Arama kaydını göremiyorum


i8150 - Son Arayan-Aranan Gözükmüyor !

Cihazınızı cüzdan olarak kullanma. Seyahat ve haritalar Konum servislerini kullanma.

‎HTC One M9‎

Seyahat ederken veri trafiğini kullanma. Cihazınızı araç bilgi eğlence sistemiyle kullanma. Takvim ve çalar saat Takvim. Destek ve bakım Cihazınız için destek. Kayıp bir cihazı bulma. Cihazınızın kimlik numarasını bulma. Bir bilgisayar kullanarak dosyaları yönetme. Yedekleme ve içeriği saklama. Cihazınızı yeniden başlatma ve sıfırlama. Servis ve özellik kısıtlamaları. Cihaz şarj olmuyor gibi görünüyor.

Samsung Telefonumda Arama Kaydı Görünmüyor!

Cihazım donuyor veya uygulamalar aniden kapanıyor. Dokunmatik ekran düzgün çalışmıyor. Çağrılar esnasında ses kötü. Cihazımın yazılımını bilgisayar kullanarak güncelleyemiyorum. Çağrıyı sonlandırdıktan sonra ekran karanlık halde kalıyor. Ağ kapsama alanı veya mobil veri bağlantısı yok.

Cihaz, USB kablosu kullanılarak bağlandığında bilgisayar tarafından algılanmıyor. Ev Wi-Fi ağıma bağlanamıyorum. Wi-Fi® bağlantım sürekli kesiliyor. Çağrı kaydını açmak için Ana ekran konumunda öğesine dokunun. Çağrı kaydı görünmüyorsa öğesine dokunun. Cevapsız çağrılarınızı görüntülemek için Cevapsız çağrınız varsa, durum çubuğunda simgesi görüntülenir. Durum çubuğunu aşağıya doğru sürükleyin. Cevapsız çağrı öğesine dokunun. Yeni mesajlar Yeni dosyalar Son aktiviteler Yeni değerlendirmeler. Dosyalar En son incelemeler. Kullanıcılar Kayıtlı üyeler Şu anki ziyaretçiler. Giriş yap Kayıt ol.

Forum Cihazlar Samsung JavaScript devre dışı. Daha iyi bir deneyim için, önce lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Site links

Samsung Galaxy S2'de arama kaydı sorunu. Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Örneğin Kayıtlar uygulamasında tüm Google kayıtları görüntülenmek isteniyorsa, Google öğesi seçilir ve Google içerisindeki tüm kutucuklar işaretlenir.

Telefon numarası olan kişiler veya Online kayıtlar kutucuklarındaki  işaretlemeleri kaldırın. Telefon numaras ı olan ki ş iler veya Online kay ı tlar kutucuklar ı ndaki   i ş aretlemeleri kald ı r ı n. G ö r ü nt ü lenecek ki ş iler i ç erisinde , d ü zenlemesini yapmak istedi ğ iniz her bir hesab ı se ç in ve daha sonra gerekli de ğ i ş ikli ğ i yap ı n.

Ö rne ğ in Kay ı tlar uygulamas ı nda t ü m Google kay ı tlar ı g ö r ü nt ü lenmek isteniyorsa , Google öğ esi se ç ilir ve Google i ç erisindeki t ü m kutucuklar i ş aretlenir.

i - Son Arayan-Aranan Gözükmüyor ! » Sayfa 1 - 1

Tamamlandığında, Kaydet veya Tamam öğesine dokunun. Kişileri taşıma Kişileri telefona aktarmanın birkaç yolu var. Bilgisayarla, online bir hesap kullanarak veya kişileri aktarmak için birkaç diğer yöntemle kişiler taşınabilir. Kayıtlar uygulamasındaki kişileri taşımak için Ana ekran konumundan, Uygulamalar ekran simgesine dokunun. Seçeneklerden taşınacak öğeyi seçin. Kişilerin nereye kaydedileceğini seçin. Bu bilgiyi yararlı buldunuz mu? Evet Hayır. Bilgileriniz çok değerli!

Bu bilgiyi niçin faydalı bulmadınız? Bu bilgi doğru değil. Bu talimatlar çok karışık. Aradığım bilgiyi bulamıyorum. Lütfen bu bilgiyi nasıl geliştirebileceğimizi bize bildirin. Xperia XA Ultra. Ürünü değiştirin. Sorun Giderme. Kullanım kılavuzu.

arama kaydını göremiyorum Arama kaydını göremiyorum
arama kaydını göremiyorum Arama kaydını göremiyorum
arama kaydını göremiyorum Arama kaydını göremiyorum
arama kaydını göremiyorum Arama kaydını göremiyorum
arama kaydını göremiyorum Arama kaydını göremiyorum
arama kaydını göremiyorum Arama kaydını göremiyorum
arama kaydını göremiyorum Arama kaydını göremiyorum

Related arama kaydını göremiyorumCopyright 2020 - All Right Reserved