Iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz


Pro Ses Kayıt Programı iOS: En İyi Üç Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

TapeACall, iPhone için yazılmış en iyi çağrı kaydetme uygulamalarından biri. Hem gelen hem de giden çağrıları kaydedebiliyor. Herhangi bir kayıt süresi limiti de yok.

iPhone Arama Kaydedici Ses Kaydedici

Kayıtları kendi telefonunuza indirebileceğiniz gibi Dropbox, GoogleDrive gibi bulut platformlarına da kaydedebiliyorsunuz. Bu uygulama aslında görüşmeleri kendi sunucusu üzerine kaydediyor. Bu nedenle çağrıyı kaydetmeye başlayabilmek için muhatabınızla görüşmeye başladıktan sonra -veya önce- uygulamanın telefon numarasını da arayıp üçlü görüşme başlatmanız gerekiyor. Call Recorder uygulaması sadece giden çağrıları kaydetmek için kullanılabiliyor.

Telefon görüşme kaydetme apple

Uygulamanın iyi yanı; çağrıları kaydetmek için herhangi bir sunucuya gerek duymuyor. Doğrudan kendi telefonunuza kaydediyor. Ancak bunun için çağrıyı bu uygulama üzerinden VoIP olarak başlatmanız yanı görüşmeyi normal telefon hattıyla değil internet bağlantısı üzerinden yapmanız gerekiyor.


 • Yenilikler.
 • iphone jailbreaksiz oyun hileleri.
 • iPhone'da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım? - Mobilge.
 • ‎Çağrı Kaydedici - Lite App Store’da.
 • pc fan kontrol paneli.
 • keylogger yapma programi.

Ayrıca çağrıların kaydedilmesi için dakika başına ücretlendiğini de belirtelim. Call Recorder uygulaması ile yaptığınız kayıtları bilgisayarınızla iTunes üzerinden senkron edebilirsiniz. Aramalar uygulamanın VOIP sunucusu ve dolayısıyla İnternet üzerinden yapıldığından, operatörünüzden ek bir arama ücreti alınmaz ve aramalar telefon faturanızda listelenmez.

En İyi iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

Kayıt uzunluğu maksimum 60 dakika ile sınırlıdır. Bu işlemden sonra istediğiniz numarayı arayabilir ve kayda başlamak için iki çağrıyı birleştirebilirsiniz. Arama kayıt dosyalarınız üzerinde başlıklar, açıklamalar, görüntüler ve coğrafi konum bilgileri bulunur. Uygulamanın yorumlarından öğrendiğimiz kadarıyla belli saniyelerde karşı tarafa uyarı sesi gönderiliyor.

Yani sizin kayıt yaptığınız karşı tarafa bildiriliyor. Call Recorder uygulaması ile hem gelen hem de giden çağrıları kaydetmek mümkün. Kayıtları telefonunuza indirebilir ve e-mail, iMessage, Dropbox gibi ortamlar üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu uygulama da üçlü çağrı birleştirme yöntemi ile çalıştığı için kayıtları kendi sunucusu üzerinde tutuyor.

‎TapeACall: Çağrı Kayıt App Store’da

Görüşmeleri kaydetmek için kredi satın almak zorundasınız. Bu yazı için Mashtips sitesinden yararlanılmıştır. Etiketler: arama kaydetme ios arama kaydetme ios çağrı kaydetme iphone çağrı kaydetme. TapeACall Lite'ı denemek her zaman ücretsizdir ve her zaman öyle kalacaktır. Ödemeyi tamamlamadan önce fiyat uygulamada gösterilecektir.

En İyi Görüşme Kaydedici Android Uygulamalar : ACR, Call Recordar Download

TapeACall sınırsız kayıt aboneliği her yıl otomatik olarak yenilenir ve iTunes hesabınızdan mevcut dönemin sonunda 24 saat içinde otomatik olarak ücret tahsil edilecektir. Deneyiminizi daha da iyi hale getirmek için uygulamamızı düzenli olarak güncelliyoruz.


 1. İphone için Ses ve Görüşme Kayıt Programları!
 2. iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?.
 3. Iphone 8 da görüşme kaydı nasıl yapılır.
 4. Telefon görüşme kaydetme apple?
 5. Her uygulama güncellemesi, güvenilirlik ve performans için iyileştirmeler içerir. Ayrıca, her önemli yeni özelliği burada vurguladığımızdan emin olacağız. TapeACall'u seçtiğiniz için teşekkürler! TapeACall ın videoda gösterdiği gibi uygulamayı açıyorum ve arama tuşuna basıyorum sonra daha sorma arama ekle diyorum yok hemen kesiliyor aradığım kişiyle görüşmemi kayıt etmeden hemen görüşme kesiliyor konuşmak istediğim kişiyle konuşurken kayıt yapmaktan atıyor.

  Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir. App Store Önizleme. Yenilikler Güncelleme Geçmişi.

  iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz Iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz
  iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz Iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz
  iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz Iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz
  iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz Iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz
  iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz Iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsiz

Related iphone 5 görüşme kayıt programı ücretsizCopyright 2020 - All Right Reserved