Aile koruma programı ücretsiz


Senkar Aile Koruma Programı
 • facebook seni takip edenler.
 • ücretsiz sipariş takip programı full;
 • Senkar Aile Koruma Programı.
 • Aile Koruma Şifresi.
 • android telefon güncelleme programı.
 • TTNET Aile Koruma Şifresi.

Hatta cihazlarındaki pil seviyesini izleyebilirsiniz, böylece iletişiminiz kesintiye uğramaz. Ücretsiz sürümümüz size şu imkanları sunar: - Zararlı siteleri ve içerikleri engelleyerek güvenli arama sağlama - Uygulama kullanımını yönetme - Gösterim süresi için sınırlar belirleme - Çocuk psikologlarından tavsiyeler alma Premium sürümümüz, Ücretsiz sürümde sağlananların tümüne ek olarak şu imkanları sunar: - Harita üzerinde çocuklarınızın konumunu belirleme - Kalabilecekleri güvenli bir alan belirleme - Cihazlarının pili azaldığında bilgilendirilme - Cihaz kullanımları ve planlarını yönetme - Herkese açık Facebook aktivitelerini takip etme - Faaliyetleri için gerçek zamanlı bildirimler alma - Çevrimiçi alışkanlıklarına ilişkin detaylı raporları görüntüleme Kaspersky Safe Kids, PC Mag tarafından gerçekleştirilen bağımsız bir incelemede "Mükemmel" olarak değerlendirilmiş ve AV-Test tarafından Onaylı Ebeveyn Denetimi olarak tescillenmiştir.


 • telefon numara isim bulma?
 • K9 Web Protection.
 • telefon takip sistemi?
 • telefon arama geçmişi öğrenme.
 • iphone 7 müzik dinleme programı!
 • Ebeveyn filtreleme – Ücretsiz Aile Koruma Programları - Tekno10!
 • Senkar Aile Koruma Programı.

Bu üstün ebeveyn rehberliği uygulaması Mac, Windows ve daha fazlası için de mevcuttur. Hemen indirin ve çocuklarınızı internet ve ötesinde korumaya başlayın. Uygulamayı kendi cihazlarınıza Ebeveynler modunda yükleyin 2. Uygulamayı çocuklarınızın cihazlarına Çocuklar modunda yükleyin ve hızlı kurulum talimatlarını izleyin 3. İlk kurulum ve koruma kuralları yönetimi için my. GPS kullanımının pil gücü tüketimini artırdığını lütfen unutmayın.

Ürün İndir

Uygulama Cihaz Yöneticisi iznini kullanır. Uygulama Erişilebilirlik hizmetlerini kullanır. Yorumlar Yorum Politikası. Çoğu zaman programları çok rahat bir Bu yazı içinde başlıklar. Bu alandan soru sorabilir, yorum yapabilirsiniz. Benzer Yazılar. Mobil iPhone Konum Geçmişi Görüntüleme.

En az 3 ve en fazla 13 karakterden oluşturacağınız parolanızı, kolay tahmin edilemeyecek, harf ve sayılardan oluşturduğunuzdan emin olunuz. Başka birinin daha eşimin de yönetici olmasını nasıl sağlayabilirim? Kaç tane kullanıcı tanımlayabilirim? Tanımlanacak kullanıcıların sayı olarak bir kısıtlaması yoktur, evdeki her kullanıcı için farklı tanımlar yapabilirsiniz. Mesajın içeriğinde hangi siteye erişmek istendiği ve ne tür içerik nedeniyle engellendiği belirtilmektedir.

Yönetim ekranında sağ üstte bulunan seçenekler yardımıyla engelleme durumunda programın nasıl davranacağını seçmeniz mümkündür. Dilerseniz engelleme sebebinin hangi tür içerik olduğunun belirtilmemesini seçebilirsiniz.

En iyi Aile Koruma programı hangisi? - Güvenlik Forumu - CHIP Online Forum

Çocuğunuzun engelleme ekranını hiç görmemesini isterseniz boş bir sayfa gösterilmesini ya da otomatik olarak sizin önceden seçeceğiniz zararsız bir siteye yönlendirilmesini seçmeniz mümkündür. Programı, oluşturduğunuz her profil için örneğin her çocuğunuz için aşağıdaki durumlarda e-posta ile bildirim alabilecek şekilde ayarlayabilirsiniz:. E-posta Gönder alanına, bildirim mesajlarını almak istediğiniz e-posta adresinizi yazın. Detaylar için kullanma kılavuzunu veya uygulamanın yardım menüsünü kullanabilirsiniz. Yazılımın devre dışı bırakabilmesi ya da ayarlarının değiştirebilmesi sadece yönetici parolası ile yapılabildiğinden, çocuğunuz programı devre dışı bırakamaz.

Ebeveyn filtreleme – Ücretsiz Aile Koruma Programları

Parolanızı kolay tahmin edilemeyecek, harf ve sayılardan oluşturduğunuzdan emin olunuz. Evet, program parolanızı girerek İnternette dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

Şifrenizi girdikten sonra uygulamayı ne kadar süre için devre dışı bırakmak istediğinizi seçebilirsiniz. Belirtilen sürenin sonunda filtre otomatik olarak yeniden devreye girecektir. Filtreyi, bilgisayar yeniden başlatılana kadar devre dışı bırakmak da mümkündür. Çocuğunuzun İnternet erişimini dilerseniz haftanın her günü için ayrı ayrı, istediğiniz zaman aralığında ve yine sizin tanımlayacağınız süre ile belirleyebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz haftalık veya günlük olarak çocuğunuzun İnternete erişeceği toplam süreyi belirleyebilirsiniz, böylece çocuğunuz dilediği saatte fakat sizin belirlediğiniz süreyi aşmayacak şekilde İnternete erişebilir.

Açılacak ekranda çocuğunuzun hangi gün ve saatlerde İnternete erişimine izin verileceğini işaretleyebilirsiniz.

Uygulama Ekranları

Çocuğumun İnternette gezdiği siteleri ve anlık mesajlaşmalarını görebilir miyim? Raporlarda gözüken web sitesi adreslerinin üzerine tıkladığınızda ilgili siteyi açıp görebilirsiniz. Program ile ilgili soru ve sorunlarım için nereye başvurabilirim?

aile koruma programı ücretsiz Aile koruma programı ücretsiz
aile koruma programı ücretsiz Aile koruma programı ücretsiz
aile koruma programı ücretsiz Aile koruma programı ücretsiz
aile koruma programı ücretsiz Aile koruma programı ücretsiz
aile koruma programı ücretsiz Aile koruma programı ücretsiz
aile koruma programı ücretsiz Aile koruma programı ücretsiz

Related aile koruma programı ücretsizCopyright 2020 - All Right Reserved