İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Sultantepe Nakliyat

Kaliteli hizmet anlayışımız ile Sultantepe evden eve nakliyat alanında en iyiler arasında yer almamız nedenleri arasında bulunan firmamız imkanları ölçüsünde de faaliyetlerine devam etmektedir. Küçük ve büyük olmak üzere çeşitli araçlara sahip olmanın yanı sıra deneyimli ekip çalışanlarına da sahip firmamızla iletişim kurulması halinde istenilen zaman dilimlerinde hizmet alınabilmesi söz konusudur.

Yapılacak nakliye işlemi için eşyaların durumu ve taşıma işleminin gerçekleşeceği evlerin özellikleri de oldukça büyük önem taşımaktadır. Dar sokaklarda bulunan evler için çok daha küçük araçlarımız iyi bir seçenek olmaktadır.

Yüksek katlı binalardan yapılacak evden eve nakliyat işlemlerinde asansörlü düzenek tercihi de mümkün olabilmektedir. Çok daha kısa süreli olmasının yanında eşyaların çok daha güvenli bir şekilde indirilmesi de sistem sayesinde sağlanmaktadır.

NAKLİYE İŞLEMLERİNDE ÖNEMLİ HUSUSLAR

Üsküdar evden eve nakliyat aynı zamanda Sultantepe ofis taşıma hizmetleri içinde aynı düzeneğin kurulması pek mümkündür. Ofis mobilyalarının taşınmasında demonte-monte işlemleri de ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Masa, sehpa ya da makam koltuklarının taşınmasında çeşitli ambalajlar tercih edilirken köşe bölümlerinin hasar almaması içinde streç filmler kullanmaktayız. Böylelikle mobilyalarda vuruk, çizik oluşumu engellenmektedir.

Son derece kaliteli hizmetler ağına sahip olan firmamız sayesinde kısa süre içinde zahmetsiz bir şekilde nakliye işlemleri sonlandırılmaktadır. Bununla birlikte eşyaların sıfır hasar ile taşınması mümkün olurken Sultantepe eşya depolama alanımızda kullanıma uygun olabilmektedir. Ayrıca eşyaların sigortalanması hususunda da yardımcı olmaktayız. Çeşitli aşamalar için belirtilen sigorta şartlarının yerine getirilmesiyle süreç başlatılmaktadır.

Top