İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Üsküdar Depolama

Eşyalarımız hepimiz için değerlidir. Dolayısıyla değişim yaparken bile tereddüt etiğimiz değiştirdikten sonra atmaya kıyamadığımız da doğrudur. Elbet birgün kullanırım düşüncesi neredeyse herkesin kafasının bir köşesinde vardır.

Eşyalarınızı ilerde kuracağınız hayallere dahil edeceğiniz için saklayacağınız alanlara ihtiyaç duyulur. Üsküdar eşya depolama alanında faaliyet gösteren firmamız eşyalarınızı sizin yerinize muhafaza edebilir. Eşyalarınızın güvenli ve ekonomik bir şekilde saklanması için firmamız ile irtibata geçmelisiniz.

Hijyen koşullarında saklanan eşyalarınızın en ufak bir parçası bile kayıt altındadır. Kesinlikle kaybolma riskine maruz kalmaz. İstanbul ev depolama yapılacak eşyalarınız bulunduğunuz yerden alınıp depolalama alanlarına sevkiyatı yapılır.

HAYALLERİNİZDEKİ DEPOLAMA ALANI İLE TANIŞIN

ev depolamaDepolama alanlarına konulan eşyalarınız kesinlikle hiçbir hava koşullarından etkilenmez. Ev depolama alanına koyduğunuz eşyalarınız konulduğu andan itibaren bizim sorumluluğumuz altındadır.

Sigortalı bir şekilde eşyalarınız tarafımızda muhafaza edilir. Her eşyaya uygun olan depolama alanlarımız büyüklü küçüklüdür. Eşyaya göre ayarlanmış bu alanlarımızda kesinlikle nem ve rutubet konusu yaşanmaz.

Üsküdar eşya depolama olarak hizmete açık bu alanlarımızda herkes son sistem teknoloji ile korunmaktadır. Teslim edeceğiniz eşyalarınızın tamamı bir isim altında kayıta alınır. Kayıta alınan eşyaların kırılma özelliklerine göre paketlemesi yapılıp depolama alanına konulur. Kayıt altına alınıp depolama alanına konulan eşyalar aynı zamanda çıkarken de kayıt altında çıkarılıp teslim edilir.

Son dönemlerde müşterilerin güvenini zedelememek adına yapılan şifreleme sistemi hayata geçmiştir. Müşteri istediği takdirde depolanan eşyalar şifrelenip saklanmaktadır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kamerası ile depolama alanları takip edilir.

Eşyalarınıza uygun ideal depolama alanlarımız mevcuttur. Her alanın büyüklüğüne göre fiyatları belirlenir. İstanbul eşya depolama olarak hizmet veren firmamızda müşteri beklentileri tam anlamıyla karşılanmaktadır. Sizin için manevi değeri yüksek olan eşyalarınız bizim için de değerlidir. Bu nedenle de firmamız Üsküdar evden eve nakliyat  güvencesi altında eşyalarınızı depolaya bilirsiniz.

Top