Blackberry arama kaydetme


Arama Kaydetme for Android - APK Download

Sistem Bilgisi: Bellek, donanım, ekran ve batarya durumu gibi bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Wallpaper Changer: Bir zaman belirleyerek ana ekran duvar kağıdı sürekli değişir. Rasgele veya sırayla duvar kağıdı değiştirmek için ayarlayabilirsiniz. Siz tanıdıklarınızı aramadan önce ben genel yayın yönetmenimiz Can Çevrim'i test amaçlı aradım.

Açmadı Uygulamanın çalışıp çalışmadığınız ya da diğer bir deyişle aramaları kaydedip kaydetmediğini anlamanızı sağlayan kırmızı noktayı yukarıdaki görselin sol üstünde görebilirsiniz.


 • Additional menu.
 • ücretsiz android casus yazılımları.
 • Parola Kurtarma!
 • Android ile Görüşme Kaydetme.

Bu kırmızı nokta yapacağınız telefon görüşmesinin kayıt edileceğini gösteriyor ve bı noktayı çıkarmak için uygulamayı indirip kurmaktan başka yapmanız gereken bir işlem yok. Evet ilk aramamız tamamlandı. Ekranda da göreceğiniz üzere arama bittikten sonra yukarıdaki şekilde bir bildirim alıyorsunuz.


 • 12222’in En İyi Casus Telefon Uygulamaları.
 • Arama Kaydetme Özelliği.
 • çek senet takip programı ücretsiz?
 • müşteri takip programı demirsoft.

Bu bildirim sizin kaydınızın başarılı şekilde yapıldığını gösteriyor. Fakat aynı zamanda bu arama kaydının henüz cihazınıza kaydedilmediğini belirtiyor. Bildirime dokanarak bir sonraki aşamaya geçebilir veya öncesinde alttaki okla gösterilen not eklemeye dokanarak almış olduğunuz görüşme kaydı için özel bir açıklama ekleyebiliyorsunuz.

Telefon görüşmeleri nasıl kaydedilir?

Bildirim ekranından arama kaydına ya da menüden uygulamaya girerek yukarıda görmüş olduğunuz ekrana gelerek tüm görüşmelerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Bu ekran üzerinde sizin de görmüş olduğunuz üzere görüşme kayıtları ile ilgili pek çok işlemi yapabiliyorsunuz fakat en önemlisi, eğer yaptığınız görüşme sizin için önemliyse ve daha sonra tekrar ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız, ilk olarak cihazınıza kaydetmeniz gerekiyor. Daha sonra dinle, not ekle, paylaş, ara, kişi bilgileri, kişi kaydet ve iletişim geçmişi gibi işlemlerin hepsini yapabilirsiniz.

Bu ekran üzerindeki son seçenek görüşme yaptığınız kişinin saklanması fakat bu özelliği kullanabilmek için uygulamanın Pro versiyonuna geçiş yapmanız gerekiyor. BlackBerry Türkiye Topluluğu. Bitirmek ve bekleme konumuna geri dönmek için Sonlandır tuşu'na.

Blackberry adres defteri nasıl kullanılır? - UZMANTV

Uygulamanın temel işlevi olan arama kaydetme işlemini bitirdiğimize göre biraz da uygulamanın suınmuş olduğu diğer özelliklerden bahsetmek  gerek diye düşünüyorum. Kayıtlar tarih, isim veya uzunluklarına göre sınıflandırılabiliyor. Aramaları MP3 formatında microSD karta kaydetme olanağı hazır. Automatic Call Recorder telefon görüşmeleri kaydı için çeşitli seçeneklerle geliyor. Hep sorun hep sorun. Sadece Whatsapp var o da bunsuz oluyor. Yinede teşekkür ederim lazım olur. Merhaba yine buradan google play i kurmuştum ama WhatsApp ı play den değil başka bir yazınızda tarif ettiğiniz gibi google play olmadan kurdum.

Telefonumda şu an yüklü olan google play uygulamasını silsem WhatsApp A vbirşetu şey olur mu. Bilgi verirseniz çok sevinirim. Play mağazasını kaldırmak istiyorum sürekli google hizmetini güncelle bildirisi geliyor. Google Play uygulamasının kaldırılması bunu olumsuz etkilemez. Teşekkür ederim google play uygulamasını kurabildim ve çalışıyor. Yalnız arkadaşların da dediği gibi instagram son sürüm çalışmıyor.

Bunada Şükür. Blackberry klasiğe Snapchat yükleyebilir miyim? Benim için çok önemli eğer yüklenebilirse lütfen bilgi verin. Merhaba, BB Klasik Snapchat uygulamasını desteklemez.

BB10 İşletim sistemlilerin hiçbiri desteklemez. Z30 için Instagram nasıl yükleyenilirim. Anlattığınız şekilde yükleme yapıp mağazadan instagram yükledim ama ilk açılışta donuyor. Maalesef son sürüm Android versiyonunu kullanamazsınız. Kullanmak istiyorsanız alt sürümleri denemelisiniz.

Samsung için otomatik görüşme kaydı

Facebook uygulamasını bb mağazadan indirdim ama tarayıcı ile açılıyor facebook. Bunun uygulamasını kurabilir miyim? Konuda belirttiğim 4 adet uygulamayı Dropbox isimli dosya yükleme sitesine yüklemiştim, indirmeniz için. Son zamanlarda bu Dropbox sitesi mobil versiyonunu değiştirdiği için bazılarınızın telefonunda açılmayabilir. Bu durumla karşılaşanlar olursa, bilgisayardan bu 4 adet uygulamayı indirdikten sonra telefonuna aktarın.

Hocam ben. Hata veriyor.

Blackberry arama kaydetme

Bir çözümü varmıdır? Hocam yazılarınızı ilgiyle okuyorum. BB P sahibiyim. Watsap uygulaması icin belirttiğiniz her şeyi kurdum program durduruldu ibaresi çıktı.. Başka yöntemi var mi?


 • S7 arama ses kaydetme.
 • casus yazılım kontrolü?
 • iphone avi izleme.
 • üye takip programı indir;
 • telefon takip program indir.
 • Yenilikler.
 • arama engelleme samsung note 7;

Anlattiginiz islemi yaptiktan sonra Ornegin Passport un ilk uretim serisi Yani her iki cihazinda ayni model olmasi ayni surumu birebir kullanacagi anlamina gelmiyor bb de. Kullandiginiz cihazin Benim sorunum Blackberry Pasaportta sürüm Bahsettiğiniz Ayrıca Google play store yüklemesini sırasıyla defalarca yaptığım halde bir dosya indirmeye başlattığım anda google play store durdu uyarısı geliyor.

Bir çok farklı dosya indirmeye çalıştım yinede olmadı. Merhaba, Android uygulaması buna göre güncellendiği için. Blackberry Link uygulaması ile yeni sürüm taradığınızda Not: Öneri tüm BB cihazlarda garanti değildir. İşlem yapılamıyor Hata kodu :0 diyor. Bunu nasıl aşıyoruz? Salam mende playstory dayanır yüklemeye bawlayanda zehmet olmasa komek ederdız. Telefon q 10 classık. Messenger uygulamalarını takip edin Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun.

blackberry arama kaydetme Blackberry arama kaydetme
blackberry arama kaydetme Blackberry arama kaydetme
blackberry arama kaydetme Blackberry arama kaydetme
blackberry arama kaydetme Blackberry arama kaydetme
blackberry arama kaydetme Blackberry arama kaydetme
blackberry arama kaydetme Blackberry arama kaydetme
blackberry arama kaydetme Blackberry arama kaydetme
blackberry arama kaydetme Blackberry arama kaydetme

Related blackberry arama kaydetmeCopyright 2020 - All Right Reserved