Ebeveyn kontrolü bilgisayar


AeroAdmin ücretsiz yazılımı ile ebeveyn kontrolü

Çocuklarınızı internet ve ötesinde korumanıza yardımcı olmak için tasarlandı

Ama ebeveyn kontrolü her yaşta çocuk için gerekli bir özellik. Ebeveyn kontrolü özellikleri internete erişen cihazlarda veya işletim sisteminde farklı biçimlerde aktive edilebilir.


 1. Ebeveyn denetiminden geçiş.
 2. YouTube’da ebeveyn kontrolü sağlayın.
 3. Bölüm 2: Mac Ebeveyn Denetimleri Paneli.

Ayrıca bu kontroller için birçok üçüncü parti güvenlik programları da mevcut. Örnek olarak TP-Link gibi firmaların internet modemleri ve router cihazlarında varolan ebeveyn kontrolü özelliklerinden çoğu kişi habersiz. Bu özellik ile anne-babalar, çocukların internete bağlantı saatlerinden erişemeyecekleri sitelere kadar çeşitli engeller oluşturabiliyorlar.


 • Çocukların internet güvenliği için ebeveyn kontrolü.
 • Bölüm 1: MSPY.
 • ebeveyn kontrollü bisiklet tavsiye.
 • YouTube’da ebeveyn kontrolü sağlayın | Kidsgourmet-Anne Bebek Çocuk.
 • Böylece istenmeyen sitelere erişim engellenebiliyor ya da çocuğun sadece anne-babanın evde olduğu saatlerde internete bağlanması sağlanabiliyor. Böylece istediğiniz web sitelerini ev ağınızda bloklayabilir, kategoriler seçebilir veya genel ebeveyn kontrolü ayarlarını tercih edebilirsiniz.

  Windows işletim sistemi çeşitli versiyonlarında farklı ebeveyn kontrolü özellikleri sunmakta. Çocuğunuzun hesabının web arama tarihçesini, lokasyon verilerini ve web taramalarını gözden geçirmeniz bile mümkün. Tüm bunların dışında Norton Security, Kaspersky ve SafeDNS gibi başka firmalar da çocukların aktivitelerini kontrol için çeşitli araçları kendi sitelerinde farklı fiyatlara sunuyorlar.

  Site Engellemek Ebeveyn Ayarları Nasıl Yapılır?

  Hesabınızda oturum açın. Şifrenizi Kurtarın. Çölyak hastalığına çözüm, nanoparçacık teknolojisi. Felaketlerde canlı insanları saptayan uçan dron teknolojisi.

  YouTube’da içerik kısıtlama ne işe yarar?

  Kurumsal bilgi güvenliği alanında öngörüleri. Hepsi Data Endüstri Net Pazaryeri. Şirket yöneticileri için iş seyahatinde güvenlik rehberi.


  • numaradan konum bulma.
  • Windows 10 da ebeveyn denetim ayarları.
  • cep telefonu sinyal izleme?
  • İşletim sistemi güncellerken başınıza neler gelebilir? Siber güvenlik konusunda endişeli KOBİler için tavsiyeler. Hackerların gelecekteki hedefi ağ bağlantılı klozetler. Hepsi Doğal Enerji Tasarım.

   Wifi ebeveyn kontrolü

   Enerji girişimcileri için en önemli ortak özellikler. Ebeveyn Kontrolü seçeneğini seçerek bilgisayarınıza küçük bir kullanıcı erişimi için bir program kurmak için imkanı sunuyor Zaman Sınırları Sen seçeneği bu yaş grubunda sığmayan oyunlarına erişimi sınırlayabilirsiniz Oyunlar ve seçeneği ile bilgisayarınızda yüklü bazı programlara erişimi sınırlayabilirsiniz Özel programlar alow ve engellemek. Pencere Zaman Sınırları Eğer kullanıcı haftanın her günü için bilgisayarda erişebilir ve gerektiğinde değiştirebileceğiniz hangi fare küçük süre ile seçebilirsiniz. Seçeneği Oyunlar Sen kendi yaş adanmış olmayan oyunlar filtreleyebilirsiniz Oyunlar Kısıtlama Ama istihdam edilmiştir Oyun Kontrolleri O var kriterleri , Windows ya da tüm oyunlarına erişimi engelleyebilir.

   Son seçenek, , Özel programlar alow ve engellemek Eğer istihdam edilmiştir yüklü belirli programları veya junior oyunlara erişimi sınırlamak için olanak sağlar Oyun Kontrolleri.

   Javascript devre dışı

   Burada diğer kriterler onun şiddet sahneleri görüntüleri, saldırgan dil, kan, alkol, uyuşturucu vb içeren uygulamalara küçük blok erişimi kontrol edebilirsiniz. Biz bu makalede yararlı ve çok küçük kullanıcıların aşırı düzeyde bilgisayar kullanımı korundu oldu umuyoruz.

   Çocuğum ve İnternet - Türk Telekom Güvenlik

   Gadget'lar ve IT anlamına gelen her şey hakkında tutkulu, 'ten stealthsettings. Yorum Yap. Web Sitesi. Bu site spam'i azaltmak için Akismet'i kullanıyor.

   ebeveyn kontrolü bilgisayar Ebeveyn kontrolü bilgisayar
   ebeveyn kontrolü bilgisayar Ebeveyn kontrolü bilgisayar
   ebeveyn kontrolü bilgisayar Ebeveyn kontrolü bilgisayar
   ebeveyn kontrolü bilgisayar Ebeveyn kontrolü bilgisayar
   ebeveyn kontrolü bilgisayar Ebeveyn kontrolü bilgisayar
   ebeveyn kontrolü bilgisayar Ebeveyn kontrolü bilgisayar

Related ebeveyn kontrolü bilgisayarCopyright 2020 - All Right Reserved