Iphone 7 arama ses kaydetme


En Çok Beğenilenler

iPhone’da çağrı kaydetmeyi sağlayan 4 uygulama

Ve keyif için ya da şantaj ya da başka durumlar için konuşmayı kayıt ediyorsak biz de bir suç işlemiş sayılır. Bunun için konuşma ses kaydı yaparken amacımızı yeniden gözden geçirelim.


  • iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları.
  • Pro Ses Kayıt Programı.
  • casus program iphone 5.
  • iphone whatsapp takip.

Başlığımızda da belirttiğimiz gibi bu yazımızda iPhone kullanıcıları için yapmakta olduğumuz bir konuşmayı nasıl ses kaydına alırızı anlatmaya çalışacağız. Ancak detaylara girmeden önce eğer başınız dertte ise ve bir ses kaydını almak için geç kaldıysanız mahkeme kararı ile kişi ile yaptığınız görüşmelere ulaşabilir ve hakkınızı arayabilirsiniz.

Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG gibi modellerde bu durum doğrudan yapılıyorken iPhone için alternatif yollar denemek gerekiyor. Bu yüzden diğer telefonlarda basitçe yaptığımız bazı işlemleri iPhone telefonlarımızda yapmamız güç olabiliyor.

iPhone ile ses kaydı nasıl yapılır?

Fotoğraf aktarmak, mp3 indirmek gibi…. Ses kaydına dönecek olursak, bunun için bir uygulama indirmemiz gerekiyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonları ya da Tükçe olanları da mevcut ancak Call Recorder — IntCall kadar güvenilir ve gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılar mı deneyerek görebilirsiniz. Sürekli kendini geliştiren uygulama ilk önce iPhone 4 için çıkmıştı ve şimdi iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 için de versiyonları mevcut.

Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG gibi modellerde bu durum doğrudan yapılıyorken iPhone için alternatif yollar denemek gerekiyor. Bu yüzden diğer telefonlarda basitçe yaptığımız bazı işlemleri iPhone telefonlarımızda yapmamız güç olabiliyor. Fotoğraf aktarmak, mp3 indirmek gibi…. Ses kaydına dönecek olursak, bunun için bir uygulama indirmemiz gerekiyor.

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır? | Apple Uzmanı

Bazen telefonla konuşurken karşıdakinin sesini kaydetmek isteyebiliriz. Telefon görüşmemizi ses kaydına almak bazen çok sevdiğimiz biriyle. IOS yani iPhone, ses kayıt işlemini desteklemiyor. Artık size gelen her aramayı kontrol edebilirsiniz. Konuşma kaydetme. Anasayfa Haberler İnceleme. Huawei Nova 5 özellikleri, fiyatı ve kullanıcı yorumları. Vivo Z1 Pro özellikleri, fiyatı ve kullanıcı yorumları. Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum.

Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor. Konuyu güncelledim. Ama maalesef bu işlemi yapmak için sağlam bir iOS uygulaması yok.

Olanların çoğu da para tuzağı. Yapabiliyorsanız bu işlem için android telefon kullanın. Onlarda kayıt özelliği var.

Tek yapmanız gereken şey App Store'dan haberde bahsedilen uygulamayı indirmek.

Apple bunu desteklemiyor. Abone olmak ister misiniz? Bir daha yorum yaptığımda bilgilerimi hatırla. Yoksa hemen iPhone almalı mıyım? İşte Tüm Özellikleri.

iPhone ile ses kaydı nasıl yapılır?

Apple Watch jailbreak Dönemine Az Kaldı. Apple Watch 5 için Kamera Dönemi. Eski iPad ve iPhone Modelleri için Güncelleme.

iPhone'da Yapılan Telefon Görüşmelerini Kaydetme

Apple Uzmanı. Sorun Çözümleri Sayfası.


  • Iphone telefonda konuşurken nasıl ses kaydı yapabilirim?!
  • whatsapp casus program!
  • ‎Ses Kaydedici HD - Ses Kayıt App Store’da?
  • iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?.

Yorumu Cevapla.

iphone 7 arama ses kaydetme Iphone 7 arama ses kaydetme
iphone 7 arama ses kaydetme Iphone 7 arama ses kaydetme
iphone 7 arama ses kaydetme Iphone 7 arama ses kaydetme
iphone 7 arama ses kaydetme Iphone 7 arama ses kaydetme
iphone 7 arama ses kaydetme Iphone 7 arama ses kaydetme
iphone 7 arama ses kaydetme Iphone 7 arama ses kaydetme
iphone 7 arama ses kaydetme Iphone 7 arama ses kaydetme

Related iphone 7 arama ses kaydetmeCopyright 2020 - All Right Reserved