Online müşteri takip programı


Gelişmiş Modüler Yapı

Taksitli satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Müşterilere ait geçmiş ve gelecek taksitlerinizi raporlama seçenekleri ile kolayca takip edebilirsiniz. Müşterilerinizi Sms ve E-posta gönderim modülü ile bilgilendirebilirsiniz. Siz arkanıza yaslanın ve sadece izleyin. Alış, satış, stok, veresiye personel, banka, sipariş, firma, gelir, gider, teklif, SMS gönderim, e-Posta, raporlama, yedekleme ve bir çok özellik Market, Büfe, Züccaciye, Hırdavat vb. Dokunmatik desteklidir. Geçmiş ve gelecek taksitlerinizi raporlama seçenekleri kolayca takip edebilirsiniz. Gelir ve giderlerinizi günlük, aylık, yıllık olarak kayıt altına alabilirsiniz bütçenizi raporlama seçenekleri ile kolayca takip edebilirsiniz.

Gelir ve giderlerinizi, kategori ve alt kategorilere ayırarak günlük, aylık, yıllık olarak kayıt altına alın ve raporlayın.

İş ve Müşteri Takip Programı

Güzellik salonlarında kullanabileceğiniz üye ekleme, uygulama, tahsilat, sms, e-posta, randevu, doğum günü hatırlatma özellikleri. Hangi müşterinizin sizi aradığını anında sesli ve fotoğraflı olarak ekranda görün, satışları raporlayın, su, tüp satışı yapan işletmeler içindir. Emanet Fındık takibi, gübre takibi, müşteri takibi, nakit, euro, dolar takibi ve işlem raporları, SMS, yedekleme.

Ürünlerin arıza kayıt girişlerini detaylı bir şekilde kayıt altına alabileceğiniz.

Ücretsiz Stok Takip Programı

İşletmemizde en çok ihtiyacımız olan özellikle sahada müşteri bilgilerimize erişip, borç alacak takibini ve işlemlerini yapabilme özelliği olan bir yazılımdı. TR Cari ile bunu çok pratik bir şekilde gerçekleştirdik. Ayrıca her destek talebimize jet hızıyla cevap dönmeleri de bize en çok güven veren özellikleri oldu. TR Cari ile İşletmenizin hesaplarını dilediğiniz yerden güvenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Gizlilik Politikası Kişisel Verilerin Korunması. Onlarca programı ayrı ayrı kullanmak yerine hepsi burada.

Bütçenize Uygun Sizin için farklı fiyatlandırma özellikleriyle bütçe dostu bir sistem. Her Yerden Erişim Her zaman her yerde online olarak işlerinizi yönetin. Kullanıcı Dostu Tasarım Kolay kullanım sunan arayüzü ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Özelleştirebilir Karmaşıklığı azaltın, kendinize göre ayarlayın ve işinizi yönetin. İşletmeniz için aradığınız tüm çözümler bizde! TR Cari'nin Başlıca Özellikleri. Ön Muhasebe Programı Ön muhasebe özellikleri ile fatura süreçlerinzi takip edebilirsiniz. Kasa Takibi Nakit kasanızı anlık takip edebilirsiniz, banka işlemlerinzi yönetebilirsiniz.

Müşteri Taksit Takibi Taksitli alacaklarınızı, borçlarınızı takip edebilirsiniz. Sms gönderimi Müşterilerinize otomatik hatırlatma ya da bilgilendirme sms leri gönderebilirsiniz. Cari Hesap Raporları Borçlu ve alacaklı raporlarınızı kolayca anlık takip edebilirsiniz. Personel Takibi Personel bilgilerinizi, ödeme işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Özellikler

Teklif Yönetimi Tekliflerinizi yönetebilir, e-posta ya da sms ile online olarak müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. Sipariş Yönetimi Siparişlerinizi yönetebilir, e-posta ya da sms ile online olarak müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. İnanması zor gelebilir fakat hepsi TR Cari'nin içinde yer alıyor.

Müşteri Kartları. Müşteri Hareketler.

Müşteri takip programı ücretsiz indir

Online Tahsilat. Sms Entegrasyonu. Alış Faturaları. Satış Faturaları. Sipariş Yönetimi.

Müşteri Takip Programını Ücretsiz Deneyin - MikroX

Teklif Yönetimi. Stok Yönetimi. Hizmet Yönetimi. Görev Yönetimi. Banka Yönetimi.

E-Mail Hatırlatma. Araç Yönetimi. Not Defteri. Demirbaş Yönetimi. Ön Muhasebe.

Aşağıda gösterilen ekran açılacaktır. Eğer önceden kaydedilmiş herhangi bir kasa, banka, çek veya fatura hareketi varsa, cari hesaplara tedarikçi veya müşteri işlenmiş borç alacak bilgileri ve bakiyesi görüntülenir. İpucu: Hesap detaylarını görüntülemek istediğiniz carinin, ilgili satırına tıklamanız yeterlidir. İpucu: Cariye ait ürün hareketlerini görüntülemek için sağ üst köşede bulunan "Ürün Raporu" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ücretsiz Müşteri Takip Programı

Diğer modül ve fonksiyonları öğrenmek için Özellikler sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu bölümde cari hesap hareketlerinin nasıl izlendiği, detaylarıyla anlatılmıştır. Nasıl çalıştığını kendiniz test etmek için aşağıdaki kutucuğa e-mail adresinizi yazarak «Ücretsiz Deneyin» butonunu tıklayınız.

online müşteri takip programı Online müşteri takip programı
online müşteri takip programı Online müşteri takip programı
online müşteri takip programı Online müşteri takip programı
online müşteri takip programı Online müşteri takip programı
online müşteri takip programı Online müşteri takip programı
online müşteri takip programı Online müşteri takip programı
online müşteri takip programı Online müşteri takip programı
online müşteri takip programı Online müşteri takip programı
Online müşteri takip programı

Related online müşteri takip programıCopyright 2020 - All Right Reserved