Kuaför müşteri takip programı


Mobil müşteri takip programı

Sayfamızı Beğendiniz mi?

Müşterilerimiz çok beğendi ayrıca yönetim panelinin cep telefonundan kullanılması çok işimize yaradı. Adnan Kahveci Mah. Özellikler Size ne tür kolaylıklar sunacağımıza bir bakalım. Muhasebe Gelir ve giderleriniz tarih, açıklama, müşteri ismi, ilgilenen personel gibi bilgilerle birlikte kaydedildikten sonra istemeniz halinde günlük veya aylık olarak raporlanabilir.

Mobil Randevu Müşterileriniz mobil uygulamamız üzerinden randevularını alabilir ve bu randevular SMS olarak salona bildirilir.

Güzellik Salonu Müşteri Takip Uygulaması

Müşteri İşlemleri Müşteri listesi oluşturabilirsiniz, salonunuzun adı ile profesyonel olarak toplu SMS gönderebilir, müşterileri borçlandırabilir veya notlar yazabilirsiniz. Personel İşlemleri Her personel için ayrı çalışma saatleri belirleyebilir ve personele yapılan ödemeleri kayıt edebilirsiniz. Personel Prim Sistemi Personeli sisteme kaydederken belirlediğiniz prim oranında personeller her bir satıştan prim kazanabilir ve bunu prim listesini takip edebilir.

Müşteri Anket Sistemi Randevuların ardından müşterinize anket gönderebilir verdiğiniz hizmeti değerlendirmesini sağlayabilirsiniz. Randevu Hatırlatma Randevudan 3 saat önce müşterinize randevu saatini belirten bir hatırlatma mesajı gönderilecektir. Risk Listesi Bir süredir sizden randevu almamış müşterileri raporlayabilir ve sadece bu müşterilere kampanya uygulayabilirsiniz.

Müşterileriniz Sizin Uygulamanızı Kullansın Bunun yanında dilerseniz salon işletmenizin adı ile iOS ve Android uygulama sağlayabiliriz. Kuaför ve Salon Uygulaması nedir? En basit haliyle mobil randevu sisteminin nasıl çalıştığını anlatalım. Müşteri müsait olan tarih ve saatti, istediği personeli seçerek randevusunu kolayca alır. Müşterinizin Salon Randevusu başarıyla oluşturuldu! Personele ve müşteriye randevu bilgileri SMS olarak gönderildi.

Ek olarak randevudan 3 saat önce müşteriye tekrar SMS ile hatırlatma yapılacak. İşte bu kadar kolay! Kuaför ve Güzellik Salonuz için Randevu almak çok basit!

Kuaför Takip Programı

Müşteri takip programımız Kuaför, Berber, Güzellik merkezi, SPA merkezleri için özel olan hazırlanmış bir mobil yazılımdır. Mobil uygulamamız üzerinden her yerden müşterilerinizle bağlantıda olun. Hacer Kızılırmak Online randevu sistemleri ayrıca satılırken burada hepsi bir arada. Hasan Nuri Işık Randevulardan önce müşterilere hatırlatma gitmesi ve online randevu alınabilmesi işimizi kolaylaştırdı.

Beyza Demirpolat Müşterilerimiz çok beğendi ayrıca yönetim panelinin cep telefonundan kullanılması çok işimize yaradı. İsterseniz kişiye özel paketler oluşturabilir isterseniz önceden hazırlanmış paketlerden hızlıca satış yapabilirsiniz. Ayrıca paket seanslarını kolayca takip ederek bu bilgileri SMS yoluyla müşterilerinizle de paylaşabilirsiniz. Ürün stok takibi ile işletmenizde satışını yaptığınız ya da sarf malzeme olarak kullandığınız ürünlerin stok takibini yapabilirsiniz.

Kuaför ve Güzellik Salonları Müşteri Takip Programı

Ürünlerinizi, aldığınız firmaya ait faturaları ve yaptığınız ödemeleri sisteme işleyip firmaya ait olan hesap bakiyenizin takibini rahatça yapabilirsiniz. Personel takibi ile personellerinizin avans ve maaşlarını sistem üzerinden işleyebilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıntılı personel performans raporlarıyla hizmet ve ürün satışlarından özel primler tanımlayabilir, personel mesai takip sistemi ile personelinizin işe geliş- gidiş saatlerini kontrol edebilir ve bir personelin ne kadar çalıştığına dair bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kuaför Plus - Kuaför Programı - Müşteri Kart Yeni Kayıt Girişi.

SMS gönderimi özelliğiyle doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerinde müşterilerinize SMS gönderimi yapabilir veya kampanya ve duyurularınızı toplu olarak SMS ile iletebilirsiniz. Ayrıca müşteriniz işletmenizden ayrıldıktan sonra SMS ile teşekkür edebilir, görüş ve önerilerini alabilirsiniz. Randevu hatırlatma, paket kalan seans bilgisi, kasa kapanış raporu gibi otomatik SMS özelliklerini kullanarak kolay gönderim sağlayabilirsiniz. Çoklu şube yönetimi özelliği ile birden fazla şubeye ya da franchising yapısına sahipseniz gelişmiş şube yönetim panelleri ve yetki ayarlarıyla tüm şubelerinizin verilerini tek bir ekrandan kolayca takip edebilir, şubeler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Abonelik yönteminde aylık fatura öder gibi sabit ve ekonomik bir fiyatla her şey dahil kullanım sağlayabilirsiniz.

Güzellik Salonu Müşteri Takip Uygulaması

Kuaför Yönetim Programı Kuaför Yönetim Programını kullanarak adisyon takibi, müşteri takibi, randevu yönetimi, gelir ve gider takibi, paket satış ve takibi, ürün stok takibi, müşteri SMS sistemi, müşteri para sistemi, hediye çeki oluşturma, personel mesai takibi, ayrıntılı raporlama ve çoklu şube yönetimi gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. İşletmeniz hep yanınızda!


  • Markanıza Ait Uygulama.
  • Kuaför Plus TL Kuaför Programı, Kuaför Müşteri Takip Programı, Müşteri Sadakat Kart.
  • Symbol Kuaför Programı;
  • whatsapp webde sohbet silme.
  • spy virüs temizleme programı?
  • arama engellemeyi iptal etme;

Gelişmiş özellikler İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek gelişmiş özelliklere sahiptir. Kurulum ve Kullanım Çok Kolay. En İyilerin Tercihi! Daha fazla bilgi alın. İhtiyacınız olan tüm özellikleri bir araya getirdik!

kuaför müşteri takip programı Kuaför müşteri takip programı
kuaför müşteri takip programı Kuaför müşteri takip programı
kuaför müşteri takip programı Kuaför müşteri takip programı
kuaför müşteri takip programı Kuaför müşteri takip programı
kuaför müşteri takip programı Kuaför müşteri takip programı
kuaför müşteri takip programı Kuaför müşteri takip programı
kuaför müşteri takip programı Kuaför müşteri takip programı

Related kuaför müşteri takip programıCopyright 2020 - All Right Reserved