Iphone 6 arama kaydetme


İphone için Ses ve Görüşme Kayıt Programları

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Edigin Çağrı Kaydedici, bulut üzerinden gelen ve giden aramalarınızı kaydeden Apple iPhone için bulut tabanlı bir çağrı kaydedicisidir. Uygulama, çağrılarınızın kaydedilebilmesi için mobil çağrılarınızı veri merkezleri üzerinden yönlendirmek için bulut tabanlı hizmetleri kullanır. Çağrı buluta kaydedildikten sonra, devam edin ve kaydı araştırın, oynatın ve indirin. Not: Ne yazık ki, uygulamayı kullanabilmeniz için bir Edigin hesabına ihtiyacınız olacaktır. Sanırım bazı ülkelerde yasadışı olduğu için uygulama bir sözleşme imzalamanızı istiyor.

Edigin Call Recorder — Apple iTunes. Kayıtlar bulutta saklanır. Uygulama her ay 20 dakikalık ücretsiz kayıt sunuyor ancak daha fazla istiyorsanız bir uygulama içi satın alma yapmanız gerekecek. Uygulama bir dizi özellik getiriyor; kayıtları kopyalama, bulutta kaydetme, kayıtları sosyal medyada paylaşma, dikte hizmetleri için uygulama kullanma becerisi var. Call Recording by NoNotes. Aynı çağrı kaydedicisinin bulunduğu iPhone için tüm çağrı kaydedicileri ile kolayca karıştırılabilirsiniz. Bu başka bir çağrı kaydı uygulaması ama sadece VoIP sunucusu üzerinden yapılan giden aramaları kaydediyor.

Kayıt özelliği ücretsiz ancak yaptığınız VoIP aramaları için ödeme yapmanız gerekecek.

iPhone'a ses görüşme ve arama kaydedici program nasıl yüklenir?

Bir ara sıra şakaya iyi geldi değil mi? Yapılan aramalar, bir WiFi veya 3G bağlantısına sahip olduğunuzda daha iyi olur. Aynı zamanda sesli notlar kayıt ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kullanımı kolay ve basit arayüzü ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Programı açtığınızda kırmızı bir buton yardımı ile basit bir şekilde kayıt işlemini başlatabilirsiniz.

Aynı zamanda kayıt ettiğiniz sesleri E-mail yoluyla hızlı ve kolay bir biçimde istediğinize yollayabilirsiniz. Karşı tarafı bilgilendirmeden veya gizlice yaptığınız kayıtlar sizi yasal durumlarla karşı karşıya bırakabilir. Bu gibi yasal durumlardan web sitemiz sorumlu değildir.

CallRecoder Telefon Görüşmelerini Kayıt Etmek İphone

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Leave this field empty. İdeal Kaynak. İlgili Haberler Yazarın Diğer İçerikleri. Davada vs.. Son düzenleyen: Moderatör: 24 Eylül Benim bildiğim yasal olmayan 3.


  • İphone için Ses ve Görüşme Kayıt Programları.
  • İphone için Ses ve Görüşme Kayıt Programları!
  • Iphone X arama yaparken ses kaydetme - Turkcell tel takip.
  • müşteri ve sipariş takip programı.
  • Google'da resim arama, kaydetme ve indirme;
  • iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır? | Apple Uzmanı!

Ben karşımdaki insanla konuşurken kayıt almam bence yasal olarak bir sıkıntı olmaması lazım. Ama yanlışım varsa lütfen düzeltin ve bir kaynak sunabilirseniz memnun olurum. ACAR28 dedi:. Akif Emre Altıparmak Picopat. Katılım 8 Ocak Mesajlar En iyi cevaplar 1 Beğeniler HoLiGaN dedi:. Sanırım kayıt amacına göre değişiyor, ucu açık bir konu olduğu için fazla uzamaması için konu kilitlenebilir. Mesaj yazmak için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. Bozulan iPhone'dan Dosyaları Kurtarmak. Yeni konular.

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır? | Apple Uzmanı

Masaüstü Bilgisayarlar. Almanya'dan Bilgisayar Parçaları Getirtilebilir mi? Cessase 8 dakika önce Mesaj: 0. Web'den Alışveriş. Gökenzi 9 dakika önce Mesaj: 2. AMD Reward kodları çalışıyor mu? Sylveon 12 dakika önce Mesaj: 2. Oyun Teknik Destek. Diğer Donanımlar. Virüsün Silindiğinden Nasıl Emin Olunur? F1X3R 14 dakika önce Mesaj: 2. Overclock ve Soğutma.

Yeni mesajlar V. Metocker 1 dakika önce. Konu Dışı. Ryzen 5 Sıcaklık Değerleri Vinnie Paul 1 dakika önce. Nefe 2 dakika önce. J5 Pro Shealth ve güvenli klasör sorunu Adem Demir 2 dakika önce. Anakartın desteklemediği RAM kullanılırsa ne olur? Vinnie Paul 2 dakika önce. Sylveon 3 dakika önce.

iphone 6 arama kaydetme Iphone 6 arama kaydetme
iphone 6 arama kaydetme Iphone 6 arama kaydetme
iphone 6 arama kaydetme Iphone 6 arama kaydetme
iphone 6 arama kaydetme Iphone 6 arama kaydetme
iphone 6 arama kaydetme Iphone 6 arama kaydetme
iphone 6 arama kaydetme Iphone 6 arama kaydetme
iphone 6 arama kaydetme Iphone 6 arama kaydetme
iphone 6 arama kaydetme Iphone 6 arama kaydetme

Related iphone 6 arama kaydetmeCopyright 2020 - All Right Reserved