Arama kaydetme indir


Whatsapp arama kaydetme nasıl yapılır?

Onlarda bu işlem çok kolay yapılıyor.

En İyi 5 Görüşme (Çağrı) Kaydetme Uygulaması iOS & Android

IOS yani iPhone, ses kayıt işlemini desteklemiyor. Google Voice uygulaması, iOS kullanıcılarının tek dokunuşla telefon konuşmalarını kaydetmelerine yardımcı olur. Artık size gelen her aramayı kontrol edebilirsiniz. Konuşma kaydetme, yalnızca gelen aramalarla sınırlıdır. Bunu yapmak için illa ki jailbreak yapmamız gerekiyor mu? Iphone X için deneyeceğim, herhangi bir problem olur mu? Gelen çağrı seçenekleri Incoming call options menüsü çıkmıyor.

Konuyu yazan arkadaş şu an sitemizde yazmıyor. Ondan cevap yok. Ben şimdi güncelleyeceğim konuyu.

Otomatik ses kayıt programı ACR indir - Mobilge

Konuyu güncelledim. Ama maalesef bu işlemi yapmak için sağlam bir iOS uygulaması yok.

Herhangi bir telefon görüşmesini kaydedin

Olanların çoğu da para tuzağı. Yapabiliyorsanız bu işlem için android telefon kullanın. Onlarda kayıt özelliği var. Apple bunu desteklemiyor. Abone olmak ister misiniz? Bir daha yorum yaptığımda bilgilerimi hatırla.

Arama Kaydetme 1.0.1 Update

Yoksa hemen iPhone almalı mıyım? İşte Tüm Özellikleri. Apple Watch jailbreak Dönemine Az Kaldı. Apple Watch 5 için Kamera Dönemi. Eski iPad ve iPhone Modelleri için Güncelleme.

Ancak biz habersiz telefon görüşmesini kaydetmenin yasak olduğunu ve suç teşkil ettiğini düşünüyoruz. Bir üst başlıkta ifade etmiştik.


  • facebook şifresi bulma yöntemleri.
  • iphone 7 arama yaparken ses kaydetme!
  • nerde oldugunu bulma programi;

Kurumsal şirketler telefon görüşmeleri öncesi görüşmelerin kayıt altına alındığını belirtmektedir. Bana göre sizlerde bu şirketlerle yapacağınız görüşmeleri karşı tarafa haber vermek suretiyle kayıt altına alabilirsiniz. Ancak bu durumun ne kadar hukuka uygun olduğunu bizde bilmiyoruz. Bu şekilde işlem yapmadan evvel muhakkak avukata danışabilirsiniz.

Açıkçası şuan piyasada olan uygulamalar içinde en kullanışlı olanıdır. Hem sizin karşı tarafı aradığınız aramaları hem de size gelen aramaları kaydedebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir süre yada boyut kısıtlaması yok. Sadece telefonunuzun hafıza durumuna bağlı.

Arama Kaydetme

Bazı android telefonların sahip olduğu işletim sistemi çift yönlü aramaları desteklemediğinden her telefonda ACR programı çalışmayabilir. Bu tamamen telefonları üretici firmanın güvenlik amacıyla yapmış olduğu bir kısıtlamadır. Ancak bir çok telefonda çalışabileceğini şimdiden ifade edelim. Biz sadece önemli gördüğümüz birkaç özelliğini anlattık. Bizce kullanmaya değer bir uygulama. Ancak sizlerin de tecrübesini yorumlar kısmından görmek isteriz. Android Telefonlar İçin Play Store. İkinci sıraya  Appliqato firması tarafından geliştirilen "Arama Kaydedici" isimli ürünü koyduk.

‎Arama kaydedici Call Recorder App Store’da

Ancak bu ürünün toplamda milyon üzerinde indirilmiş bir uygulama olduğunu ifade etmek isteriz. Toplam kullanıcı yorumu ise 1 Milyon bin üzerine ulaşmış durumda. Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Ancak programı kullanırken reklamlar sürekli çıkmaktadır. Bu uygulamanın reklamsız versiyonu için Arama Kaydedici Pro denilen versiyonunu indirmeniz gereklidir. Please publish modules in offcanvas position.

Görüşmeleri Kaydetmek Hukuksal Açıdan Yasak mıdır?


  • iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme!
  • iphone çevrimdışı müzik dinleme uygulaması.
  • iphoneda mp4 izleme.
  • samsung note 4 uzaktan takip?
  • iPhone Ekran Görüntüleri;
  • Arama Kaydedici.
  • Görsel bulma.

Bu durumu ilk olarak karşı tarafa bildirmeniz gereklidir.

arama kaydetme indir Arama kaydetme indir
arama kaydetme indir Arama kaydetme indir
arama kaydetme indir Arama kaydetme indir
arama kaydetme indir Arama kaydetme indir
arama kaydetme indir Arama kaydetme indir

Related arama kaydetme indirCopyright 2020 - All Right Reserved