Wifinin yerini bulma


Türk Telekom WiFi Otomatik

Bosna i Hercegovina - Hrvatski. Brasil - Português. Canada - English. Canada - Français. Chile - Español. Colombia - Español. Costa Rica - Español.

Taşınabilir Bilgisayarlar WPS Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Crna Gora - Srpski. Danmark - Dansk. Deutschland - Deutsch. Dominican Republic - Español. Ecuador - Español. Yazar: andropedi. Kablosuz cihazı Aç etkinleştir. Bedava internet mevcut. Hatta bazı modellerde cihazın daha rahat konumlandırılabilmesi için uzatma kabloları da bulunur.

wirelless modemin yerini bulma

Bu gibi, ana kart slotlarına takılan wireless adaptör çeşitlerinin USB bağlantılı modellere göre avantajı, sürekli takılıp çıkartılmaları gerekmemesidir. Indonesia Bahasa - Bahasa. Ireland - English. Italia - Italiano. Latvija - Latviešu. Lietuva - Lietuvių. Luxembourg - Français.

Account Options

Magyarország - Magyar. Malaysia - English. Maroc - Français. México - Español. Nederland - Nederlands. New Zealand - English. Norge - Bokmål. Panamá - Español. Paraguay - Español.

WiFi bağlantı sorunu yaşayanlar dikkat! Bunları yapın - Teknoloji Haberleri

Perú - Español. Philippines - English. Burada istediğiniz herşeyi kontrol altına alabilir, yönetebilir ve değiştirebilirsiniz. Yani dediğim gibi bir wifi ağını kırmadan önce iki kere düşünmeniz sizin için sağlıklı olacaktır.


  • Windows'ta Wi-Fi ağı parolanızı bulun.
  • Türk Telekom Aboneleri için Türk Telekom WiFi Hizmetine Giriş.
  • Wi-Fi şifresi öğrenme – Wi-Fi şifresi nasıl öğrenilir?.

Evet, wps ile wifi kırılır. Şuan play store ve app storede bulunan wifi kırma programlarının yarısından fazlası wps ile wifi kırıyor.

Evde WiFi Sinyallerini Engelleyen Unsurlar ve Çözümleri | TP-Link Türkiye

Şöyle açıklayayım: Program içerisinde en çok kullanılan wps kodları bulunuyor. Bu wps kodları kıracağınız wifi ağını teker teker deniyor ve eşleşen kod varsa wifi ağına bağlanıyor. Bu sistem sadece Tp-link, D-smart ve Td wifilerini kırabiliyor. Size göstereceğim wifi kırma yöntemi ile tüm wifi markalarını kırabileceksiniz.

Wifi ağını wps ile kıramıyorsanız mac adresi yardımıyla kırmaya çalışacağız. Bu yöntem kesin olarak wifi kırmaz ancak wps ile wifi kırmadansa bu yöntemi kullanmanız wifi patlatma şansınızı arttırır. Mac adresi diğer adıyla Media Access Control internete bağlanan her cihazda bulunur.

Mac adresi sizin sanal alemde kimliğinizi belirler. Mac adresleri aa:a şeklinde yazılır ve her mac adresi farklıdır. Bunu kimlik numaranıza benzetebilirsiniz. Şimdi adım adım wifi kırma yöntemimize göz atalım. Uygulama arayüzüne gelin ve resimde bulanıklaştırılmış olan mac adresi kısmını bulun.

Kıracağınız wifinin mac adresini not alın.


  • bedava spy call indir.
  • cassius clay record.
  • iphone kamera uzaktan izleme.
  • güvercin takip programı?

Bu olmazsa olmaz. Buraya tıklayarak mac adresini wps pinine çevirin. Çıkan wps pinini tekrar Wps Wpa Tester uygulmasına girerek kıracağınız wifinin üzerine dokunun. Tebrikler wifiyi başarıyla kırdınız…. Artık sizi dakikalarca bekleten wifi kırma programlarından kurtuldunuz. Bizzat kendim bulduğum bu yöntem sayesinde hem bağlanma başarı oranını hem de daha da güvenli bir şekilde wifi patlatmayı öğrendiniz.

wifinin yerini bulma Wifinin yerini bulma
wifinin yerini bulma Wifinin yerini bulma
wifinin yerini bulma Wifinin yerini bulma
wifinin yerini bulma Wifinin yerini bulma
wifinin yerini bulma Wifinin yerini bulma

Related wifinin yerini bulmaCopyright 2020 - All Right Reserved