İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Salacak Nakliyat

Şehirlerarası gelişimin ve bölgeler arası iş gücünün farklı özelliklere sahip olması, eğitim hayatındaki değişiklikler veya diğer sebepler neticesinde farklı şehirlere göç etmek durumunda kalınmaktadır.

Bu durumda birçok insanın düşüncelerini zorlayan eşyaların taşınması durumu rahatsız edici bir hal almaktadır. Eşya taşımanın kötü algısını yok etmeyi hedefleyerek salacak evden eve nakliyat firması olarak hizmet standartlarında en üst seviyeye ulaşılmaktadır. Müşteri memnuniyeti esas alınarak çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

KALİTELİ HİZMETİN ADRESİ

Müşterilerin memnun kalmadı ve eşyalarına zarar gelmemesi adına, tüm çalışmalar titizlik çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Üsküdar evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra salacak ofis taşıma adı altında iş yerlerinizin taşınması için de hizmetler verilmektedir.

İş yerlerindeki ofis malzemelerine uygun taşıma araçları ve ambalajlama faaliyetleri ile son derece temiz ve memnun edici bir iş çıkarılmaktadır. Profesyonel ekipler ile kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Personellerin geliştirilmesi ve hatasız iş prensibine uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Güler yüzlü ve işinin sorumluluklarının bilincinde personel ekipleri ile titiz, temiz, hassas ve son derece ciddi bir çalışma programı gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetini %100 e ulaştıran ve firmamız salacak eşya depolama hizmeti ile eşyalarınızı güven altına almaktadır. 24 saat kamera kayıt altına alınarak izlenmektedir.

Hijyenik ve ferah depolama alanları ile istediğiniz süre zarflarında eşyalarınızın muhafaza edilmesi sağlanmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği ve karşılıklı güven için sigortalı taşımacılık kapsamında çalışılmaktadır.

Top