Iphone 7 Plus müzik dinleme programı


Ekran Görüntüleri

Lütfen isminizi buraya giriniz. Yanlış bir e-posta adresi girdiniz!


 1. En iyi ücretsiz iPhone Müzik Uygulaması App Store üzerinde Kolombiya - iTop Chart?
 2. iPhone’da internetsiz müzik dinleme rehberi » Sayfa 1 - 1.
 3. &EFSANE KONU& İphone ücretsiz müzik indirmek çevrimdışı müzik dinlemek?
 4. Müzik Downloader.
 5. ücretsiz casus telefon takip programı?
 6. iPhone’a Nasıl Ücretsiz Müzik İndirilir?.

Sosyal Medya. Instagram Biyografi Sözleri 30 Temmuz X, Y ve Z Kuşakları Nedir? Sen Hangi Kuşaksın? Admin - 18 Mart Küresel Isınmanın Sonuçları Admin - 25 Nisan Admin - 18 Ağustos 1. Telefon numaranızı görmesini istemediğiniz kişiler için gizli numaradan arama yapabilirsiniz. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları istediği zaman gizliden arama yapabilirler. Ayrıca bir uyku zamanlayıcısı ve tüm anahtar düğmelerine sahip geleneksel bir oynatıcı bulunmaktadır. Ayrıca, uygulama arka planda çalmayı destekler, yani uygulamadan çıkabilirsiniz ve müzik arka planda çalar, ancak ses çalarken cihazınızı kilitleyebilirsiniz.

İsterseniz kendi çalma listelerinizi de oluşturabilir ve şarkıları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Uygulamanın iyi bir geçmişi bulunmaktadır. Ancak sürekli güncellemeler sorunları çözüyor gibi görünse de en son güncelleme sistemi rahatlatmaktadır.

Winamp gibi basit bir uygulama yeter. Filemaster ile önce indirip daha sonra istediğin zaman dinleyebilirsin. Ücretsiz ben de kullanıyorum. Videoyu izle uygula oluyor bende yaptım. Spotify şu an da 60 gün ücretsiz üyelik veriyor kaçırma internetsiz dinleyebilirsin.

iPhone için müzik indirme programları

İnternetsiz siteye nasıl girmeyi planlıyorsun çok merak ettim. Turkcellli isen Turkcell müzik var. Internet istemiyorsu galiba. Musify e bak derim. İlk öncede internet olan bir yerden indirip sonra programa girip dinleyebiliyorsun iphone sa bir program var.

En iyi 10 ücretsiz müzik indirme app için iPhone

Aynen haklısın inan ücretlisini yapsalar bir seferlik alınabilir sırf reklamsız olsun diye. Diğer prpgramlar gibi her zaman ücret ödeyeceğime. Yok maalesef. Sadece bilgisayardan müzik yükleyerek dinlenebilir. Ya indirdim bende onları bir hafta sonra para isdiolar nettube kullanıodum oda kaldırıldı mı ne arama yapmıo artık.

En İyi Kız Görüşü

İmkansız balım. İnternetle önceden indirmişsindir müzikleri sonra çevrimdışı dinlemişsindir. Telefon internete bağlanmadan nasıl müziği indirecek telefona ve sen dinliceksin.


 • Ekran Görüntüleri;
 • iPhone'da İnternetsiz Müzik Dinleme | Mobil Teknoloji Haberleri, Telefon Özellikleri ve İnceleme.
 • iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları!
 • Hüma ben az önce özelden yazan yigithan hesap döndü bana bı buradan yazarmisin ben yazamıyorum son bir şey dicem. Yok cevrimdisi kullanabilirsin sevdigin muzikleri indirip. İnternet gerekmiyor. Takip Et. Müzik dinlemek huzurdur. Iphone'da internetsiz müzik dinleme programı var mı? Ben bir türlü bulamıyorum, indirdiğim programlar hep internetle çalışıyor. Bildiğiniz varsa önerir misiniz?

  İphone çevrim dışı müzik dinlemek 2019

  Paylaş Facebook. Iphone için internetsiz müzik dinleme programı var mı? Görüşünü yaz. Senin Görüşün Nedir? Hemen Görüş Yaz! GüzelYıkıldım Xper 1. Gizli Üye. Hepsini Göster Daha Az Göster. İtunes da şarkılar ücretli Benzer Sorular. Tümünü Göster.

  iphone 7 Plus müzik dinleme programı Iphone 7 Plus müzik dinleme programı
  iphone 7 Plus müzik dinleme programı Iphone 7 Plus müzik dinleme programı
  iphone 7 Plus müzik dinleme programı Iphone 7 Plus müzik dinleme programı
  iphone 7 Plus müzik dinleme programı Iphone 7 Plus müzik dinleme programı
  iphone 7 Plus müzik dinleme programı Iphone 7 Plus müzik dinleme programı
  iphone 7 Plus müzik dinleme programı Iphone 7 Plus müzik dinleme programı

Related iphone 7 Plus müzik dinleme programıCopyright 2020 - All Right Reserved