Whatsapp sohbetlerini geri yükleme


Whatsapp yazışmaları geri yükleme

Ayarlar Çıkış Yap. Giriş Yap Kayıt Ol. WhatsApp'ta eski mesajlar nasıl geri getirilir? WhatsApp'ta yapılan ufak birkaç ayar sayesinde kaybolan eski mesajları geri getirebilmek mümkün.

Bölüm 2: Android Kullanıcıları için WhatsApp Yedekleme Çözümleri

İşte hem Android hem de iPhone'larda eski WhatsApp mesajlarını geri getirme yöntemi. Kartalların kontör masrafı Rus bilim insanlarını iflas ettirdi. Jefff Bezos, 'dünyanın en zengini' ünvanını Bill Gates'e kaptırabilir. Facebook, yeni yapay zekâsıyla yüz tanıma sistemlerini kandırabiliyor. Haftalık haber bültenimize abone olun.

Sosyal medya, Türkiye ve Dünya gündemini takip etmek için e-posta listemize abone olun. Bu mesajı nibid'in neresinde bulmanın bir yolu var mı? Ve bir sorun - Kişilerimde telefon yazıyorum ama sadece sık sık genellikle değiştirme burada anketi resimleri izlemek ve son zamanlarda aktif sohbetler bu kontakt.

Ve eğer cesetler kırılırsa, onu tamir ettiririm ve ustaların orada herhangi bir şey okumamasını istiyorum.

WhatsApp yedeklerini geri yükleme [Nasıl yapılır?]

Yeni bir telefon satın almak zorunda bile Ama tarih bir yerlerde korunduğunu aynı anda burada? Ne yapmalı? WhatsApp çoğu insanın onsuz yapamayacağı hemen hemen her şey için çok önemli hale geldi. Bunun nedeni, halkaya bağlantının tam otomatik olduğu büyük bir platform sunmasıdır.

İletişimin bu kadar büyük bir avantaj sunduğuna göre, bir ihtiyaç var. WhatsApp Kurtarma Her şey hakkında nasıl konuşulacağı hakkında. Ancak, iletilerinizin yanlışlıkla silindiğini gördüğünüzde bu normal ve rutin bir uygulamadır. Çoğu insan bunu şimdi ve sonra deneyimliyor ve çok sinir bozucu olabilir. İyi haber şu ki, uygulama geliştiricileri bize bu tür bir kazanın sonuçlarını hafifletmeye çalışarak bir çeşit rahatlama sunabildiler.

Varsayılan olarak, WhatsApp'ın, silinmiş iletilerimizi almamıza izin vermek için entegre edilmiş bazı yerleşik işlevleri vardır. Bu tür yerleşik fonksiyonlar ideal olmamakla birlikte, en önemli şey, ideal bir şekilde iş sahibi olmalarıdır. Bu kaydın ana amacı, silinen mesajlarınızı WhatsApp varsayılan yedekleme sisteminden aldığınız yolu tanımlamaktır.

Bu yenilikle, sohbet geçmişiniz otomatik olarak arşivlenir ve herhangi bir Android cihazda değerlendirilebilir. Ayrıca, seçim özgürlüğüne sahipsiniz google Drive   ve sırasıyla Android ve iPhone cihazları için iCloud. WhatsApp sohbet geçmişini geri yükleyip depolayabileceğiniz tüm araçlar. Eğer WhatsApp'ınızdaki mesajları yanlışlıkla sildiyseniz ve bunları geri yüklemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey sadece silmek whatsApp uygulaması   ve sonra yeniden yükleyin.

Bu başarılı bir şekilde yapıldığında, konuşmanızı geri yüklemek için oluşturulmuş bir yedeği kullanmak isterseniz WhatsApp'a başvurulacak. Bu yöntemin avantajları   Bu yöntemin ana avantajlarından biri, uygulanması çok kolay ve hızlı olmasıdır. Bilgi teknolojisine BT çok aşina olmayan biri tarafından kullanılabilir. Bu yöntemin dezavantajları   Bu yöntemin tek dezavantajı, oluşturulan yedeklemelerin yalnızca bu gereksinimin geri yüklenmesinden önce sohbete izin vermesidir.

Bu, kurtarma için yedeklemeden sonra başka görüşmelerin oluşturulduğu bir odaya izin vermez. Android cihazında, varsayılan olarak WhatsApp'da yerleşik olan Otomatik Yedekleme çok fazla olmayacaktır. Bu, mesajlarınızı Android cihazında tekrar kullanabilmeniz için, bunları seçerek geri yüklemeniz gerekeceği anlamına gelir.

Bu uygulama, Android cihazınızda WhatsApp mesajlarını alması gerektiğinde çok güçlü ve güvenilirdir. Sadece bu da değil, aynı zamanda birçok alınan mesajlar arasında seçim özgürlüğüne de izin verecek. Bu sizin için geri yüklemek istediğiniz belirli Android cihazlar. Aşağıda, Android cihazınızda silinmiş WhatsApp mesajlarını almak için WhatsApp geri yükleme prosedürlerine yardımcı olmak için atmanız gereken adımlar verilmiştir.

Sadece onları takip et, ve istenilen sonucu alacağından emin olacaksın. Cihazınız için başkaları tarafından Dr.

Android işletim sistemleri telefonlarda WhatsApp yedeklerini geri yükleme

Fone uygulayarak kolayca tespit edilebilmeniz için "İleri" yazan seçeneği belirlemeniz gerekir. Fone veri kurtarma tarafından tespit edildikten sonra yazılım , taraması olacak. Ne yapacağınız, ne yapacağınız, "WhatsApp ve ekleri" yazan seçeneğe tıklamaktır. Diğerlerinde, tarama işlemini başlatın, "İleri" düğmesine tıklamanız gerekir. Adım Tarama işlemi Dr.

Whatsapp sohbet geçmişini geri yükleme

Fone tarafından başlatıldığında, tamamlanması birkaç dakika sürecektir. Bunun nedeni, Android cihazınızdaki her WhatsApp mesajını kontrol etmesidir. Bu mesajlar hem silinmiş hem de WhatsApp dizininizde bulunanların bir kombinasyonu olacaktır. Hemen tarama işlemi tamamlandı, size bazı sonuçlar gösterecek. Bunlar kategorik olarak görüntülenir. Öte yandan, görüntülenen herhangi bir öğeyi görüntülenen sonuca geri yüklemek için, öğeyi kontrol etmeniz ve ardından "geri yükle" yi tıklamanız gerekir.

Kurtarılan veriler sisteminizde saklanır. Diğerlerinde, içinde kaybolmuş dosyalarınızı iade etmek iPhone aygıtı İşte yapmanız gereken adımlar. Fone ios başladı. Bundan sonra iPhone'unuzu sisteminize bağlayın. IOS için Dr. Fone iPhone'unuzu algılamalıdır. Sonra ne yapacağını söyleyen bir seçenek bulmak " WhatsApp ve ekleri 'Ve üzerine tıklayın. Bundan sonra, tıklayın " Taramayı başlat "Parametre. Adım   Geri yükleyeceğiniz her şeyi bulun ve tıklayın. Bilgisayarı kurtarmak "Senin için.

1. Son yedeklemelerden WhatsApp Sohbet Geçmişi’ni kurtarma

Seçilen öğeler otomatik olarak bilgisayarınıza gönderilecektir. Ne zaman WhatsApp kurtarma gelince, sadece bağlamında değil silinmiş mesajları kurtarmak WhatsApp   ama aynı zamanda WhatsApp yedeklemelerinin yaratılmasında en tartışmasız. Flash Sürücüler Genel bilgi tarayıcılar Sabit disk Sosyal ağlar ve posta. Bu beklenmeyen bir veri kaybı üstesinden yardımcı olabilir. Android cihazından PC'ye mesajları, aşağıdaki adımları izleyin WhatsApp yedekleme öğrenmek için:.

Seçilen veri bilgisayarınıza kaydedilecektir.

Whatsapp silinen sohbeti geri getirme - Teknoloji Haberleri

Daha sonra, bunu erişebilir ya da sadece başka bir cihaza taşıyın. Bu yolla, buluttaki yedeği kaydedebilir ve fazla sorun olmadan herhangi bir cihaz üzerinde geri. Olsa da, sadece son WhatsApp yedeği kaydedebilirsiniz. Tabii aynı Google hesabı yedekleme ve kurtarma işlemi için kullanılıyorsa, bu sadece çalışır, demek. Bunun dışında Google Drive, ayrıca hem yerel depolama biriminde WhatsApp sohbet yedeği erişebilirler.

WhatsApp otomatik yedekleme yerel depolama veri her gün olduğundan, fazla sorun olmadan erişebilirsiniz. Genellikle, WhatsApp yedekleme 7 gün içinde telefonda korunur. Ayrıca, Google Drive'da Sohbetlerinizi yedeklemek zaman, onlar da otomatik olarak yerel depolama kaydedilir. Yukarıda belirtilen önerileri izleyerek, kesinlikle farklı şekillerde yedekleme WhatsApp mesajları ve ekleri mümkün olacaktır. Eğer başka bir cihazdan taşıyorsanız, olsa, o zaman WhatsApp yedeği geri yüklemek için bazı ekstra önlemler almak gerekir.

Örneğin, Android'e iPhone'dan WhatsApp veri aktarımı ilişkin işlemin biraz sıkıcı olabilir. Basitçe işini kolaylaştırmak için bu ilgili mesajları okuyun:.

Eğer WhatsApp yedeğini almaya 7 farklı yollarını biliyorum Şimdi, kolayca ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Tam destek son iOS sürümü. Ücretsiz İndir Bedava İndir. İndirmeye başla. Bölüm 2: Android Kullanıcıları için WhatsApp Yedekleme Çözümleri iPhone'da WhatsApp yedekleme gerçekleştirmek için farklı yöntemler öğrendikten sonra, Android için yaklaşık 3 WhatsApp yedekleme seçeneklerini yakından tanıyalım.

whatsapp sohbetlerini geri yükleme Whatsapp sohbetlerini geri yükleme
whatsapp sohbetlerini geri yükleme Whatsapp sohbetlerini geri yükleme
whatsapp sohbetlerini geri yükleme Whatsapp sohbetlerini geri yükleme
whatsapp sohbetlerini geri yükleme Whatsapp sohbetlerini geri yükleme
whatsapp sohbetlerini geri yükleme Whatsapp sohbetlerini geri yükleme

Related whatsapp sohbetlerini geri yüklemeCopyright 2020 - All Right Reserved