Akınsoft müşteri takip programı


ÖZELLİKLER

Programlar

Kapı ekranı ve sesli uyarı sistemi ile personel giriş - çıkışlarını kontrol altına almak Barkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını Güçlü Wolvox ERP altyapısı ile otelini yönetmek isteyen tüm işletmeler için Marketler ve satış noktalarında tam otomasyon sağlamak isteyen tüm işletmeler için Hali hazırda kullanmakta olduğu 3. İnternet üzerinde sipariş almak isteyen ve franchise çalışan tüm restoranlara hitap etmek AKINSOFT NetKooperatif   Kodu : WKP2 Grubu : Sektörel Modüller : Birden fazla kooperatif kaydı, üye kayıt, aidat işlemleri, ödeme detayları, hazirun ve ptt listesi, üyenin durumu, kooperatiften ayrılanlar, vade oranları, kasa takibi, valör raporu, etiket zarf ve mektup basımı modüllerinden oluşmaktadır.

Kullanım Alanları : Yapı kooperatiflerine hitap etmektedir. Kullanım Alanları : Trafik müşavirlerine hitap etmektedir. AKINSOFT NetSendika   Kodu : WSN5 Grubu : Sektörel Modüller : Sendika üyelerinin bilgilerini tutup, ödentilerini hesapladığınız ve her türlü raporu alabileceğiniz, tek bilgisayardan çoklu şube çalışmaya uygun yapı, kesinti takip sistemi, şubelerin internet üzerinden merkeze bağlanabilmesini sağlayan modüllerden oluşmaktadır. Kullanım Alanları : Sendika genel merkezleri ve şubelerine hitap etmektedir.. Kullanım Alanları : Çok kullanıcılı çiftçi koruma programı, Belediyelere ve Koruma Başkanlıklarına hitap etmektedir.

Kullanım Alanları : Kooperatif ve şirketlerin kurul toplantılarının takibinde kullanılmaktadır. Sendikalar, Partiler, Belediyeler ve Derneklere hitap etmektedir.

E-Çözümler

Türü : Sektörel Modüller : Müzik dinleyip, klip seyredebileceğiniz bir program. Jeton makinesi ve dev ekrana aktarabilmek için TV Out çıkışlı ekran kartı gerekmektedir.

Türkiye'nin Vizyonu

Yerli ve yabancı parça kayıt, yerli ve yabancı klip kayıt, yerli ve yabancı sanatçı kayıt, müzikler ve klipler arasında reklamlar Kullanım Alanları : Cafelere, İnternet Cafelere, yurt ve okul kantinleri hitap etmektedir. Türü : Sektörel Modüller : Cd kira ve satış işlemleri, üye kayıt, gecikmeler, en çok kiralanan cd modüllerini içermektedir. Türü : Sektörel Modüller : Fotoğraf ebatlarının kaydı, müşteri kayıt, işlem kayıt, cari hareketleri modüllerinden oluşmaktadır. Kullanım Alanları : Fotoğraf stüdyolarına hitap etmektedir.

Kullanım Alanları : Yabancılar Şube Müdürlüklerine hitap etmektedir.

İNŞAAT FİRMALARI

Kullanım Alanları : Fatura tahsilat merkezlerine hitap etmektedir. Kullanım Alanları : Ticaret ve Sanayi Odalarına hitap etmektedir. Kullanım Alanları : Gümrükler için geliştirilmiştir.


  • maraqli whatsapp yazismalari.
  • internet geçmişi görüntüleme programı.
  • evrak takip programı ücretsiz indir.
  • Merkez İstanbul?
  • Bizi Takip Edin.
  • sav müşteri takip programı?
  • Akınsoft İstanbul Bölge!

Kullanım Alanları : Muhasebeciler ve maaş takibi yapan bütün işletmelere hitap etmektedir. Ayrıca uzun süredir kullanılan veritabanı tablolarını düzenleyebilir ve programın daha hızlı çalışmasını sağlar. Modüller : Tüm Zirai İlaç kayıtları, formülasyon, ruhsat tarihi, ruhsat no, aktif madde ve miktarı Ek Kullanıcı Not : [5] ve Katları.

AKINSOFT Ücretsiz Programlar

Yenileme Ücreti 1 Yıldan Sonra her [5] kullanıcı için. WebEmlak Ideal Paket Standart tema, sınırsız aylık trafik, sınırsız emlak kaydı.


  • Your design process, in one place?
  • TL + KDV'ye Ticari Program Sahibi Olun! | Akınsoft İstanbul | EGüncel Bilişim A.Ş.!
  • Akınsoft octoplus?

WebEmlak Start 1 Yıllık Güncelleme. WebEmlak Start 2 Yıllık Güncelleme. WebEmlak Start 3 Yıllık Güncelleme.

AKINSOFT WOLVOX ERP Cari Kart Kaydı

WebEmlak Start 4 Yıllık Güncelleme. WebEmlak Start 5 Yıllık Güncelleme. WebEmlak Ideal 1 Yıllık Güncelleme.

akınsoft müşteri takip programı Akınsoft müşteri takip programı
akınsoft müşteri takip programı Akınsoft müşteri takip programı
akınsoft müşteri takip programı Akınsoft müşteri takip programı
akınsoft müşteri takip programı Akınsoft müşteri takip programı
akınsoft müşteri takip programı Akınsoft müşteri takip programı

Related akınsoft müşteri takip programıCopyright 2020 - All Right Reserved