidiğiniz yada kullandığınız bir yazılım var mı? Bilgisayarların izlendiğini şirket personeli biliyor ve bu konuda bilgilendirildi. Bu işi Radmin Programıyla yapalirsiniz. Teşekürler fakat bildiğim kadarıyla radminde tüm görüntüleri tek ekranda göremiyoruz  seçtiğimiz bilgisayar görünüyor ben tamamını kamera izler gibi tek ekranda görmek istiyorum Cevap Alıntı.

Cevap Alıntı. Ahmet Taşova. Selam çözüm bulamadıysan sana multi screen remote desktop ı öneririm gayet başarılı bir program Cevap Alıntı.

Cemalettin Gezer. Eyüp Aksu. Saygın Üye Forum Yöneticisi. Yunus Öztürk. Cem Ünlü. Radmin, Hidden Camera gibi uygulamalar işinizi görecektir.

Ağdaki bilgisayar ekranını izleme - telefon dinleme nasıl yapılır

Tüm forum konuları. Önceki Konu. Uzak Masaüstü bağlantısı için izinler aktif hale getirilir. Windows Server işletim sisteminin aynı anda kaç uzak masaüstü bağlantısına izin vereceği işletim sistemi lisansınıza bağlıdır. Eğer bu yöntemi aktif hale getirmek istiyor, ancak nasıl yapacağınız konusunda bilginiz yok ise bir bilgisayar teknik servisinden konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar teknik servisinin Windows Server kurulumu ve Uzak Masaüstü desteğini etkinleştirecek bilgiye sahip olması yeterlidir. Bazı kullanıcılarımız internetten temin ettikleri yamalar ile bu tür kısıtlamaları kaldırdıklarını bize iletmişlerdir.

Workviewer Uzaktan Pc İzleme ve Kontrol Yazılımı | Anasayfa

Bu yöntem daha basittir ve Windows Server işletim sisteminin kurulu olması gerekmemektedir. Paylaşım verilirken "Ağ kullanıcıları dosyalarımı değiştirebilsin" seçeneği işaretlenir veya NTFS dosya sistemi ile paylaşım yapılıyorsa paylaşıma açılan klasördeki dosyalar için gerekli yazma yetkileri açılmalıdır.

Ağ üzerindeki diğer bilgisayarlarda program kurulumu yapılmaz. Paylaşıma açılan klasör içerisine girildiğinde, orada bulunan programın uygulama dosyası için masaüstüne bir kısayol oluşturulması yeterlidir Uygulama dosyası üzerinde farenin sağ tuşuna tıklayıp "Gönder"-"Masaüstü Kısayol" seçilmesi de yeterlidir. Bu yöntemin avantajı Windows Server işletim sistemine gerek olmayışıdır. Ancak bu yöntemde program Local Ağ içerisinde etkin olarak kullanılabilir, internet üzerinden kullanım mümkün değildir.

Cmd komut sistemi ile modeme veya bağlı bilgisayarı kapatma ve reset atma.

Ayrıca bu yöntemde güvenilir kullanım için ağ bağlantısının kablolu olması tavsiye edilir kablosuz ağlarda bağlantı kesilmesi sık yaşanabileceğinden ve ayrıca kablosuz ağ hızının etkin çalışma için yetersiz kalmasından dolayı kablosuz bağlantı ile bu yöntemin kullanılması tavsiye etmiyoruz. Ancak Windows Server işletim sisteminiz yoksa, veya almak istemiyorsanız, Dosya Paylaşımı yöntemini de kullanabilirsiniz. Deneme yapabilir miyim? Yukarıdaki yöntemlerden istediğinizi kullanarak denemesini yapabilirsiniz.

Zaten TekSoft olarak önce denemenizi ve ağ ortamında çalışmayı test etmenizi özellikle tavsiye ediyoruz. Tek kısıtlama yeni işlem girişlerinde olacaktır. Yani ana bilgisayara daha güçlü işlemci, daha fazla bellek, daha hızlı sabit disk vs..


 1. iphone görüşme kaydı nasıl yapılır.
 2. Tara | OKI Data;
 3. iphone X yazılım yükleme hatası.
 4. arama engelleme samsung note 4 mini.
 5. İnternet üzerinden kullanım için Server İnternet Bağlantısı kapasitesinin artırılması da faydalı olacaktır. Ana bilgisayara daha hızlı bir disk takmak ve örneğin " Gigabit " hızında ağ sistemi kurmak performansı artıracaktır. Bunun dışında, bağlı bilgisayarların tek başına Programı çalıştırabilecek özellikte olması gerekmektedir. Çok kullanıcılı ortamda, programı kullanacak herbir kulllanıcı için programda "kullanıcı adı ve şifre" tanımlayıp, hangi kullanıcının programda hangi işlemleri yapabileceğini detaylı olarak belirleyebiliyorsunuz. Gelen ekranda "Yeni" düğmesine tıklayarak yeni kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

  Ağ trafiği dinleme araçları — 3

  Tanımlanan herbir yeni kullanıcı için değişik yetkiler belirleyebilirsiniz. Yetkilendirme ekranında ekranlara girebilme, kayıt izle, silme, değiştirebilme yetkileri gibi yetkiler bulunmaktadır. Kullanıcıya istediğiniz yetkileri verip alabiliyorsunuz.

  agdan bilgisayar izleme Agdan bilgisayar izleme
  agdan bilgisayar izleme Agdan bilgisayar izleme
  agdan bilgisayar izleme Agdan bilgisayar izleme
  agdan bilgisayar izleme Agdan bilgisayar izleme
  agdan bilgisayar izleme Agdan bilgisayar izleme

Related agdan bilgisayar izlemeCopyright 2020 - All Right Reserved