İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Murat Reis Nakliyat

İnsanlar herhangi bir sebepten dolayı evlerini değiştirmek ve taşınmak istediklerinde  Murat Reis evden eve nakliyat hizmetimize ulaşmak için firmamızla iletişime geçebilirler. Eşyalarınıza emanet gözüyle bakıp onları sağ salim taşımak için elimizden gelenin fazlasını yaparak asla kazaya ve hataya yer vermemeye çalışırız.

Eşyalarınızı paketlemek için adresinize ulaştığımızda sizin belirttiğiniz saatin dışına çıkmayız. Söz namustur sözüyle hareket ederek söz verdiğimiz gibi adresinizde oluruz. Eşyalarınızı paketlemek için yanımızda getirdiğimiz güvenli paketleme araç gereciyle düzenli bir şekilde eşyalarınızı paketlemeye ve kolilere koymaya başlarız.

GÜVENLİ VE TEMİZ EŞYA DEPOLAMA

Daha sonra geniş araç filolarımızdan eşyalarınıza uygun olan nakliye aracımıza dikkatli bir şekilde eşyalarınızı yerleştirir ve dilediğiniz adrese kadar güvenli bir şekilde taşırız.

Üsküdar evden eve nakliyat firmamızda asansörlü taşıma aracı da kullanılarak dar ve uzun merdivenli adresinize ulaşırken herhangi bir sorun yaşamak için bu sistemden faydalanırız. İster ev eşyası isterse ofis eşyası her türlü eşyalarınızı taşımak bizim işimizdir.

Murat Reis ofis taşıma ile zamanında ve güvenli bir ofis taşıma hizmeti sağlarız. Ofis eşyalarınıza büyük bir özen göstererek paketledikten sonra taşımak için hazır hale getiririz.

Her türlü eşyanızı depolamak ve belli bir zaman zarfı içerisinde saklamak için  Murat Reis eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İster çeyiz eşyası, ister evinizde ki fazla ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınız fark etmez! Depolamak ve depolarımızda değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklamak için bize ulaşın!

Top