Işyeri hekimliği hasta takip programı


İndem Soft Hasta Takip Programı indir

Kayıtlı çalışanlar otomatik olarak takip gruplarına ayrılmaktadır.

Bu sayede hekimlerimiz özel olarak ilgilenmeleri gereken kişileri kendi grupları içerisinde görebilmektedirler. Ayrıca çalışanlar, hekimin belirleyeceği şekilde de gruplandırılabilmekte, hekime kendi istediği şekilde takip yapma imkanı sunulmaktadır.

Temel Özellikleri

Meditek İSG içerisinde, 2. Burada hastaların detaylı özlük bilgileri takip edilebilmekte, veri mahremiyeti çerçevesinde hasta notları tutulabilmekte, hasta kabul, muayene ve hasta çıkış süreçleri ulusal sağlık sistemi standartlarımıza uygun olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Net sistemi ile uyumlu aşı, sevk gibi işlemler de yapılabilmektedir. İşyeri hekimlerimizin en fazla ihtiyaç duyduğu raporlar da poliklinik içerisinde hazır olarak bulunmaktadır. Meditek İSG, hem yerel ağ hem de internet üzerinden çalışabilen çok kulanıcılı bir sistemdir. Veritabanı yapısı Microsoft SQL Server ile inşa edilmiştir, sınırsız sayıda veri kaydı yapılabilmektedir.

İşyeri hekimleriçalışanların periyodik muayenelerini Odio,Portör,Akciğer Filmi v. Çalışanlara verilen ilaçve tedaviler kayıt altına alınıp istatistiki raporlarla sorgulanabilir. Birden fazla doktorla vebirden fazla branşla çalışılabilir. Hastalara bir kaç tıklamaile bilgisayar ortamında reçete yazılabilir, bunlar saklanabilir veyazdırılabilir.

Otomofis - Adana Yazılım ve Bulut Çözümleri

Radyoloji tetkiklerinetanımlanacak rapor kalıpları sayesinde çok hızlı ve seri bir şekilde rapordüzenlemeleri yapılabilir ve çıktılanabilir. Laboratuvar tetkikleriseri ve hızlı bir şekilde programa girilerek sonuçlandırılır ve çıktılanabilir. Programın alarm vehatırlatma modülü günlük işlerinizin karmaşası içinde bir asistan gibikullanılabilir.

Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

Işyeri hekimliği hasta takip programı

Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor.


  • facebook şifresini öğrenme yolları.
  • iphone 6 whatsapp casus.
  • Traffic Report.
  • keylogger bulan virüs programı?

Şiddetle tavsiye ediyorum! Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum.

İşyeri Hekimliği - Dr. Mehmet Cengiz Tümer

Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor. Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir. Recent posts: Best keylogger crypter bilgisayar izleme programlari iphone whatsapp takip programı ücretsiz casus telefon izleyici full apk.

Recent category: Spy keylogger nao abre uzaktan telefon izleme android telefonlar nasil takip edilir besplatni spy programi. Recent tags: Iphone whatsapp izleme iphone 6 Plus telefon takip whatsapp hack programlari. Programımızı 1 ay süresince ücretsiz deneyebilirsiniz. Programımızdan Görüntüler İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz programımızla ilgili özellikler.

İŞYERİ HEKİMLİĞİ BİLGİ SİSTEMİ

Hasta Kayıt Ekranı. Muayene Ekranı. İstatistik Genel Bakış. Hastalarınızı Kaydedin Bakanlık sorgulamaları ile sadece hasta tc no kullanarak mernis bilgilerini çekin zamandan tasarruf kazanın. İzlem ve Aşı verilerinizi Kaydedin Bakanlık veri gönderim ekranında tek tuşla kaydetiğiniz verileri gönderin.

Sık Sorulan Sorular

Performans Takibi Yapın Daha sonra Performans sorgulama araçlarımızdan herhangi biri ile sorunsuz bir ay geçirin. İletişim Bilgilerimiz Çifte Havuzlar Mah.

işyeri hekimliği hasta takip programı Işyeri hekimliği hasta takip programı
işyeri hekimliği hasta takip programı Işyeri hekimliği hasta takip programı
işyeri hekimliği hasta takip programı Işyeri hekimliği hasta takip programı
işyeri hekimliği hasta takip programı Işyeri hekimliği hasta takip programı
işyeri hekimliği hasta takip programı Işyeri hekimliği hasta takip programı
işyeri hekimliği hasta takip programı Işyeri hekimliği hasta takip programı

Related işyeri hekimliği hasta takip programıCopyright 2020 - All Right Reserved