Müşteri takip programı crm


Ekran Görüntüleri

Potansiyel görülen olası müşteriler Aday Müşteri kartları altında kayıt edilebilmektedir. Fuarda tanışılan, size telefon ile ulaşan, referans ile gelen, sanayi odasından bilgileri alınan herhangi bir firma sizin için potansiyel olabilir. Aday müşteri kartına ürün yada hizmetlerinizi satabileceğiniz potansiyel kartları açıldıktan sonra kategorilere , ülke ve şehire, segmentine, sektörüne göre gruplanabilmektedir.

Aday müşteri kartı girildikten sonra firma kartı altına yetkili kişi bilgileri girilebilmektedir. Firmada görüşülen kişiler farklı kişiler olabilir. Crm Programında görüşülen her kişi farklı kartlarla firma altına tanımlanabilmektedir. Kişinin iletişim bilgileri, doğum tarihi , görevi, ilgi alanları vb birçok detay kişi kartlarına girilebilmektedir. Girilen bilgilere göre Crm Programı günlük olarak kullanıcılara hatırlatma yapacaktır. Aday müşteri ve kişi kartı girildikten sonra müşteri ile yapılan her görüşme aktivite kaydı olarak crm programı içine girilebilmektedir.

İlk kurulan kontak, yapılan telefon görüşmesi , gönderilen mail, yüz yüze yapılan ziyaret , fuar görüşmesi vb.

Yapılan aktivite sonuçlanmadığı takdirde ileriye dönük hatırlatma alınabilmektedir. Girilen aktivitenin açık bırakılarak ileriye dönük randevu tarihi girilmesi yeterlidir.

Bir müşteri takip programından beklentiler – Asen – Müşteri İlişkileri Yönetimi – CRM Programı

Randevuları aktivite takip ekranı ve ajanda üzerinden kolaylıkla takip edilebilmektedir. Crm Programı üzerinde şirket personeli kartlarını oluşturarak görev takibi yapılabilmektedir. Personele görev oluşturup atama yapıldıktan sonra görevin belirli periyodlar arasında hatırlatılması sağlanmaktadır. Esn Mobil Android Crm uygulamasını kullanan personel atanan görev için cep telefonu yada tabletinden ayrıca bildirim alarak işlem yapabilmektedir. Crm Programı kullanan firmalar saha personelinin yapacağı işlemleri Esn Mobil Crm Uygulamasından online gerçekleştirebilmektedir.

CRM (Müşteri İlişkileri Takip) Modülü

Sahada sıcak satış yapan firmalar özellikle görüşme , teklif ve sipariş için kullanabilmektedir. Bunun yanında stok entegrasyonu uygulayan firmalar sahada personelin canlı stok durumunu görmesini sağlayabilmektedir. Crm Programında yapılan pazarlama faaliyetleri neticesinde süreç satış teklifi gönderimine gelmektedir. Crm Programında satış tekliflerinizi oluşturabilir, oluşturulan teklifi word, excel ve pdf olarak hazırlayabilirsiniz.

Teklif hazırlanması ve sonrasında raporlanması bakımından oldukça pratik , hızlı ve kolay kullanım sağlanmaktadır.


  1. Sürecinizi Görselleştirin.
  2. telefonu casus yazilim varmi!
  3. CRM Programı ile Müşteri İlişkileri Yönetimi - Asen.
  4. keylogger türkçe download?

Hizmet, Yedek Parça, Satış, Sözleşme ve buna benzer teklif konularına göre şablon firmanızın kurumsal antetli formuna göre hazırlanabilmektedir. Bu konuda Crm Programı oldukça esnektir. Teklifte kullanılan ürünlerin teknik özellikleri ve resimleri ürün kartına tanımlanarak teklifte hızlıca ve kolay bir şekilde çağrılabilmektedir.

Girilen teklifler bekleyen, kabul edilen, red edilen şeklinde kategorilere ayrılabilmektedir.

Müşteri Takip Modülü - CRM - Düğün Yönetim Sistemi - Kılavuz

Ayrıca girilen teklif geçerlilik tarihi dolmadan Crm Programı tarafından size veya istenildiği takdirde müşteriye hatırlatmada bulunabilmektedir. Teklif üzerinde yapılan her bir revizyon ayrı ayrı kayıt altında alınabilmektedir.


  1. Mükemmel teklifler hazırlayın.
  2. CRM Programı - www.uskudarevdenevenakliyat.org.
  3. CRM Programı Nedir? Ne İşe Yarar?.
  4. Markanızı Büyüten Uygulama:Müşteri Takip Programı - CRM İstanbul.
  5. iphone 6s takip etme!
  6. silinen geçmişi görme programı!

Özellikle proje tekliflerinde revizyon ve değişim çok sık yapılmaktadır. Bu değişimi takip edebilirsiniz.

Ücretsiz CRM Programları Listesi

Markaları ayakta tutanlar çalışanlar ve müşterilerdir. Fakat müşteriler bu işin en önemli kısmında yer alır. Çünkü ürünlerinizi satın alacak kimse yoksa yaptığınız işin de anlamı kalmaz. Bundan dolayı müşterilerinizi elinizde tutmak ve yeni müşterilere erişebilmek için müşteri takip programı kullanmanız markanıza çok fazla fayda sağlayacaktır. Markanız büyümeye başladıkça müşteri takip programı gibi yeni nesil teknolojiler sayesinde gelişen uygulamalar, sizin için çok daha da önemli bir hale gelir.

Markanızı Büyüten Uygulama:Müşteri Takip Programı

Böyle olması gereklidir de. Gelin, müşteri takip programının ne işe yaradığına ve faydalarına birlikte göz atalım. Müşteri takip programı, müşterilerinizle ilgili tüm ilişki geçmişinizi sadece birkaç tıklamayla ulaşılabilir kılar. Böylelikle geçmişte müşterilerinizle hangi konular üzerine görüştüğünüzü ve müşterilerinizle olan tüm süreçlerinizi kolaylıkla görebilirsiniz.

Ürünlerinizden biri hakkında bilgi almış ve meraklı olan fakat satın alma yapmamış bir müşterinizi, müşteri takip programı ile analiz edip telefonla onu arayabilir veya farklı stratejiler kurabilirsiniz. Ayrıca müşteri takip programı ile müşterilerinizin markanızla önceden yaşadığı sorunları belirleyebilir ve bu sorunları müşterilerinizi kaybetmeden önce çözebilirsiniz. Unutmayın, bir müşterinin markanızla olan tüm geçmişine hâkim olmak, onu kazanma konusunda doğru stratejiler kurmanızı sağlar. İyi bir müşteri takip programı, tüm müşteri görevlerini tek bir noktada organize etmenize yardımcı olur.

Ücretsiz Deneyin

Müşteri takip programı e-posta gönderebilmenizi, görevleri zamanında bitirebilmenizi ve müşteri hesaplarını kayıt altında tutmanızı sağlar. Müşteri takip programı, tüm müşterilerinizin bilgilerini tek bir programda düzenlemenizi mümkün kılar. Müşteri kayıtlarının iyi bir şekilde düzenlenmesi, markanızın büyümesini ve müşterilerinizi mutlu etmenizi sağlar. Müşteri takip programı, satış ve pazarlama bölümününüz için çok değerli bilgiler sunabilir.

müşteri takip programı crm Müşteri takip programı crm
müşteri takip programı crm Müşteri takip programı crm
müşteri takip programı crm Müşteri takip programı crm
müşteri takip programı crm Müşteri takip programı crm
müşteri takip programı crm Müşteri takip programı crm
müşteri takip programı crm Müşteri takip programı crm
müşteri takip programı crm Müşteri takip programı crm

Related müşteri takip programı crmCopyright 2020 - All Right Reserved