İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Selimiye Nakliyat

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınabilmesi günümüzde nakliye firmaları tarafından sağlanmaktadır. Üsküdar evden eve nakliyat firmaları arasında en çok talep edilen firma olmamız da nakliye işini kaliteli yapmamızı gerektirmektedir.

Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edeceğiniz firmamızda her imkan yüksek kalite ile sunulmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için kullanılan havalı naylonumuz birçok firmamın es geçtiği bir malzemedir. Selimiye evden eve nakliyat alanında göstermiş olduğumuz kaliteli hizmet birçok müşterinin teşekkürü ile sonlanmaktadır.

HAYAL ETTİĞİNİZ TAŞIMACILIK PARMAK UÇLARINIZDA!

Alanımızda hizmet veren tüm çalışanlarımızın profesyonel olması da firmamızın adının kısa sürede duyulmasına yardımcı olmuştur. Kurumsal olarak faaliyet gösteren firmamızda hızlı ve güvenli taşımacılık her zaman ön plandadır.müşteriyi kazanmak ve kaybetmemek firmamızın dikkat ettiği en önemli konulardır.

Yapıcı ve çözüm odaklı hizmet veren firmamız Selimiye ofis taşıma alanında da faaliyet göstermektedir. Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız müşteri odaklı hizmet vermektedir. Müşterilerin taleplerine hızlı ve pratik bir şekilde çözüm sağlayan firmamız birçok müşteri tarafından olumlu geri dönüşleri kabul eden bir firmadır.

Yıllardır hizmetlerimizin üzerine bir hizmet daha fazla koymak firma olarak hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Hiç eksilmeden artan hizmetlerimizin arasında yer alan Selimiye eşya depolama son dönemlerin trednleri arasındadır. Herhangi bir sebep gözetmeden teslim aldığımız her eşyanız kayıt ile emanet altına alınmaktadır. Nem ve rutubetten uzak tutulan depolama alanlarımızda güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Top