Iphone arama engelleme listesi


Telefon numarası veya kişi engelleme

Öncelikle telefon simgesi olan uygulamamıza Bkz: giriyoruz. Son arananlara giriyoruz.


  • iphone X jailbreaksiz oyun yükleme?
  • safari arama geçmişi görme.
  • İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Buradan engellemek istediğimiz numarayı buluyoruz. Sonra aşağıdaki görselde olduğu gibi. Önce numaranın solundaki i butonuna basıyoruz.

Facebook şifresi öğrenme programsız

Açılan ekranda sayfanın en altına kaydırıyoruz. Numarayı engelleme düğmemize basıyoruz. Çıkan uyarıyı da onayladık mı tamamdır bu iş.

iPhone'da numara engelleme nasıl kaldırılır?

Numara engelleme işi tamamdır bunun aynısını rehberinizdekileri engellemek için de kullanabilirsiniz. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak Haberturk.

ANDROİD TELEFONLARINDA NUMARA ENGELLEME

Ayrıca Haberturk. Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.


  • öğrenci takip sistemi programı?
  • iphone X jailbreaksiz oyun yukleme!
  • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda telefon numaralarını ve kişileri engelleme.
  • Engellenen telefon numaralarınızı, kişilerinizi ve e-postalarınızı yönetme.

Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler Haberturk.

Numara engelleme rehberi Android, iOS (iPhone) - Gizli, özel numara nasıl engellenir?

Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz. Numara engelleyerek başınıza bela olan birinden mi kurtulmak istiyorsunuz ya da karşı taraf hiç anlamadan çağrılarına engel mi koymak istiyorsunuz birden fazla seçeceğiniz var.

ARAMA ENGELLEME VE ENGEL KALDIRMA

Kişi listenizde bulunan ya da sizi sadece aramış birini hatta numarasını bildiğiniz birini bile engelleyebilirsiniz. Akıllı telefonunuzun markası ve kullandığınız operatöre göre farklılık gösterse de işlev olarak aynı olan yöntemlerimize göz atın.

iOS: Engellenen Telefon Numarasını Engellenenler Listesinden Kaldırma - Akıllı Telefon

Aramalar başlığı altında  Engellenenler  düğmesini göreceksiniz. Oraya girdiğinizde engellediğiniz numaralar görünecektir. Kaldırmak istediğiniz numarayı sola kaydırın ve kaldırın. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Facebook şifresi öğrenme programsız Programı indirmek için sayfayı Mozilla Firefox ile açarak indir tuşuna Facebook Password Decryptor, popüler internet tarayıcılarına kayıtlı. Iphone arama engelleme listesi FaceTime uygulamasındaysanız engellemek istediğiniz telefon numarasının veya kişinin yanındaki '' '' simgesine dokunun. Apple müşteri hizmetleri!

İOS’TA NUMARA ENGELLEME

Numara engelleme nasıl yapılır? Android, iPhone, Windows telefonlarda numara engelleme… Önce numaranın solundaki i butonuna basıyoruz. Açılan ekranda sayfanın en altına kaydırıyoruz.

iphone arama engelleme listesi Iphone arama engelleme listesi
iphone arama engelleme listesi Iphone arama engelleme listesi
iphone arama engelleme listesi Iphone arama engelleme listesi
iphone arama engelleme listesi Iphone arama engelleme listesi
iphone arama engelleme listesi Iphone arama engelleme listesi
iphone arama engelleme listesi Iphone arama engelleme listesi

Related iphone arama engelleme listesiCopyright 2020 - All Right Reserved