İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Mehmet Akif Ersoy Nakliyat

Üstün kalite hizmet standartları kapsamında yapılan çalışmalar, firmalara artı puan ve ileri vadede kazançlı sonuçlar elde edilmesini sağlarken; müşterilerde Mehmet Akif Ersoy evden eve nakliyat firmaları tarafından aldığı kaliteli hizmet ile rahat bir nefes almaktadır. Nakliye hizmetleri için başvurulmasının ardından taşıma esnasında verilen sözlerin tutulması müşterilerin en fazla soru işaretine sahip konu olmaktadır. Bu soru işaretlerine meydan vermeyen firmamız en iyi hizmeti sunma çabası ile son derece programlı ve dakik çalışmaktadır.

HASARSIZ EŞYA TAŞIMA

Personellerin sorumluluk bilincinin gelişmesi ve yapılan işin inceliklerini öğrenmeleri için belirli denetleme ve eğitimlerden geçirilmesi sağlanmaktadır. Böylece Mehmet Akif Ersoy ofis taşıma ve benzeri eşyaların taşınmasında müşterilere ve eşyalara nazik davranması gerçekleştirilmektedir.

Üsküdar evden eve nakliyat müşteriler için en önemli noktalardan birini oluşturan güler yüz ve nezaketli davranış, firmamızın kalitesini arttırmaktadır. Geleceğe yapılan yatırımların temellerini atmakta ve bu temellerin sağlamlaşmasını sağlamaktadır.
Gerektiğinde asansörlü taşımacılık hizmeti de devreye sokularak, zamandan tasarruf edilmektedir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda sigortalı nakliye hizmeti sunulmaktadır.

Gerektiğinde Mehmet Akif Ersoy eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyan müşteriler için son derece güvenli, temiz ve geniş depolama alanları kullanımınıza sunulmaktadır. İstenilen süre zarflarında eşyalarınızın depolama alanlarında kalması ve hiçbir zarar görmeden teslim edilmesi gerçekleştirilmektedir. Özel güvenlik birimleri ve kamera kayıtları ile güvenliğin sağlama alınması, müşterilere ve eşyalarına verilen önemin kendisi olmaktadır.

Top