Iphone manuel yazılım yükleme


Honor 9X ve 9X Pro tanıtıldı

Bu yüzden her yazımızda, bu tip sorun yaşayan kullanıcıların güncelleme işlemini manuel olarak yapabilmesi için, ilgili sürüme ait güncelleme dosyalarının adreslerini paylaşıyoruz.

ayberkios.myrepospace.com 

Ben de bu konuda çok sık soru geldiği için, ufak bir yazı paylaşarak bu işlemi adım adım anlatayım istedim. Diyelim ki iOS 4.

Bölüm 1: Yeniden iPhone / iPad ve tekrar deneyin

Bu dosyalar genelde MB. Not: Güncelleme dosyası bilgisayarınıza. Ardından da yazılım güncelleme işlemi başlıyor ve otomatik olarak devam ediyor. İlgili dosyayı baz manuel olarak indirdiğimizden iTunes internetten bir dosya indirmeden direk cihaz üzerine yazılımı yüklüyor. Kolaylık olması için de aşağıda daha evvel yayınlanmış en son sürümlerin iPhone ve iPad download adreslerini paylaştım.

iPhone Çöktü Nasıl Kurtarırım? teluguca Mesajı ile çöken iPhone'u Kurtarma Yolları

Yenileri çıktıkça da bu bölüme ekleme yapacağım. NOT : ipsw dosyaları bilgisayarınıza zip ya da rar olarak inebilir.

www.uskudarevdenevenakliyat.org - Anında, Tarafsız Spor Haberleri

Bu durumda aşağıda linkini verdiğim konudan yararlanabilirsiniz. Sadece vip üyelere özel mesaj ile destek verimektedir. Mesela ben evde internet kullanmiyorum ama shsh kayitlarimin oldugu butun ipswlere sahibim.


  1. Zor görünen şeylerin basit çözümleri, resimli anlatımlar.
  2. iPhone ipsw Dosyası İndirme ve Yükleme - Tamindir.
  3. arama engelleme telefondan.
  4. iOS 13: Apple'ın yeni işletim sisteminde neler değişti?.

Bu Konudaki Etiketler guncelleme , ile , ipsw , itunes , manuel , yukleme. Yasal Bildirim Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T. Org hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetleri iletişim bölümünden yönetimle iletişime geçilmesi halinde AppleYardim.

iOS 8 NASIL YÜKLENİR BÜTÜN CİHAZLAR İÇİN DOWNLOAD LİNKİ

Org yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve sizlere geri dönüş yapılacaktır. Sitemizle ilgili merak ettikleriniz ve iletişim için buradan bize mail gönderebilirsiniz. Bizi Takip Edin. Android kullanıcılarını en çok meraklandıran şeylerden biri ellerinde bulundurdukları cihazların bir sonraki Android sürümünü telefonlarına yükleyip yükleyemeyecekleridir. Apple IOS sistemine sahip cihazları kullananlar içinse durum biraz daha iç açıcı.

Apple IOS sistemini kullanan cihaz sayısı Android kullananlara nazaran daha az olduğundan dolayı Apple IOS bulunduran cihazlar aynı anda kısa bir süre içerisinde sistemlerini güncelleyebilmektedir. Ancak Android sisteminde sürümün piyasaya çıkması uzun bir süre alabilmekte ve hatta telefonunuzun bu sürümü alabileceği bile bir şüphe içerisinde bulunmaktadır.

iphone manuel yazılım yükleme Iphone manuel yazılım yükleme
iphone manuel yazılım yükleme Iphone manuel yazılım yükleme
iphone manuel yazılım yükleme Iphone manuel yazılım yükleme
iphone manuel yazılım yükleme Iphone manuel yazılım yükleme
iphone manuel yazılım yükleme Iphone manuel yazılım yükleme

Related iphone manuel yazılım yüklemeCopyright 2020 - All Right Reserved