İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Ünalan Nakliyat

Piyasanın ve zamanın en iyi nakliyat hizmetini yalnızca  Ünalan evden eve nakliyat firmamız tarafından alabilirsiniz. Bu kadar iddialı konuşmamın sebebi yıllarımızı ve tüm emeklerimizi gerçekten bu iş için vermiş olmamızdan kaynaklanır.

Üsküdar evden eve nakliyat firmamızda kusursuz ve en iyi evden eve nakliyat hizmetini almak için yapmanız gereken tek şey resmi web sitemizde ki iletişim numaralarından ya da mail adresimizden bize ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı sorularınızı güler yüzlü müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz. Firmamızda nakliyat ile ilgili tüm hizmetleri en iyi bir şekilde alabilmeniz için teknolojiyi kullanarak sizlere kaliteli, hızlı ve güvenilir bir nakliye hizmeti veririz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Ofis eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde Ünalan ofis taşıma sayesinde gözünüz kapalı binlerce TL değerindeki değerli ve kıymetli eşyalarınızı gözünüz kapalı firmamıza teslim edebilirsiniz. Firmamız taşıma alanındaki tüm yenilikleri kullanarak hizmetlerini verir.

Bina asansörüne sığmayan ya da asansör bulunmayan dar ve uzun merdivenlerden ofis eşyalarınızı taşımak için asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokarız. Rakip firmalarda sizlerden asansörlü taşıma imkânı için ayrı bir ücret istenir. Firmamızdan asla böyle bir istek alamazsınız.

Firmamız ücretsiz asansörlü taşıma hizmetinin yanı sıra birde Ünalan eşya depolama hizmetini de kusursuz ve en iyi şekilde vermektedir. Bu sayede şehir dışına çıkma gibi bir durumunuz olduğunda ya da eşyalarınızı herhangi bir sebepten dolayı depolatmak istediğinizde firmamıza ulaşabilir, cazip tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Top