Facebook sayfa hackleme


Facebook Sayfalar

Bir Facebook hesabını çalmak ya da hacklemek için çok bilgili ya da profesyonel bir Hacker olmanıza gerek yoktur. Herkes sosyal mühendislik denilen yollar ile Facebook hesabı çalabilir. Bir başka Facebook hesap çalma yöntemi ise Fake Facebook uygulamalarıdır. Sahte Facebook benzeri sayfalar üretilerek hedef kullanıcının girmesi sağlanır.

Facebook Hackleme

Hedef kişi sayfaya giriş yaptığında karşı tarafa giriş bilgileri giderek Facebook hesabı hacklenmiş olur. Sosyal mühendislik adı üzerinde sosyal yollar üzerinden yapılan bir Hack girişimidir. Sosyal mecralardan da doğrudan iletişim kanalları ile hedef kişinin bilgileri toplanarak mantıklı bir analiz sonucu çıkarımlar ve varyasyonlar sonucu elde edilecek kullanıcı adı ve şifre ile Hack etme anlamına gelmektedir.

Hedef kişi bilgileri gizli sorusu, yakın arkadaşları, şifresi vb. Dolayısıyla konumuzu mail hesabı  nasıl çalınır olarak değiştiriyorum:   çünkü mail çalmadan şifre yenileme linkine tıklayamayız.

A slına bakarsanız  facebook i çin konunun başında söylediğim şeyler  e-mail için  de geçerli. Yine deneme yanılma yoluyla kombinasyon yapıp deneyebilir veya güvenlik sorusunu cevaplayarak yeni şifre elde edebilirsiniz.

Ücretsiz için Facebook Hesap Online Hack 5 Yolu

Peki nasıl? Öncelikle ça lacağımız email hesabını n adını bulalım örneğin:   birisi hotmail. O zaman facebooktan ipucu ile bulmay ı deneyeceksiniz. Örneğin  Ahmet Demir  adlı facebook kullanıcısının e-mail adresini öğrenmek istiyors unuz.

Facebook Etiketler

Normalde facebook'ta kurbanın hakkında sayfasına girdiğinizde bu e-mail görünür. Fakat artık bu mail adresleri facebookta  herkeste otomatik olarak gizlenmekte olduğundan  kurbanın " Hakkında " sayfasına girdiğimizde  mail adresini bulamayacağız. Ama bazı  kull anıcıların  mail adresi ni mobilden yan i cep telefonunuzdan veya android iş letim sistemlerinden girdiğiniz zaman belki görebilirsiniz.

Facebook'un böyle güzel bir açığı var.

Facebook Hesabı Hackleme, Şifre Kırma, Sayfa Çalma

Bu bir Açıkmıdır orası tartışma konusu ama biz açık diyelim. Eğer bu şekilde de göremiyorsanız işimiz biraz daha uzayacaktır ve zorlaşacaktır: 1- şifresini  değiştirmek istediğ iniz  kişinin profil linkini kopyalayın  Profil linki nedir? Örnek : 2- çıkış yapıp şifremi unuttum sayfasını açın.

Facebook Hesap Çalma Çok Basit 2Dakkikada 2019Hacker (%100ÇALIŞIYOR)

Yukarıda Şifremi Unuttum Sayfasını Belirtmiştim 3- Karşınıza çıkan kutucuğa linki yapıştırıp ara deyin. Şimdi bırakın o sayfa  öyle kalsın.. Yani örneğin 'den önceki kısım 15 hanelidir. Öyleyse Yıldızlarla birlikte işaretinden önce 15 haneli bir yazı olacaktır.

Bilişim Hukuku Arşivi

Örnek: Evet artık mail adresini de öğrendiğinizi varsayarak yolumuza devam edelim. Techinside'ın haberine göre Dell araştırmacıları fiyat tarifelerini de paylaşmakta sakınca görmüyor: Gmail hack yakjlaşık TL.

Facebook hack de  TL dolar. Kurumsal bir e-posta adresine sızmak isterseniz, lirayı özden çıkarmanız gerekiyor. Bir servise veya web sitesine DDoS saldırısı mı planlıyorsunuz? Saati 15 liraya hack camiası emrinize amade!. Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.

Ana Sayfa.

facebook sayfa hackleme Facebook sayfa hackleme
facebook sayfa hackleme Facebook sayfa hackleme
facebook sayfa hackleme Facebook sayfa hackleme
facebook sayfa hackleme Facebook sayfa hackleme
facebook sayfa hackleme Facebook sayfa hackleme
facebook sayfa hackleme Facebook sayfa hackleme
facebook sayfa hackleme Facebook sayfa hackleme
facebook sayfa hackleme Facebook sayfa hackleme
Facebook sayfa hackleme

Related facebook sayfa hacklemeCopyright 2020 - All Right Reserved