Android ebeveyn kontrol


Çocuklarınız koruyun

Onları Google Play'de bulabilirsiniz.

iPhone & Android Cihazları için En İyi Ebeveyn Kontrolü Uygulaması.

Google Play'in kendisi de ebeveyn denetimlerini destekler. Parolanızı girin ve içerik yaş sınırını ayarlayın. Ayrıca, Google-store üzerinden pahalı mal satın alma olanağını da engelleyebilirsiniz. Telefonunuzu veya gadget'ınızı kişiselleştirmenin yanı sıra, ebeveyn kontrolü için çok sayıda farklı program vardır. Kişisel bilgilerin korunması dört basamaklı bir şifre sağlar. Üst, bu klasörleri gerekli programlarla doldurur. Ayrıca arama yapma ve mesaj gönderme olanağını kaldırabilirsiniz - uygulama arama düğmelerini ve SMS sohbet pencerelerini devre dışı bırakacaktır.

Masaüstünün tarzını değiştirme fonksiyonunun ve uygulamanın yaratıcıları tarafından sağlanan çizim tahtasının küçük yaramaz çocuklara sağlanabileceğini belirtmeniz tavsiye edilir. Ayırt edici avantajı oyun arayüzü: Çocuk gelişimsel uygulamalarda harcadığı zaman için puan kazanıyor ve onları oyunlarda harcıyor. Okul çağındaki çocuklar için tasarlanmıştır ve daha gelişmiş işlevselliğe sahiptir. Oyunların çalışma süresini, cihazın uyku süresini, gerekli molaları ayarlayın ve bir tuşa dokunarak bazı yazılımları veya telefonları engelleyin.

Bu program aynı zamanda bir tablet veya akıllı telefondaki programların kullanımına ilişkin istatistiklerin yanı sıra, Google haritalarını kullanarak bir çocuğun konumunu takip etme yeteneği sağlar. Çocukları Android cihaz yazılımının zararlı etkilerinden korumanın olası tüm yollarını düşündük. Çocukların yetişkinlere yönelik içeriğe erişimi için yukarıdaki cihaz kurulumu ebeveynlerin telefonları ve tabletleri için daha uygundur.

Android için ebeveyn kontrolü uygulamasıdır.

Özel ebeveyn kontrol programları - çocukların araçları için. Hangisi kişisel olarak size uygun, kendiniz karar verin. Çocuğun çocukluğunu, onu zararlı bilgilerden ve şiddet içeren oyunlardan koruyarak uzatın. Çocuklar için istenmeyen içerikleri engelle Çocuğun bilgisayar başında veya TV'nin önünde geçirdiği zamanı sınırlayın.

Ayarlar üzerinden Android cihazları kilitle Android işletim sistemi için yazılım geliştiren Google, cihazlar için ebeveyn kontrolü için daha fazla seçenek sunar. İnternet erişim kurulumu Ebeveyn kontrolü özelliği yönlendiriciye kadar uzanır. Sınırlı google oyun Google Play'in kendisi de ebeveyn denetimlerini destekler.

Ayrıca, uygulama içi satın alma işlemlerini yönetebilir ve çocuğunuzun cihazında belirli uygulamaları gizleyebilirsiniz. Bu nedenle Family Link, doğrudan çocuğunuzun cihazına ekleyebileceğiniz, öğretmenler tarafından önerilen uygulamaları gösterir. Family Link, iyi bir denge yakalayabilmesi için çocuğunuzun gözetim altındaki cihazında süre sınırlamaları ve bir uyku vakti belirlemenize olanak tanır.

Android cihazı yanında olduğu sürece Family Link, çocuğunuzun konumunu öğrenmenize yardımcı olur.


  1. Ebeveyn kontrol yazılımı - SPYERA™.
  2. Bölüm 1: Kısıtlı Kullanıcı Profili ayarlama nasıl.
  3. mobil izleme nedir?
  4. Uygulama Ekranları;

Uyumlu cihazların listesini families. Ebeveynler çocuklarının yüklü uygulamalarını ve uygulama izinlerini Family Link'te düzenli olarak incelemelidir.

PC, Mac ve mobil cihazlarda kullanmaya başlama

Önceden yüklenmiş bazı uygulamaları devre dışı bırakamayabileceğinizi belirtmek isteriz. Yorumlar Yorum Politikası. Güncel işlevler, hata düzeltmeleri.

Android tabletlerde ebeveyn denetimi

Ayrıntıları göster. Uygunsuz olarak işaretle. Web sitesini ziyaret edin. Google LLC tarafından sunulan diğer öğeler Diğerlerini görün. Dijital Denge. Google LLC. Daha dengeli bir hayat yaşayın ve telefonla ilişkinizi kolayca kesin. YouTube Music. Yalnızca müzik için tasarlanan resmi YouTube uygulaması.

android ebeveyn kontrol Android ebeveyn kontrol
android ebeveyn kontrol Android ebeveyn kontrol
android ebeveyn kontrol Android ebeveyn kontrol
android ebeveyn kontrol Android ebeveyn kontrol
android ebeveyn kontrol Android ebeveyn kontrol

Related android ebeveyn kontrolCopyright 2020 - All Right Reserved