İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Selamiali Nakliyat

Sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde Selamiali evden eve nakliyat hizmetlerinde en iyilerden olan firmamız aynı zamanda makul fiyatlara sahip olmanın verdiği avantajı sunmaktadır. Her ne kadar basit gibi görülse de nakliye hizmetlerinde en iyiye ulaşmak bir hayli zordur.

Üsküdar evden eve nakliyat firmamızın geniş araç filosuna sahip olmasının yanı sıra verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyet oranının yüksek olmasını beraberinde getirmektedir. Firmamız ile iletişim kurulmasıyla en iyi seçenekler hazırlanmaktadır. Yapılacak taşımaya uygun olarak araç seçildikten sonra sadece taşıma değil, eşyaların paketlenmesi, hazırlanması ve ambalajlanması da ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

NAKLİYE HİZMETLERİNDE FARKLARIMIZ

AB standartlarına sahip ambalajlarla eşyalarınızı paketlemekteyiz. Sonrasında ise eşyaların durumuna göre kolilemeler yapılmaktadır. Seramik ya da cam gibi kırılma riskine sahip eşyalar tek bir ürün olarak yerleştirilmektedir. Bununla birlikte battaniye, çarşaf gibi faydasız ürünlerin kullanımı söz konusu olmamaktadır. Selamiali ofis taşıma işlemlerinde ise demonte-monte hizmetlerimiz yer almaktadır.

Özellikle ofis mobilyalarında streç filmlerde kullanmaktadır. Eşyaların köşe bölümlerinde çizik, vuruk gibi olumsuz durumların oluşmaması için streç film kullanmaktayız. Ekiplerimiz tarafından farklı malzemelerin sökülmesi de söz konusu olabilmektedir.

Son derece titiz çalışmalar neticesinde zahmetsiz bir nakliye hizmeti veren firmamızın Selamiali eşya depolama imkanlarına sahip olması önemli avantajlar arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda eşyaların çeşitli aşamalar için sigortalanmasında da yardımcı olmaktayız. Oldukça kolay bir şekilde olabilmesi içinde gerek evden eve nakliyatlarda gerekse ofis taşıma işlemlerinde asansörlü düzenek tercihi de olabilmektedir.

Top