Kaspersky ebeveyn denetimi nedir


İlişkili Galeriler

Programların burada görünmesini kısıtlayabilirsiniz. Örneğin, çok agresif oyunlar. Bu ürünü hiçbir şekilde kullanmıyorum çünkü bilgisayarında böyle oyunlar yok. Ancak, örneğin, birkaç programın başlatılmasını yasakladı. Bunu yapmak için, sadece "Ekle" düğmesine tıklayın ve listeden yasak programı seçin.

Karmaşık bir şey yok. Ayrıca, programın çocuğun çalışabileceği zamanı göstermesine izin verebilirsiniz. Örneğin, sadece 18 ila 20 saat oynarız. Veya herhangi bir oyunu tamamen yasaklar. Burada her şey kesinlikle "Bilgisayarı kullanma" sekmesindekiyle aynıdır. İnternete erişimi zaten kısıtlıyoruz. Yani, örneğin, çocuk bilgisayarı açabilecektir, ancak babasının kareleri tamamen farklı bir zamanda yeşil renkte boyanmış olduğundan Ağa giremeyecektir: En kullanışlı ayar ebeveyn kontrolüdür. Çocukların hiç görmemesi gereken en iyi sitelere erişimi sınırlar.

Daha ayrıntılı olarak yaşayalım. Sınırlamanız gereken sitelerin kategorilerine bakın.

Pimleri aşağıdaki resimde olduğu gibi buraya koydum. Çok sert ebeveynler için "İstisnalar listesinde izin verilenler hariç tüm web sitelerine erişimi engelleme" olasılığı vardır. Bunu yapmak için "İstisnalar" düğmesini tıklayarak bir istisna listesi oluşturmanız gerekir. Bürolarda, böyle bir işlev tam olarak engellemez: Bu arada, her yerde KIS'in bulunduğu küçük bir ofisin sahibi, tüm çalışanlar için ebeveyn kontrolü kurarken bir uygulama örneği vardı. Ben oradayken, herkes bana inanılmaz derecede sosyal ağlara girmek istediği için bu korumanın nasıl geçeceği konusunda birkaç kez sorulmuştu.

Bu fonksiyonun iyi çalıştığını ve tüm siteyi hemen engelleyen bir negatif taşıyan herhangi bir kelimeye dikkat etmek gerekir. Bu nedenle, blog'umdaki olumsuz yorumları acımasızca kestim ve çoktan "dur-kelimeleri" biliyorum. Bu ayar, dosyaları indirme yeteneğini kısıtlar. Örneğin, Anna programları ve arşivleri indiremez. Ama müzik ve video sallayabilirsiniz.

Diğer olasılıklara da kısayım. Ebeveynler tarafından sık sık talep edilmezler, ancak KIS'dedirler ve memnuniyet duyarlar:. Ru ve diğer anlık ileticilerdeki istenmeyen kişileri engellemenize izin verir. Acil bir ihtiyaç olmadığından asla bir kez açılmadı. Ne kadar etkili olduğunu bile bilmiyorum. İstenmeyen yoldaşları engellemenize izin verir. Ve sosyal ağlardaki medyumlar dolu. Benim düşünceme göre 14 yaşın altındaki çocukların sosyal ağlarda çocukları yok.

Kullanmaya çalıştım ve açıkçası hiçbir şey anlamadım. Raporlarda, hiçbir şey görmedim ve engellemedim, aslında konuşma, hiç kimse! Bu işlevlerden hiçbirini bilgisayarlarda hiç görmedim.

Çocuklarınızı internet ve ötesinde korumanıza yardımcı olmak için tasarlandı

Belki de elbette güvenlik ayarlarını yönetmiş ve diğer kullanıcılar çalışmaktadır. İnternette ve bu orijinal Rus içecek bilgileriyle ilgili siteleri araştırdım. Okurum - hiçbir şey engellenmez. Ve sonra rapora bakıyorum - "vodka" kelimesini nerede ve ne zaman aradığımı görebiliyorum.

Kaspersky'den ebeveyn kontrolü 2 yıldır kullanıyorum ve henüz problem yok. Bu güçlü Internet güvenliği aracının bir varlığı, diğer geliştiricilerin ücretsiz çözümlerinin tüm faydalarından daha ağır basmaktadır. Yine, çocuğunuzu tamamen olumsuz olarak Web'den korumanın mümkün olmayacağını anlamanız gerekir.

Genel Ebeveyn Denetimleri

Er ya da geç, tablette ya da bir akıllı telefon kullanarak mobil cihazlar için böyle bir izleme yazılımına sahip görünmüyor mu? Ya da başka bir bilgisayarda akıllıca koşacak. Ve diğer çocuklar kolayca "aydınlanır". Burada her şey size ve yetiştirme yöntemlerine bağlıdır.

Süper-duper ebeveyn kontrolü hiçbir işe yaramayacaktır: Yorumlarda cevap vermeye hazır! Kaspersky Internet Security'de Ebeveyn Denetimi nedir. Kaspersky Anti-Virus - ücretli ve ücretsiz bir sürüm!

Android için Kaspersky SafeKids: Ebeveyn Denetimi ve Aile GPS'i - APK'yı İndir

Özellikler, kurulum, özelleştirme, ebeveyn kontrolü! Yeni başlayanlar için el kitabı. Ayarların esnekliği Çocuk güvenliği için iki program arasında bir başka fark, kurulum kolaylığıdır. Ebeveyn Kontrolü Olanakları Yardımı ile Ebeveyn kontrolü   kontrol edebilirsiniz: Bilgisayarın kullanımını her kullanıcı tarafından kontrol edebilirsiniz. Diğer satıcılar, Hepsiburada. Dışında satılamaz ve etkinleştirilemez. Kaspersky Internet Security - çoklu cihaz PC, Mac ve Android için premium koruma.

Gizliliğinizi, paranızı, kimliğinizi ve çocuklarınızı günümüzün karmaşık virüslerine ve çevrimiçi tehlikelerine karşı korumak için kullanım kolaylığıyla yenilikçi güvenlik teknolojilerini bir araya getirir. İşlev çeşitleri, kullanılan cihazın türüne bağlıdır. Sistem Gereksinimleri. Her gün siber suçlular tarafından yüz binlerce yeni kötü amaçlı yazılım ortaya çıkarılıyor.

İşte bu yüzden, bulut destekli güvenliğimiz kötü amaçlı yazılımlara ve İnternet tehlikelerine karşı savunmanıza sürekli olarak katkıda bulunuyor. Başlık reklamlarını da engelliyor ve sinir bozucu spam mesajlarını filtrelemenize olanak tanıyoruz. İnternete girmek için hangi cihazı kullanıyor olursanız olun, yenilikçi güvenlik teknolojilerimiz çok katmanlı koruma sunar.

Ayrıca, mobil cihazların kaybolması kolay olduğundan, kaybolan veya çalınan Android cihazlarınızı kilitlemeniz, silmeniz ve yerini tespit etmeniz için hırsızlığa karşı koruma özellikleri ekledik. Kimlik avı saldırıları otomatik olarak engellenir. PARA —   Çevrimiçi bankacılık ve alışveriş için ekstra güvenlik katmanları ekler. Bir bankacılık, alışveriş veya ödeme web sitesini ziyaret etmek için her PC veya Mac kullandığınızda, benzersiz Güvenli Para teknolojimiz web sitesinin güvenli olup olmadığını kontrol eder, sahte bir web sitesi tarafından kandırılmadığınıza emin olur ve daha sonra siteyi özel ve korunmuş bir modda açar.

ÇOCUKLAR —   Çocuklarınızı İnternet tehlikeleri ve daha fazlasından korumanıza yardımcı olur   PC'nizde veya Mac'inizde çalışan ödüllü Ebeveyn Denetimi özellikleri,çocuklarınızın uygulama indirme işlemlerini yönetmeyi kolaylaştırır, uygunsuz web içeriklerine ve oyunlara erişimi engeller, sosyal ağlarda mesajlaşmayı yönetir ve kişisel bilgilerin açığa çıkmasını engeller. Güvenlik teknolojilerimiz, "sahne arkasında"ve "dijital hayatınızı"yavaşlatmadan çalışmak için koruma ve verimliliği bir araya getirir.

Ücretsiz bir My Kaspersky hesabı, tüm bilgisayarlarınız, tabletleriniz ve telefonlarınız genelinde, Web'e erişebileceğiniz her yerden güvenliğinizi yönetmenize olanak tanır. My Kaspersky size kolay teknik destek erişimi de sunar. Ayrıntılar için bkz.

Kaspersky Internet Security Çoklu Cihaz 2016 4 Kullanıcı 1 Yıl

Tüm cihazlar için:. Windows tabanlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar. NET Framework 4 veya daha yeni bir sürüm.


  • Kaspersky Internet Security uygulamasına erişimi sınırlama.
  • Kaspersky Lab Çocukların İnternette Neler Aradığını Ortaya Çıkardı.
  • facebook şifre kırma en kolay yöntem.
  • arama engelleme apk.
  • Kaspersky’den Ebeveynlere Uyarılar – Siber Güvenlik Web TR?

Özellik, çok çeşitli uyumlu web kameralarıyla kullanılabilir. Uyumlu cihazların tam listesi için  www. Windows tabanlı tabletler Intel® işlemcili sistem. Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar. Android tabanlı akıllı telefonlar ve tabletler. Windows Phone® 4. Ürün, Windows 10 Mobil sürümlerinde çalışmaya yönelik değildir. Bu güçlü Internet güvenliği aracının bir varlığı, diğer geliştiricilerin ücretsiz çözümlerinin tüm faydalarından daha ağır basmaktadır.

Yine, çocuğunuzu tamamen olumsuz olarak Web'den korumanın mümkün olmayacağını anlamanız gerekir. Er ya da geç, tablette ya da bir akıllı telefon kullanarak mobil cihazlar için böyle bir izleme yazılımına sahip görünmüyor mu? Ya da başka bir bilgisayarda akıllıca koşacak. Ve diğer çocuklar kolayca "aydınlanır". Burada her şey size ve yetiştirme yöntemlerine bağlıdır. Süper-duper ebeveyn kontrolü hiçbir işe yaramayacaktır: Yorumlarda cevap vermeye hazır!

Kaspersky Lab'ın ürünleri uzun yıllardır ebeveyn kontrol modülüne sahiptir. Geçen yıl, çocukların internet etkinlikleri ayrı bir Safe Kids ürünü oluşturmaya başladı. Kaspersky Safe Kids'in ev kullanıcılarını korumak için ürünlerimizde ebeveyn kontrolü özelliğinden nasıl farklı olduğu sorulur. Kısmen, elbette, onların işlevselliği çakışır, ancak bazı temel farklılıklar vardır.

Çoğu zaman bir bilgisayarda. Bölgede mobil internet henüz çok yaygın değil, ancak uygulama çok aktif, bu yüzden önümüzdeki yıllarda Rusya genelinde benzer bir resim bekliyoruz. İnternet Güvenliği   Android ve iOS gibi en popüler iki mobil işletim sistemi altında çalışan, yalnızca sabit bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarları değil, aynı zamanda çocuğun mobil cihazlarını da yükleme becerisidir.

kaspersky ebeveyn denetimi nedir Kaspersky ebeveyn denetimi nedir
kaspersky ebeveyn denetimi nedir Kaspersky ebeveyn denetimi nedir
kaspersky ebeveyn denetimi nedir Kaspersky ebeveyn denetimi nedir
kaspersky ebeveyn denetimi nedir Kaspersky ebeveyn denetimi nedir
kaspersky ebeveyn denetimi nedir Kaspersky ebeveyn denetimi nedir
kaspersky ebeveyn denetimi nedir Kaspersky ebeveyn denetimi nedir
kaspersky ebeveyn denetimi nedir Kaspersky ebeveyn denetimi nedir
kaspersky ebeveyn denetimi nedir Kaspersky ebeveyn denetimi nedir

Related kaspersky ebeveyn denetimi nedirCopyright 2020 - All Right Reserved