Bilgisayardan iphone takip


FlexiSPY™ Benzersiz iPhone Casus Programıdır – Diğerlerinin Ortaya Çıkaramadığı

Başkasının Telefonuna Bağlanma

Google Hesabınızı açın. Cihazları yönet 'i seçin. Kayıp telefonu, tableti veya Chromebook'u seçin. Cihazın en son kullanıldığı zamanı ve bulunduğu son şehri görürsünüz.

Kayıp aygıtınızda [Aygıtımı] Bul etkin değilse

Google Hesabınıza erişimi ve cihazınızda bulunan bağlı uygulamaları kaldırmak için ekrandaki talimatları uygulayın. Cihazınızı bulursanız Google Hesabınızda tekrar oturum açabilirsiniz. Mobil operatörünüz size yardımcı olmak için şunları yapabilir: Çağrılarınızı farklı bir numaraya yönlendirme Yeni bir SIM kart sipariş etme Başka birisinin çağrı yapmasını ve ileti göndermesini engellemek için SIM kartınızı kapatma.

Kullanmakta olduğunuz cihazda doğru Google Hesabı ile oturum açtığınızdan emin olun. Kaybettiğiniz cihazdaki Gmail veya YouTube gibi bir Google uygulamasında Google Hesabınız ile oturumun açılmış olması gerekir. Windows, Mac, Linux bilgisayarlar ve Chromebook'lar "Telefonunuzu bulun" bölümünde listelenmez. Oturum açmanız gerekebilir. Şifre 'yi seçin. Tekrar oturum açmanız gerekebilir. Yeni şifrenizi girin, ardından Şifreyi Değiştir 'i seçin. Şifreyi değiştirin. Google Hesabınızda oturum açın.

Gps telefon takip sistemi

Bu listede sadece Hesabınıza kaydedilmiş şifreler bulunur, kaybettiğiniz cihaza kaydedilmiş şifreler bulunmaz. Değiştirmek istediğiniz her şifre için uygulamayı açın veya siteye gidin.

Şifrenizi değiştirin. Kaybedilen bir Android cihazı bulmaya hazır olma Kaybedilen bir Android cihazı bulma, kilitleme veya silme.

Bu size yardımcı oldu mu? Evet Hayır.

FlexiSPY, bilgisayarınıza veya cep telefonuna yüklenen bir takip yazılımıdır. Nerede olursanız olun , her şeyden haberdar olun ve hedef cihaz tamamen sizin kontrolünüzde olsun. Ebeveyn Kontrol Yazılımı Çocuklar ebeveynlerin zar zor anladığı teknoloji ile çevrilidir. FlexiSPY ebeveyn kontrol yazılımı , ebeveynlerin çocuklarının güvenli olduğu konusunda rahatlık sağlar. FlexiSPY ebeveyn kontrolü uygulaması çocuklarınızı korumanıza yardımcı olur.


  • cep telefonu ile sinyal takibi!
  • Gps telefon takip sistemi?
  • telefon görüşmesi kaydetme s4.
  • whatsapp sohbet silememe;
  • Reader Interactions!
  • ücretsiz bilgisayar takip programı indir.
  • ▷ mSpy İncelemesi Satın Almadan Mutlaka Okuyun!

İşçi İzleme Yazılımı Şirketlere en büyük tehdit çalışanlardan geliyor — Tehdit bilmeden ya da kasti olarak içeriden işçilerden kaynaklanıyor. İşçi izleme yazılımımız , şirket cihazlarınızda olan her şeyi bilmenizi sağlar. En yeni cihazlardan birini seçin - yükleme yok, kurulum yok, güçlük yok.

Tarafından önerilen. Gelişmiş bilgisayar casus yazılımı ile herhangi bir bilgisayarı izleyin. FlexiSPY en iyi bilgisayar izleme yazılımıdır çünkü popüler sohbet ve e-postaları okuyabilir, ziyaret edilen siteleri kaydedebilir, PC ve Mac cihazlarını izleyebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Benzersiz bir görüşme kayıt ve dinleme özelliği ile FlexiSPY, diğerlerinden daha fazla iPhone casus uygulama özelliğine sahiptir.

Yüklü uygulamaları izleyin. Yüklü uygulamaları, yükleme geçmişini, sürümlerini ve kullanım sıklığını görüntüleyin. Telefon Görüşmelerini Kaydedin. Facebook Messenger, LINE gibi pek çok sohbet uygulamalarında gönderilen ve alınan mesajları ve çıkartmaları okuyun. Cihaz Konumlarını Takip Et. Cihazın bulunduğu tüm yerlerin bir kaydını görün. Kuş bakışı görüntüleme için GPS navigasyon uygulamasına koordinatları aktarabilirsiniz. Dijital İletişimi İzleyin. Tarayıcı üstünden giden ve gelen web maillerini ve SMS mesajlarının içeriğini okuyun. Fotoğraf ve Videoları Görüntüleyin.

iPhone'dan bilgisayara nasıl fotoğraf atılır? İşte çok basit çözüm

Telefon kamerası tarafından çekilen fotoğraflara ve videolara uzaktan erişin ve indirin. İnternet Kullanımını Yönetin. Hangi sitelerin ziyaret edildiğini, bant genişliğini, şifreleri izleyin. Ortam Dinlemesi Yapın. Uyarılar, Raporlar, Güvenlik. Verilere erişmek ve indirmek, anahtar kelime ve konum uyarılarını ayarlamak, raporları indirmek ve yazılımınızı güncellemek için 2FA güvenliğini kullanarak giriş yapın.

bilgisayardan iphone takip Bilgisayardan iphone takip
bilgisayardan iphone takip Bilgisayardan iphone takip
bilgisayardan iphone takip Bilgisayardan iphone takip
bilgisayardan iphone takip Bilgisayardan iphone takip
bilgisayardan iphone takip Bilgisayardan iphone takip
bilgisayardan iphone takip Bilgisayardan iphone takip
bilgisayardan iphone takip Bilgisayardan iphone takip
bilgisayardan iphone takip Bilgisayardan iphone takip

Related bilgisayardan iphone takipCopyright 2020 - All Right Reserved