Ios konum takip


Find My Kids Uygulaması ve Avantajları

Aygıtınız, yalnızca birisi nerede olduğunuzu görmek istediğinde konumunuzu iletir.

Konumunuz düzenli aralıklarla iletilmez. Daha fazla bilgi için iCloud güvenliğine ve gizliliğine genel bakış başlıklı makaleye bakın. Apple Watch'unuzda watchOS 3 ila 5 arasındaki bir sürümü kullanın.


  • Find My Kids uygulaması nasıl çalışır?!
  • iphone son görülme takip etme?
  • whatsapptan kimle konuştuğunu öğrenme!

Aygıtınızda yoksa Arkadaşlarımı Bul uygulamasını App Store'dan indirebilirsiniz. Mac'inizdeki veya PC'nizdeki web tarayıcısının güncel olduğundan emin olun. Arkadaşlarımı Bul'u ayarlama iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda iOS 9 ila 12 arasındaki bir sürüm yüklüyse Arkadaşlarımı Bul uygulaması otomatik olarak yüklenir.

Arkadaş ekleme Arkadaşlarımı Bul'u kullanabilmeniz için arkadaşlarınızın aygıtında da Arkadaşlarımı Bul yüklü olmalıdır. Arkadaşlarımı Bul'u açın. Ekle'ye dokunun.

iPhone Yer Tespiti Programı Neyi Tespit Eder?

Arkadaşınızı seçin veya arkadaşınızın e-posta adresini girin, ardından istek göndermek için Gönder'e ya da Bitti'ye dokunun. Konumunuzu gizleme Konumunuzu arkadaşlarınızdan gizleyebilir veya paylaşmayı durdurabilirsiniz. Arkadaşlarımı Bul'u açın ve Ben seçeneğine dokunun. Ardından, Konumumu Paylaş'ı kapatın.

Find My Kids çocuk takip uygulaması

Konumunuzu paylaşmayı durdurma Arkadaşlarımı Bul uygulamasında konumunuzun arkadaşlarınız tarafından görülmesini istemiyorsanız iOS aygıtınızdaki uygulamadan veya iCloud. Konumumu Paylaş'ı kapatın. Ben öğesini seçin. Konumumu Paylaş'ın seçimini kaldırın. Arkadaşlarımı Bul'u birden fazla aygıtta kullanma Arkadaşlarımı Bul'u sahip olduğunuz tüm iPhone, iPad, iPod touch veya Apple Watch aygıtlarında kullanabilirsiniz.

Hangi aygıtın kullanılacağını Arkadaşlarımı Bul uygulamasında seçebilirsiniz: iPhone veya iPod touch'ınızda Ben seçeneğine, ardından Şuradaki Konumumu Paylaş bölümünde bir aygıta dokunun. Konum istekleri gönderme ve konum isteklerini kabul etme Arkadaşlarınız konumunuzu izleme isteği gönderebilir.

Arkadaş veya takipçi sınırları En çok arkadaşı takip edebilirsiniz.

Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı

En çok  arkadaşınız sizi takip edebilir. Daha fazla bilgi Aygıtınız, yalnızca birisi nerede olduğunuzu görmek istediğinde konumunuzu iletir.

Aile ve Arkadaş Cep Haritası

Yayın Tarihi:   Eylül 24, Yararlı buldunuz mu? Burada uygulamanın arka planda uygulama takibi yapması ile buna neden ihtiyaç duyduğu belirtiliyor ve yapılan takip harita üstünden gösteriliyor.

‎Aile, Arkadaş & Phone Bul App Store’da

Bu sayede kişiler uygulamanın haberleri olmadan takip ettiği konumları rahatlıkla görebiliyor. Bu açılan pencerelerde kişilere iki farklı seçenek sunuluyor. Kullanıcılar burada uygulamanın sadece açıkken takip yapmasına ya da her zaman takip yapmasına izin verilebiliyor.

Kayıp Bir iPhone’u Bulmanın 5 Yolu

Buna ek olarak iOS 13 ile yeni bir seçeneğin daha geleceği belirtiliyor. Böylelikle sürekli kullanmadığınız bir uygulamanın konumunuza sadece bir kere erişmesine izin verebiliyorsunuz. Bu seçenekte uygulama kapatıldığı zaman konum erişimi de otomatik olarak kapanıyor.

ios konum takip Ios konum takip
ios konum takip Ios konum takip
ios konum takip Ios konum takip
ios konum takip Ios konum takip
ios konum takip Ios konum takip
ios konum takip Ios konum takip
ios konum takip Ios konum takip

Related ios konum takipCopyright 2020 - All Right Reserved